Невъзпитан ли е Милен Цветков?

  • 2 793
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а моето мнение по въпроса е - зрителите заслужават водещия си!
аз му се чудя някой път как сдържа нервите си...такива безумници са се обаждали по телефона.
всеки път има за какво да се хиля, то не бяха мутета, обяснения дълги...
и като почнат някои да му нареждат, да му държат сметка, да го упрекват с право човек изпушва. Laughing
някои хора още страдат за комунизЪма

# 31
  • Мнения: 648
     Не, вече не ми харесва, не го гледам, щото се чуствам сякаш ме юрка тоя човек Crazy Е, мерси Stop И като му е толкова трудно с лайв телефонията, ми да му я спрат и да плува в собственото си его без микрофония и "досадни" зрители Crossing Arms
Съвсем ми стана антипатичен на финала на Вип-а, държа се еснафски Confused

# 32
  • Мнения: 2 211
Нищо му няма на момчето. На моменти малко ме дразни, но иначе е интелигентен и с чувство за хумор. Все пак това е ежедневно предаване и той е човек, нормално е не винаги да е в кондиция. Колкото до това, че прекъсва някои, мисля че го прави за да поддържа динамиката на предаването - като ми се заобясняват някои лелки ми идва да цъкна с дистанционното и да сменя канала, а и телевизионното време е ценно. Всъщност, това което не харесвам у МЦ е снажният му ръст.

# 33
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Много добър журналист с добро предаване! Аз го харесвам много!

# 34
  • Мнения: 227
 newsm78 аз пък се чудя,какво толкова му харесват..като визия,де!Различни вкусове явно.Дразни ме в последно време.Рейтинг,рейтинг,но това не му дава право да се държи така с хората.Нагло,безцеремонно,сякаш всичко знае.Да-също ме дразни и неговото фъвлене Tired

# 35
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз го харесвам. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 079
Не го харесвам!  Crossing Arms Naughty #2gunfire
Злобен, арогантен, няма уважение на никой друг, освен на собствения си вирнат до небесата нос!  Outta Joint Sick
А не блести с кой знае какво, освен че не чува никакво друго мнение, освен собственото си ....  Naughty Whistling
Детска учителка!  #Crazy #Crazy  
Завършил е предучилищна педагогика, ама поне да се беше поучил малко от там ....  newsm78

# 37
  • Мнения: 3 423
Много е побелял, да не мислите, че е от добро.
Не го бях виждала в това му амплоа, все беше
един такъв сдържан. Както и да е. Невъзпитан
не е. Няма невъзпитани хора. Ако съм аз там, не
си мислете, че ще съм по-блага. Кви галфони се
обаждат, ако не ги срежеш, не си човек.

# 38
  • Мнения: 927
Подхваща интересни теми, но много ме дразни с държанието си. Питам се за какво кани гости и отговаря на телефона като през цялото предаване иска само неговия глас да се чува и само неговото мнение да отговаря истината.
Особено много се отвратих от поведението в разговор с майката на едно убито момиче при ПТП. Нито предаде съболезнования, нито се държа човешки с нея! Тогава най-вече си пролича арогантността му.

# 39
  • Мнения: 4 978
Харесвам го. Въпреки недостатъците.
Не е безразличен, има искра някаква в него.
Проблемът е, че е пристрастен по много въпроси и го показва.
А добрият водещ по-скоро трябва да покаже 2-те страни (или повече)
на един проблем, вместо да изразява и налага собственото си мнение.

# 40
  • Мнения: 67
Забавен ми е  Mr. Green
Много крещи , но негово си е предаването.
Мен обаче много ме кефи Коритаров ,такива изказвания прави... Laughing

# 41
  • UK
  • Мнения: 1 334
Не е невъзпитан. В сравнение със "Здравей България" доста се е поочовечил. И аз по някой път се чудя как си сдържа нервите. Един му звъни и вика : Ти си е.а ти педераста. А Милен отговори: Благодаря, че се обадихте.  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 1 077
Аз в началото го гледах. Напсоледък нещо ми е прекалено нервен и повишава тон и ме дразни и спрях да го гледам. Иначе ми е симпатичен като нрав - леко циничен, а и не е глупав.
Peace

Откакто си позволи публично да унижава учители и системно да уронва авторитета на гилдията с и без повод, направо ми иде да го гръмна. Той не е безобиден ироничен симпатяга на средна възраст, а мърси, петни, плюе по неща, за които понятие си няма. Не дава другата гледна точка дори да се спомене, ако има своя. Не уважава гостите си, изживява се като мирови съдия.
Гледам го заради умението му да напипа пулса на обществото и да отразява наболяли теми веднага, без бавене, точно когато ме интересува.

# 43
  • Мнения: 2 792
 Не е невъзпитан, просто има нервна система и му е писнало. За някой неща ме кефи, на други понякога поддава, но е свестен. Не го гледам често, от време на време, случи ми се миналата седмица да го гледам няколко пъти, ми ОК е.

# 44
  • Мнения: 6 417
Не е невъзпитан, просто има нервна система и му е писнало. За някой неща ме кефи, на други понякога поддава, но е свестен. Не го гледам често, от време на време, случи ми се миналата седмица да го гледам няколко пъти, ми ОК е.
Е, като му е писнало да си работи по специалността дефектология  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт