Разделно Хранене- част 10- Баланс, здраве, хубаво тяло и силна воля!

  • 14 972
  • 361
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 109
мила Калида, благодаря ти за успокоителните думи Heart Eyes
днес цял ден скитосвахме с малката та съм много уморена, отбивам се само да ви пожелая лека нощ и успешна нова седмица Peace
от утре почвам да пия Хуск, пробвам пък, ще докладвам после
чао на всички, до утре

# 256
  • Мнения: 2 959
...сега поне цвета смених..но като начало и това е добре...
Пинкито, разбира се че е добре! В основата на всяка успешна нова идея стой вътрешното задоволство, ако се чустваш добре и комфортно със себе си, тогава целта ще бъде постигната скоро. Каквато и да е причината да си отново с нас, се радвам на компанията Ти и чуството за хумор, с което винаги привличаш!
...ще кандидатства по- нагоре в неговата любима област- уеб дизайн...
Алексче, ей, амбициозен младеж Ти е Тишко! Каквото е решил това прави, дълбае и упорства, успех му желая, късмет на дипломните работи. А Той не се ли явяваше на предварителните изпити за университетите?
...Мина, Мина... тази жена е луд купон...
Нали, Бифана?! Тя не е само купон, тя е настроение, кълбо усмихнати емоции, тя е опит и енергия. Поздравления за удържането на разделният фронт, Шофьорке!
...Опасявам се,че в момента сме на прага на една такава...
Ками- Разделна Кулинарке, не ги мисли кризите- те идват и си отиват, разговорите, споделянето, споделеното лично време е това което помага. И не забравяй, Ти няма да "дадеш" Калоян, Ти просто му осигуряваш разнообразие, Ти му помагаш да израсте и не на последно място тез 2 седмици ще подействат доста освежаващо както на малчугана така и на Теб и 1/2. Горе главата, красива Плевенчанко, момичетата от тоз град са не само хубави, но и доста решителни!
Марлийн, успех и дано Ти хареса хуска, но това няма да е магическото хапче, трябва си и воля от Твоя страна пред хран. изкушения.
Дани Дженкова, поздравления за ясленската новина на Еди! Откога смяташ да го пускаш, от есента ли? А за РХ не питаме, когато имаш повод Ти сама ще кажеш, нали?!
...бързо огладнявам, а това за мен е сигнал,че бързо ми се изпразва стомаха,...
Тонимирко, за пърженето, не не пържа, ама аз едва ли бих могла да бъда някакъв критерий, защото и готвенето не обичам много много. Поздравления за засилването на метаболизма, явно вече се справяш със стомашните неволи?!
Мади, Вие с Ками явно по едно и също време ще преживявате еднакви емоции с разделяне с дечицата?! Всичко ще бъде наред с малката кукла и Тя ще изкара страхотна почивка, само Ти Мамо ще си останеш с притесненията. Успех с ремонта- ще стане както го искате, не случайно толкова тичане и нерви хвърли в тоз кредит.
Шарли, и какъв беше 1- Юнският подарък на Ивчо? Успех в завръщането по разделните коловози!
...защото се кърмим през 3 часа...
Краси Васи, това е страхотно, но някакси като ограничение ми се струва че го приемаш?! Първият път наистина е трудничко докато се решиш да кърмиш навън, но след това не Ти прави впечатление, защото знаеш че го правиш заради бебо и заради Твоят комфорт, не мисли за другите, в тоз миг съществувате само Ти и Тони. Поздравления за дънките, добър напредък!
Ани33, как е изкарала екскурзиантката? Успех с диетуването таз седмичка без 1/2. А Криса редовно ли ходи вече на плуването или се отказа?
Уондърфул, как върви суровоядството?
НелиВБ, Вили доволна ли е от св. Влас? Успех на защитата!
Дими, сготви граха?


# 257
  • Мнения: 1 280
Здравейте! Аз от днес стартирам..Килацата са точно 64,800...Хайде,дано смяната на режима доведе до добри резултати...Лека седмица на всички!

# 258
  • София
  • Мнения: 2 530
Добро утро, момичета. Как сте? Мишето, до къде я докарахте със скъпия? Сигурна съм, че много скоро и бързо нещата между вас ще се изгладят  Peace Ками, съжалявам, че и ти си в криза, но така стоят нещата в семейството, на приливи и отливи! По- важното е, че бързо отминават. От висотата на моя 15 год. опит мога да кажа, не се сърдете един на друг, няма смисъл, нали рано или късно ще си простите. Защо трябва да е късно и да пропуснете хубави мигове в сръдни. Съчувствам ти, че ще изпратиш детенце толкова далеч.
Алекс, много си любопитна ти  Hug
Аз от днес съм на Петрови пости и смятам през този период да опитам всички постни ястия от кулинарната книга РХ.
Весела, слънчева и ползотворна седмица на всички нас.  bouquet

# 259
  • Мнения: 231
 Добра утро, Hug Калида екскурзиантката е многооо доволна,най-вече от тяхната веселба и щуротиите почити не са спали  Sunglasses,много доволна е и от последния поход,минавали са над рекички,спускали са се по въжета.Върнаха се много свежи,весели  изморени,но от емоции не от учебното ежедневие Party.С плуването продължаваме дори започна да и харесва,скоро и на състезания ще започне да ходи.Дано устискам на плодове и салатки,снощи за вечеря си хапнах шопска салата,през деня бях само на плод  Grinning,първия ден беше успешен  Mr. Green.
Сега започвам да пера  Sad скапа ми се автоматичната пералня и сега съм с малка Дианка  Rolling Eyes.Алекс,Аля на снимките ми се видя с много чиста (без пубертетски пъпки) кожа,има ли ли сте проблеми?Нии си имаме и днес ще я водя на козметик,надявам се не бъркам с това посещение  newsm78,баща и искаше да я води на лекар,ама какво ще кажи той-Вие не сте ли  били в тази възраст г-не?И голям смях ще падне,та докато го няма да се възползваме от тази процедура Mr. Green.Пинкито welcome.Бифана успех с постите  Grinning.
Хубава и пълноценна седмица,слънчев и усмихнат ден на всички  Hug

# 260
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Бонжур  bowuu и днес станах рано-рано в 05.15h се бях наспала-обикновено такива сутрини(а те заачестиха) като се събуждам от самосебе си ги използвам за сутрешен спорт и после един бърз душ, едно бързо кафе и тръгвам за работа. Laughing
И днес така стартирах, към обяд ми се приспива, но държа фронта-все пак съм на работа.Сега едни череши хапвам-заместват лен.семе в млякото и много разчитам на тях за затегнатия ми стомах.
Приятен ден Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички  Grinning.Бифанче ,не съм любопитна ,просто много ми е приятно, когато видя някого, с когото комуникирам, пък било и виртуално  love001 . А за Мина си права - страхотна купонджийка е ,но аз си я обичам по други причини. Ани ,Аля няма никакви пъпки ,освен тези, които се появяват в дните на цикъла, и те са много малко. Може би наследство ,аз също имах чиста кожа като тинейджър .Ако мога да ти помогна със съвет ,то ще е- посетете добър специалист, защото кожните проблеми се лекуват бавно, а се влошават бързо от неподходящо лечение, от личен опит го знам, преди няколко години ходих по мъките. Пинкито ,успешен старт ти желая  Peace.Ками ,само ще ти пожелая всичко у дома  да бъде наред  Hug.Тонимирка ,пържените зеленчуци са си разделни, но са по- калорични и дразнят стомаха .Краси Васи, аз съм кърмила децата си навън ,намирах си закътано местенце в парка и... така Grinning. Калида е права- първият път е притеснително, но после свикваш. Ще ти се обадя някой път да изпием по едно кафенце  Peace.Мишенце ,надявам се, че вече си по -добре  Hug.Прегръщам всички разделни момичета и успешен ден  http://www.vbox7.com/play:1f155c8f

# 262
  • Мнения: 1 986
  Привет и от мен Hug
  И аз хапвам череши в момента Wink,но засега без резултат по отношение на WC-то Grinning
  Тонимирка,ти откъде си ThinkingКакво си завършила в Търново/въпреки,че е малка вероятността да сме се виждали,все пак... WinkЗа пърженето -не пържа по принцип,само тиквичките понякога правят изключение Wink-старая се да ги правя на фурна,пълнени...всякак,ама друго си е пържени... Laughing
   Както споменах и преди,добре сте дошли в Търново Hug-като се наканите,просто ще ви пратя номера си и ще се уточним къде ще се видим Peace
  Ками,не тъгувай,мила Flowers BouquetПредполагам,че ти е тежко,че няма да виждаш известно време малкото си момче/поставям се на твое място/,но както ти е казала Калида,погледни го от тази страна-за него ще е смяна на обстановката,ще е разнообразие и със сигурност ще му се отрази добре/всъщност,ти го знаеш,но аз пак да повторя Wink
   Реге,няма да пропусна моренцето аз и тази година sunМиналата година бях в 7-ия месец като ходихме и ми се отрази мнооого добре PeaceТази година най-вероятно ще сме без София-твърде е малка,според мен,догодина-може би PeaceПо принцип,ходим на северното Черноморие,а в Бургас за последно идвах преди цели 7 години.... ooooh!
  Калида,аз много-много не си падам по т-нар."добри въглехидрати"-грах,царевица,картофи....е,ям,но много рядко,така че не ми е трудно да ги ограничавам;виж,миналата година,като бях бременна,прясната царевица много ми се услаждаше Wink
  Сега отивам да си нахраня детенцето,
  хубав ден на всички  bouquet

# 263
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Може ли да се смесва заквасена сметана с яйце?
Софи ще ти пиша на ЛС, да не товарим темата Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 2 897
Привет мривет (както казва Пипи дългото чорапче)! Присъединявам се към вашата дружина.

По принцип съм колежка на Тонимирка - ВМ НВД. Донякъде съм разделна, защото ям доста еднообразна храна (пуста заетост), която сама по себе си изключва повечето лоши комбинации.
Не ям сладко, тестено, пържено, панирано, високовъглехидрани зеленчуци, плодове рядко, млечни още по-рядко.

Започвам участието си с въпрос - ако ям на едното хранене авокадо и яйца, макар да е лоша (не проблемна) комбинация според таблицата, нали не.. не знам и аз.. фатална? В смисъл фатално нарушаване на принципите на РХ?

# 265
  • Мнения: 392
Здравейте момичета!
Софи - ако имате желание не мисля , че ще е  проблем да вземете малката с вас.Солената морска вода ще и се отрази добре , но почивката за теб няма да е точно почивка.
Тонимирка - извинявам се за джуниъра,но наистина и помислих че говориш за дете.И аз гледам да не пържа,дори тиквичките.Имам оребрен тефлонов тиган и се старая на него и на скарата да си приготвям както месцето ,така и зеленчуците.А на вкус стават дори по-хубави от пържените.
Реге - как мина плажа?
Ками всички имаме такива моменти,но после сдобряването е най-сладко.
Преди половин час и аз закусих черешки и сега се чувствам много добре.Целувки и прегръдки за всички които не споменах!

# 266
  • Мнения: 2 897
Въпрос номер 2 (това ще стане като лексикон  Laughing): ако намажем тигана лееееко с масло, поставим тънки кръгчета тиквичка да се термично обработват на въпросния тиган, това пържене ли е?

# 267
  • Мнения: 861
Добро утро!

Не ми се пише много днес, защото Алекс, права си, отива ми да съм в настроение. Задържах се така цялата минала седмица и се готвих за прекрасната неделя. Е, да бях на плаж, с децата, и в събота, Калида, излизах с 1/2, но всъщност именно той ми разваля настроението в повечето случаи. Наистина пред вас може би съм се показала в повечето случаи като тъжна, неудовлетворена, ами истината е, че при мен нещата никак не вървят. Ками, моят брак е в непрекъснати кризи от 2 години насам. И на няколко пъти (включително и снощи) сериозно обмислям идеята за развод. За съжаление не са много розови пътищата пред мен с 2 деца, но и така не ми се живее. Извинете ме. Мишенце, внимавай много за кого искаш да се омъжиш. Желая ти успех.

# 268
  • Мнения: 338
Здравейте, Момичета  bouquet!
Благодаря ВИ за подкрепата, разбирането и съветите Hug! Е седнахме, поговорихме на дълго и нашироко, разяснихме се и всичко си дойде на мястото. Даже ми се струва, че в момента сме много по-привързани отпреди Laughing
Хайде да мина и на темата: Сготвих нещо като пица само че от тиквички. Стана много вкусно."Тестото" на пицата я направих от сместа за тиквени кюфтета. Запекох я и в/у нея наредих нарязани на кръгчета домати и пушено топено сирене+подправки и пак я запекох.
Добре дошли на новите РАЗДЕЛНИЦИ  bouquet

# 269
  • Мнения: 3 861
Здравейте!
От много време обикалям темата, но все не събирам смелост да вляза да прочета, камо да започна разделно хранене. Дисциплина ми липсва. Но от опит глава не боли, освен това тук е много уютно!

Общи условия

Активация на акаунт