Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте и от нас!
и ние ще дойдем на срещата!!! задължително. яд ме е, че изтървах преднатяа.
само кажете за кой ден точно и в колко часа последно!!!
и къде!

# 271
  • Мнения: 1 212
Привет , казвам вече изчела всичко и спокойна  Wink  Grinning
Ние наистина бяхме на кратък  "воаяж" до остров Тасос , живи сме, оцеляхме и пак сме налични  Hug
Въпреки, че беше освежаващо след сивото ежедневие, ходенето на море при новите обстоятелства, според мене би могло да се окачестви като висша форма на садо-мазохизъм , освен ако не сте придружени от свита помагачи или сте случили незнайно как на  мъж , чиято заветна цел при това мероприятие се свежда до пълното и безропотно отдаване на желанията на наследника си, жертвайки всичко останало.....
/Ако случайно това е вашият татко, моля не споделяйте, да не ви завидят Mr. Green/
Shrew, Родос се оказа на светлинни години далечина ooooh!, а аз взех, че наистина се замислих да се мръдне я с кораб, я с нещо друго.... Grinning
Ей голяма жега там, да не си посмяла пак да се хвалиш  Wink, че отслабваш - то там само от потенето можеш да се стопиш  Grinning
Та така.... ето и снимков материал  Grinning :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138262
Паролата е магеста

Честито на дипломираните мами, на дипломиращите се успех !   bouquet
Slverstar, ти внимавай с детето по университетите, че батковци има едни ,много на мами налитат  Sunglasses Grinning
Ако някой ще ходи до УНСС скоро да се обади, ако иска за явка , че и аз трябва да си прибера дипломата....
Вержи, нашата спалня е счупена по същият повод от седмицата след като беше купена..... и до момента счупеното се "лекува" като е пъхнат един дървен чук за начукване на месео там да подпира.... Thinking ... Искам да кажа да видите подръчно да по-оправите нещата докато вземете радикално решение....
Момичета много хубаво сте го замислили за деня на детето, ще се радвам да се видим повече народ Grinning
аз за сега съм свободна до ранния следобяд.
shemet_neveroiaten, хайде ще се класираш ли за срещата ?

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 18:26 от Magesta

# 272
  • Мнения: 21
Здравейте мами и много благоарим с Нино за посрещането!
Никки ме моли за снимка на бебо, ама аз съм такъв негър - не знам как да пратя. Направо ме е срам Embarassed
Никога не съм вярвала, че толкоз ще ме затрудни интернет или компютър.
Ако може някой да ми обясни...
Инак днес ни забелиха пишлето и сме криви като пишкаме - пищи здравата. Дадох му една дозичка Панадол, ама ефекта май беше много краткотраен, та май няма да го тъпча повече.
Ще дойда в петъка - по обедно време. Даже може да си доведа още една мама от декември.

# 273
  • София
  • Мнения: 721
Хайде да се разберем за срещата за 12 часа на обяд (тъкмо време за хапване Blush). Някоя мама ако дойде по-рано или по-късно няма проблем, но мисля, че е по-добре да си имаме точен час Peace
А иначе тази пицария е много подходяща наистина Simple Smile

magesta, дава ми грешна парола newsm78

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 18:18 от pontes

# 274
  • Мнения: 21
Аз съм ок.

# 275
  • София
  • Мнения: 1 424
magesta, и на мен дава грешна парола.
коя пицария? аз не разбрах. сори
 Blush

# 276
  • Мнения: 1 212
Ох извинете , коригирах : магеста е паролата.
Някой знае ли как се казва пицарията ? Каде да се паркира най-близо , също ще е от полза...poli jekova, aspassia... дайте координати и аз не се сещам точно мястото....
12.00 и за мен е о.к. Peace

# 277
  • Мнения: 2 331
Magesta , страхотни снимки!и вашия бебок много е пораснал.добре завърнали се!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 19:12 от sholio2000

# 278
  • Мнения: 315
Magesta супер снимки, много са хубави!  newsm10 Малко релакс, почивка на беломорското крайбрежие.  newsm03 Там е много хубаво.  newsm53

# 279
  • Мнения: 831
Хайде да се разберем за срещата за 12 часа на обяд (тъкмо време за хапване Blush). Някоя мама ако дойде по-рано или по-късно няма проблем, но мисля, че е по-добре да си имаме точен час Peace
А иначе тази пицария е много подходяща наистина Simple Smile

И аз съм за 12ч за срещата. Има паркинг на стадион ЦСКА и ако искате там да се чакаме в 11:45, за да ви завяда до пицарията? Иначе тя се намира на езерото Ариана, където беше зимната пързалка, т.е. от страната на Орлов мост, но е в самата Борисова градина!
Дано да не вали и да можем да се видим. Ще се оиптам утер преи обед, ако смогна да отида до там и да предупредя, че ще се събираме с колички...какво ще кажете?
Ще си оставя и телефона, ако някои има нужда да се обажда в деня, но предполагам това ще стане в новата тема, която сигурно утре ще се наложи Ники да пусне Wink
Абе Ники, щях да съм ти пратила клапата отдавна, просто живея до пощата...дано да не си имала големи проблеми без нея!

ТУК МОЖЕ ДА ПАРКИРАТЕ за срещата:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=332e4864ad6b1abf203466fda5c64e7d&a … amp;Map50_39.y=49

с червеното кръгче съм отбелязала паркинга, а и се вижа и къде още може да се завре човек, може и да е  по Цар Асен например....там има асансьор за инвалиди и колички, така, че не е проблем да се мине подлеза. Асансьорът в с оператор и се задейства бавно, но иначе върши работа!
На картата в дясно на стадиона ще видите и езерото, където е пицарията!
Дано да съм била полезна с инфото!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 20:53 от aspasia

# 280
  • Мнения: 143
Момичета не успях да ви изчета, но ще наваксам тия дни. Само да кажа, че ще се пробвам и аз за петък, какво ще кажете за паркинга на стадиона, че не се сещам, къде е тази пицария.
Оф и да ви кажа, изчезнаха ми bombs , а иначе аз преди си имах и сега както спрях да кърмя, гледам се онзи ден в огледалото и те се смалили, направо лошо ми стана, всичко ми е изсмукало жабето.
Иначе вече сме на пюре от ябълка и куша, за сега всичко е  Peace
Мъжа ми заминава в понеделник за Варна-та и ми е кофти, макар че и ние ще отидем понатам.
Бети ти никога не забравяш да поздравиш бебоците  Hug
Та по този повод да почерпя, днес ставаме на 5 месеца, скромно но от сърце  cook

# 281
  • Мнения: 423
Magesta-снимките са супер! Бебчо изглежда доволен!
Куне- нашето пишле също го забелиха в понеделник но не пищи като пиша. Нащо педи много внимателно и полека затова не се разрани, ако има раничка ще пищи защото ще го щипе, каза ми риванол да слагам!
Между другото тези които захранват сега - не се препоръчва сега по горещините да се захранва, защото коремчето не можело да преработи добре храната. По добре малко да се изчака! А тези които са захранили с по леки храни и повече течности.
Това ми го каза педито!

# 282
  • Варна
  • Мнения: 893
Ники , изпратих я като обикновено писмо, в подплатен плик обаче, тръц  Rolling Eyes
би трябвало да пристигне утре-вдругиден  Thinking

ina_nk ами спах си на леглото. то е разтегателен диван.отдолу излиза като чекмедже другата половина, на 4  пластмасови колелца. и мъжа ми като се изтръшка няколко пъти и те едно по едно се изпочупили ooooh! и снощи го сгънах с 300 зора но после не можах да го разпъна защото забрало килима ooooh! та аз си спах на здравата част  Mr. Green
днес го разгънах, но мъжа ми го е страх да не се сгромолясаме с леглото барабар та отиде пак в детската  Joy

ние заспахме в 20:30 и тъкмо се зарадвах - събуди се след 1 час и в момента акаме  Confused

# 283
  • Мнения: 669
ох с тези срещи... много ви се радвам на софиянки така си заформяте срещи и се виждате а ние....... Crossing Arms по една по две  в град как и за какво да си правим срещи хайде да направим една републиканска среща та да се съберем почти всички  Laughing

# 284
  • Мнения: 183
Магеста, най ме изкефи капелата ти на път за манастира. Дай ми я назаем и аз като тръгна за Гърция Wink) Трябвало е да спрете в Кавала- има си страхотен нещо като стария град на Търново или Созопол по скоро. Хайде следващия път )))

Общи условия

Активация на акаунт