Гледахте ли рекламата на Нова "Островът на изкушенията"

  • 4 151
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Според мен , това шоу е идеалното място за двойки, фенове на суинга и прочие забавления  Twisted Evil

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Те не са заедно на осторова. Разделят ги мъжете и жените, след което им пускат запис каква са правили техните половинки снощи

# 17
  • Мнения: 5 622
Тъй де, разбрах. идеята ми беше, че е подходящо за извратени двойки, на които това ще им донесе удоволствие. Мазохистично.

Аз не съм от тях. Не съм дорасла явно  Crossing Arms

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз бих отишла, но мъжа ми си го знам, че няма да иска, а и кой ще му даде отпуска за толкова време, как ще се отрази на имиджа му. Куп глупости веднъж се живее, ама ...ще си го гледам по ТВ  Tired

# 19
  • Мнения: 5 622
И аз отивам, като част от 12-те, обаче....

# 20
  • Мнения: 534
Аааааааааа  Naughty
мъжа си не давам  Crossing Arms моето си е мое,а чуждото е общо(така май беше лафа)
иначе бих го гледала  Peace

# 21
  • Мнения: 2 550
аз, както винаги съм назад с информацията и не знаех за това предаване, но ще го преслушам, когато го пуснат
ако ми хареса ще го гледам

# 22
  • Мнения: 1 207
И малко извън темата.Днес обявиха конкурс за фирма която да събаря къщата на ББ.Цената е 150000лв.Стана ми мъчно. Sad

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Защо няма да има вече ББ?

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Как заявявате, че ще го гледате, като не знаете за какво става дума все още?

Със сигурност знам, че няма да гледам " Сървайвър", дори единствената възможна алтернатива да е " Докато свят светува" или " Дързост и красота" дори.

# 25
  • Мнения: 1 371
Да, защо?

Иначе по темата - от рекламата разбирам, че ще има много купони, секс, интриги и т.н. в Острова    , иначе харесвам и Сървайвър . Ако не са по едно и също време, ще ги гледам и двете предавания.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 455
Едва ли ще спират ББ, доколкото знам просто  им е изтекъл договора на Сиа и Киноцентъра за използване на техните студия и вероятно в бъдеще ще се прави на друго място .

# 27
  • София
  • Мнения: 221
Аз предлагам в новото предаване да участват Здравко Риста и някоя бивша любовница на Здравко, и да видим коя ще е корабокрушенката.И Ристето да спечели пак , щото Здравеца вече сигурно и прибрал париците и. Laughing

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
защо в анкетата няма отговор " нито едното" Naughty

# 29
  • Мнения: 765
Как заявявате, че ще го гледате, като не знаете за какво става дума все още?

Аз даже искам да участвам  Crazy
Няма да стане Бубе - американците са поставили условие , участващите двойки да нямат деца . Някои от двойките се разпадат след престоя на Острова и затова  Wink .

Общи условия

Активация на акаунт