Отговори
# 285
  • Мнения: 1 212
Lia 25, честито ви 5 месечие !  bouquet
Едно цветенце за Габка от Тасос  Grinning



Куне, добре дошла ! Много е неприятно това със забелването, ние го преживяхме вече....
Както ти е писала ka_tq, реванолче на марля , а също така тя ме подсети , че и ако си захранила избягвай разните плодове и сокчета  няколко дни докато заздравее мястото/ от тях щипе още повече /
След 2-3 дни почнете да забелвате всяка вечер при банята за да не залепне пак.
Палци да мине бързо и при двамата мъже  Peace
Ina_nk за конкурса - ние сме на олимпийския принцип , гледаме да участваме , а не класацията  Wink Grinning
Видях, че дискутирате кошарите ...
По този повод  моя опит ми показа, че ако се купува единствено с цел за пътуване / при положение че детето си има друго основно легло у дома/ е абсолютно излишен разход Peace
Колкото пъти сме тръгвали за някъде печеля бонус да я сгъвам и разгъвам напразно - мъкнем я само, а тя тежи. Естествено просто не се налага да я отварям - има друго легло, приспособява се нещо или се намира на място за временно Hug

poli.jekova тя е турска тая капела ама не я свалям и в София по жегите Grinning
Хайде ще услужа щом ти харесва  Wink
А иначе аз явно не обясних добре : нищо не може да се види с това дете на този етап Tired
Живи-здрави като пораснат ще ги заведем младежите и заедно ако искаш Grinning

# 286
  • Мнения: 572
Добре дошла, Куне, ама какви са тия дискриминационни изказвания "Аз съм такъв негър" !  #Crazy ban
Момичета, моля ви, внимавайте как се изказвате, защото това е публичен форум все пак, четат ни всякакви хора и можете да засегнете някого съзнателно или не.
  bouquet

# 287
  • Мнения: 2 331
нямаме си темичка!!!!!!!!!!кой ще я направи!!!!!!!!?аз не знам как. Embarassed newsm78 #Crazy

# 288

Общи условия

Активация на акаунт