Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 699
  • 192
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки !
Тука съм  Joy бачкам като луда  #Silly колежката е отпуска  #Crazy шефа само митка гащи, че съм се оправяла супер без него  #Shocked и направо незнам на коя гара съм вече  Sick
Иначе нищо ново  newsm78 децата са добре, ако някой е добре изобщо в тая жега  Mr. Green
Калоян си ходи на ясла  Peace като пич  newsm68
Криси обикаля улиците  Laughing вчера моля ти се магарето излязло в 3 ч.следобяд в най-голямата жега да събират с децата джанки за ракия  cry и явно слънчасал малко  Rolling Eyes снощи му беше зле и цяла нощ съм го дебнала да не вдигне Т  Shocked
Та такива ми ти работи, нищо ново под якото слънце   Nature Sunny
И аз минавам да наглеждам .. ама групата я нееемммаа  Wink
Танче, а ти как си миличка в тия жеги ... то и по вашия край си е по-топло май ....  newsm78

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Пържим се  в жегите. Ники е сополива и оттам с кашлица и се гледаме в къщи.
Бяхме си на село, по- хладно е там чак съжалявам че не останахме още няколко дни.
Ники си стоеше с часове в надуваемия басейн на двора. Аз четох книга на хладно Simple Smile
Ей разписахме се пак Simple Smile.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:41 от tanya_p

# 122
  • София
  • Мнения: 2 181
Днес и аз нямам работа та надничам да ви видя.
Добре сме,бяхме на село почивните дни.Стоплихме вода на слънцето и Стела беше на "море' Mr. Green няколко часа.май слънчаса обаче,защото през ноща повърна.
Чакам с нетърпение морето........

# 123
  • Мнения: 762
Здравейте!
Съжалявам за черния си постинг,но една майка-герой има нужда от нашата помощ.
Който не е чувал за Лилибон-историята и може да намерите на:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
Помолиха да ме да предупреждавам,че в тази тема има подробности,които могат дa ви разстроят.Все пак това са нещата от живота и всяка една от нас би могла да бъде на нейно място.Четете само колкото можете да понесете и за всеки случай прилагам само банковата и сметка:
 Елена Генчева Енева
Първа Инвестиционна Банка Варна
IBAN BG 66 FINV 9150 10BG N0JZ EN
BIC FINVBGSF

# 124
  • Мнения: 83
 ....пуцам си една игричка на компа, че през деня нямам особенно време, Жорко иска все филмчета да гледа Rolling Eyes
Ами аз този проблем с филмчетата съм си го решила с видеокарта с TV out и и го пускам на телевизора, а аз си работя на компа. Иначе май се задава леко понижаване на температурите, че то направо беше нечовешко! Моята госпожица сега иска да си вземаме коте в къщи, че да се грижела за него, ама аз не ща и да чуя. Обичам ги животинките, ама да не са ми в къщата, а и имаме бебе и е абсурдно, ама върви и го обяснявай Laughing Лека вечер от нас!

# 125
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Здравейте,
Ние се върнахме от море. Изпрах и изгладих цялата къща Simple Smile и сега се мотаем дружно всички в къщи, зашото сме в отпуск до края на седмицата.

Бобо се държа доста добре, като изключим факта, че не седна да се храни като човек нито веднъж и постоянно го хранехме в движение.  Иначе точно до хотела имаше една кръчма с пързалка,пясъчник и люлки, и общо взето там си изкарахаме вечерите. Добре, че беше тя, че вечер беше лудница по кръчмите.
Ето морски снимки Simple SmileSimple Smile

http://www.m-vel.net/album/070724/

# 126
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
Ние се върнахме от море. .....
Ето морски снимки Simple SmileSimple Smile
http://www.m-vel.net/album/070724/
Добре завърнали се    bouquet
ОООО размечтах се покрай тия снимки  hahaha сутринта Коко пак рева за морето  Sick и сега като гледам ще взема и аз да ревна  newsm45
Бобчо май добре се е забавлял това 1-во море ли му е newsm78  Като гледам количките са му "страст", аз Калоян не смея да го кача още, че после няма слизане   Joy
Ле-ле flavi, колко е пораснала каката  #Shocked а нашия батко си е дечко още  Mr. Green тез моми как порастват бързо-бързо, да му мисли таткото как ще я опазва  #2gunfire

# 127
  • Мнения: 83
Хубави снимки и емоции е имало на морето! А ние ходим по разходки и нашата кака, като се умори вижте как се предвижва: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/137/34036_348.JPG
Лека вечер!

# 128
  • Мнения: 2 255
Хубави снимки и емоции е имало на морето! А ние ходим по разходки и нашата кака, като се умори вижте как се предвижва: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/137/34036_348.JPG
Лека вечер!
Ами добре се ориентира каката . Joy .... а и щом бебо я търпи  hahaha
при нас не може да случи.... изключвам, че баткото ни е "големичък"  #Crazy ама и малкия ще го "метне" веднага  #2gunfire

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Здравейте,
ние си бяхме на село за събота и неделя на хладинка.
Галка, много са сладки дечицата, мен ме хваща страх как ще ги гледам двете наесен. Няма да е лесно сигурно, а пък като си помисля че исках и по - малка разлика добре че мъжа ми не се нави.

# 130
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
.........мен ме хваща страх как ще ги гледам двете наесен. Няма да е лесно сигурно, а пък като си помисля че исках и по - малка разлика добре че мъжа ми не се нави.
Абе определно сте големи смелчаги  Peace...с тия малки разлики  Joy направо ви се чудя как се оправяте  newsm78
Не че и другия вариант си няма "проблеми"  Sick ... ама поне големото, ако не от друго ..поне от бой вече разбира  hahaha

Онзи ден чета тука една тема за кризата на 3-годишната възраст ...бебешки пубертет Mr. Green и му разправям после на мъжа ми  #Shocked
а той вика Е браво бе ..1-ния в бебешки пубертет, 2-рия в тинейджърски пубертет...а аз какво - в критическата ли да скачам   newsm62

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И аз го четох това за кризата на третата година , тъкмо след шумна схватка с Бобо, който накъса някакви списания на кака си, каката пищи, аз крещя , а той смръщил вежди ни гледа страшно,дърпа се бяга  и "няма,няма,няма" на всичко, което се опитам да го накарам да направи Close

Ей такива веселби и у нас - пубертети всякакви  Simple Smile.  Аз бях чела за "ужасните две" и тъкмо си викам " ох ,да пооотдъхнем малко от бесотии и инати " - и хайде - криза на третата година.

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Криза ли е какво е незнам, но иска все на нейното да става. "Рокля искам" без значение кое време на денонощието е. Утре ще спинкам, утре ще ходя на динка (градинка). В 13 часа на обяд вънка е 40 гр. на сянка "искам на пързалката" - не може и казвам и рев и тръшкане по земята и след 5 мин. заспа. Толкова да не знае какво й се прави някой път. Преди влизане  в банята не искам да се къпя, след като сме я вкарали в банята със зор, не искам да излизам- детска му работа, по цял ден се разправяме.

# 133
  • Мнения: 2 255
Мани...мани ...ужас е  Sick
Онзи ден застанал прав на стола в кухнята и вика :
Искам, ...искам...искам, ....искамм....какво искам незнам
Попикахме се от смях  hahaha
Тия деца са направо  #Crazy само да имаш здрави нерви да ги изтърпиш  Mr. Green

# 134
  • София
  • Мнения: 2 181
Мен от целия цирк най-ме дразни,че всичко е нейно и не го дава.Само да се доближи някой до кофите и лопатите скача от люлката и тича да си ги вземе.През това време друго дете се качва на люлката и започва тръшкане за люлката,после за пързалката и така.........

Общи условия

Активация на акаунт