Jedem Tierchen sein Plaisirchen! [DE #29]

  • 12 116
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 327
Малеее, сърцето ми спря. Полу4ихме си декларацията (данъ4ната)...трябва да доплаЩаме 14.339 ?  #Crazy  #Crazy  #Crazy  но после се откаzа, 4е работодателя го поема  Whistling 
Добре бе, не ви ли приемат за разход покупката на мебели и колата?

# 61
  • Мнения: 357
Записвам се и аз Grinning

Ама, вие какво сте ми се зажалвали като гладни кокошки пред бозаджийница. Eй я къде съботата иде! Ами ние с гайдите Rolling Eyes

В секс шоп май не съм влизала newsm78, ама редовно зяпам по витрините. Мъж ми го пратих навремето да си купи сватбено бельо и той се докарал от един секс шоп. Даже го бератнали. Много сполучливо, ама скъпо. Няколко месеца по-късно си купи от БГ подобно нещо 5 пъти по-евтино. От нормален магазин за бельо.

Вечке, значи пробе пакунги от Беате Узе, ша ма умориш бе жена Joy Joy Joy Ако сЪ гътна пред компютъра, да знайте от смях ще е.

Честит ви празник!

# 62
  • Мнения: 1 636
ZaÄo pokupka na mebeli?  newsm78 Ние никога не сме ги zадавали при даначните. За колата да,ако има6е определени км до работата.
Хомбург и Бад Хомбург едно и съЩо ли е?Ако да там бяхме на zомерфест от работата на мъжът ми на времето(Галло).Мисля ´00 или ´01 бе6е там.

# 63
  • Мнения: 4 138
как така покупка на мебели и данъчно облекчение. май има само ако е с геверблихе цииле.
аз таз година ще мина метър с данъците. нямам доходи, а каквито имам за от българия и тук ще им плащам данъците. и мама ще пише бешайнигунг, че ме издържа.
 
тепърва трябва да попълвам документите за майчиство. десет кила формуляри Twisted Evil
тук още една стотинка не съм видяла, макар, че получавах заплата 400 лева и съм си плащала всички осигуровки година и половина. ма нали съм сложен случай, както винаги.

запалихте ме с тези имобилиен. ще гледам за ЕФХ или вонунг с гартен.

# 64
  • Мнения: 1 636
Мате,нaй_добрият е тук www.immo24.de
Ako не държи6 нa MÜnhen и иска6 da се иzсели6 до нас,zадава6 нe MÜ.,ami FFB Eichenau.
А,да,съЩо в www.quoka.de това е K&F.

# 65
  • Мнения: 677
Гутен таг, майне дамен унд ду Грами!
Как сте днес? В четвъртък е ден за данъчни разговори ли? А петък?
Съботата е ясна, ще съм тук и надявам се подготвен!

Исках и да питам, дали не ви работи кредора, че гледам нямате една камара с букви на БГ  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 4 138
сопранов, остави мацките на мира. тук може да се пише така. и няма агенти от бисирите.
аз се научих в този форум да пиша на кирилица, ама кво ми беше докат свикна........ако бях открила мамите в германия по-рано, щях да си спестя доста напъване. през последните 15 години поне не бях писала на кирилица. голям зор падна.
именно тази липса на някои букви има своето очарование........ти с кредор писал ли си, ама ако не си го ползвал преди това никога. мъкааааааааааааа.
аз си сложих кирилица и открих със зор повечето букви. гадовете се бяха скрили на изключително неочаквани места.
остави момичетата да са екзотични и се подготвай за ергенското парти. да ти услужа ли с някой камшик или ХНАК hahaha

# 67
  • Мнения: 677
Няма да се разберем, Мато, ще ви тормозя до дупка, ама ще пропишете правилно..Чудя се аз, Култа защо още не ви е запукал за това?!

# 68
  • Мнения: 1 636
Сопрано,аz нямам няколко букви и пи6а с кредор.От БГ си купих клавиатура,на която са и лат.и кир.,но не ми се превклÜчва постоянно,А И докато намеря буквите на кирилиzа Ще сте иzписали темата.Ако не си свикнал да чете6 така,Ще свикне6 и ти. Peace
Знам,че мога да ги копирам от останалите постове буквите,но и това е по_дълго,отколкото да ги напи6а така.

# 69
  • Мнения: 11 327
Няма да се разберем, Мато, ще ви тормозя до дупка, ама ще пропишете правилно..Чудя се аз, Култа защо още не ви е запукал за това?!
Хич и не се заканвай! Naughty
Просто липсват букви. В кредора, дето обръща фонетиката на немската клавиатура. А ако си сложиш кирилизатор като мен ти се сбъгва уиндоуса, щото е на немски Sick ooooh!

# 70
  • Мнения: 4 138
няма да тормозиш, щото ще те изядем. култа е умен и добър. и знае какво къде бива.
няма да кажа обаче какво е ХНАК. ако се сетиш сам, имаш награда. а да те видим кат си толкова отворен Mr. Green
аз си жертвах уиндоуса за обществени цели.

# 71
  • Мнения: 1 636
А,аz освен буквите нямам и минус,и удивителен.Това ми е трябвало.Кой zнае какво оЩе липсва.

# 72
  • Мнения: 4 138
чико, виж минуса на ß да не е. ! си имам, ама питанката не знам къде ми е.
!@#$%^&*())__|Ч<>?
хааааааааааааа, намерих я
и кавичките не знам къде са.

# 73
  • Мнения: 3 423
Цурюк съм, дами и господа, имах дори един оргазъм!
Благодаря за аплодисментите!
Да ви се изфукам, обещаха ми място за чомачко от края на септември!
То си е цяло изкуство да възбудиш директорка на детско заведение.
Като на сгляда бях. Срам ме е да ви покажа снимки, щото имам бръчки
от усмихване. Жената обаче припадна по моя чаровник, дори ми направи
комплимент, колко хубаво съм се отнасяла с него. Мерси.
Доволна съм, че в тоя шписерски квартал най-сетне се намери нормална градина.
Верно, на 40 минути път от нас, ама се ядва. Магазините са на 20. За моловете
да не говорим. Но. Беате Узе е също на 20 минути. Мда.
Не искам да говоря за нея, щото ще се разприказвам.
А това, както знаем от старата тема, не води на добро.

Сопранов, да не ходиш на частни уроци
по немски, бе, много напредваш нещо...
Тренирай. Да знаеш, че като поръчваш
Ейсбайн, да не очакваш да ти донесат Ескимо.

Аз съм Лиска Образцова и в Шранка си имам всички
букви, цифри, Тассен, Массен и Колбасен. Никога
не правя проверка правопис, защото машината не
може да ми схване алгоритъма на писане.

Виж, с пенсионното трябва да внимавам.
Почти година се водех в една фирма практикантка.
Знаете, заради данъците е удобно да се пишеш такъв.
Вземах обаче много добри. Шефът си смени бератера,
и оня го бератна да мина на друг договор. Сега обаче
от пенсионното им се губи тая година и искат сведения.
Минали са повече от 5 години оттогава, дали няма да ме
карат да доплащам нещо. Параноикът в мен се събужда.

# 74
  • Мнения: 677
Добре де, нета е пълен с онлайн кирилизатори, пишеш си на латиница, кликаш и става кирилица, копи-пейст и готово..Или е непосилно усилие и се губи време?
А с "проверка правопис", не става ли?

Общи условия

Активация на акаунт