Разделно Хранене- част 10- Баланс, здраве, хубаво тяло и силна воля!

  • 14 959
  • 361
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 986
  Привет  bouquet
  Аз вече нямам проблем с "издържането на плодове" до обяд Wink-към  тези,които имат желание,но все още не успяват да се заситят с тях WinkС течение на времето се свиква и сега дори не мога да хапна нищо друго до обяд,в краен случай,ако мноооого съм гладна,единственото което мога да поема,това е кисело мляко Peace
  Юзерче,не мисля да взимаме София на море,защото едно,че и моето няма да е почивка Wink,и второ-най-главната причина е,че нямаме кола Confused-а честно казано,не си го представям да я влача из градския/и извънградския транспорт... Thinking
  Добре дошли на новите момичета  bouquetУспех в РХ Peace
  Мина,поздравления отново newsm10Много се радвам за теб,винаги когато видя,че си доволна от свалено килце Wink Hug
  Тонимирка,поздравления да приключилия курс PeaceИ аз ходя на един-по английски,вече 3 месеца и лееко взе да ми писва WinkОсвен това,водя и курс по испански и ми идва мааалко нанагорнище Laughing
 Реге,що не вземеш да дойдеш до Търново,мила,да си поговорим малко,да се поразходим....може да ти подейства добре,най-малкото което е,ще ти бъде разнообразно Hug

# 301
  • Мнения: 2 724
Добро утро на всички http://www.vbox7.com/play:e5af3dce

# 302
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро и от мен  bowuu-тая сутрин трудно стартирах, откъде тая умора...
Снощното късно ядене-след 20.00, придружено и от шоколода тая сутрин направо ме стресира като се качих на кантара, но да не го мислим...утре ще е по-добре положението
Пинки, аз откакто спрях млякото с лен.семе не мога да си оправя ходенето до кабинета, нито череши помагат, нито кафе, нито вода...нищо, но си мисля че трябва време за пренастройване и отвикване от помощните средтва, затова не се притеснявам
Закусих Натурална Активия-Данон определено незнаят какво означава думата "натурална" Close повече няма да повторя тая грешка
Приятен ден на всички Heart Eyes

# 303
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте разделнички   bouquet
Пинкито, благодаря за аватара. Мислех да го сменям с нещо лятно или да си турна снимка, но заради теб ще го оставя. Радвам се, че ти харесва и ти действа положително.  За трудностите ти  Laughing опитай да пиеш сок от моркови пресно изцеден- много добре действа, но поне 300гр.
Иначе съм писала по- напред аз ходя на фитнес три пъти седмично. Днес ми е ден за спорт.
Хубав ден на всички.

# 304
# 305
  • Мнения: 338
Добро утро и от мен! newsm51
И аз тази сутрин трудно станах.
Ками, с голямо учуда разбрах, че и ти имаш проблеми с половинката?!  newsm12 Weary Бях останала с друго впечатление. Силно се надявам това да е моментно състояние и да отмине бързо Praynig Дано и детенце се оправи по-бързо.Цункай го от мен Hug
Тонимирка, бравооо smile3501! И аз започвам скоро курс по опреснителен английски и се надявам да го завърша успешно Praynig
Мина,  smile3501 за килцата! А помощни средства ползваш ли(таблетки за отслабване)?
Мартеа, сужалявам да чуя, че имаш проблеми с 1/2 и то сериозни. Не знам какво да кажа. Все пак нямам голям опит, а и ти най-добре знаеш откъде идва проблема.  newsm17 Дано всичко бъде наред в най-скоро време!

# 306
  • Мнения: 2 724
Дими ,поздравление   bouquet,по -изчерпателна информация не би мотла да дадеш Hug.Антистресовата диета не е на разделен принцип ,но аз  съвети няма да давам ,защото все някъде има противоречия .Има море от информация, нека всеки да си избере своя начин на комбиниране ,аз съм си избрала моя и се чувствам добре,  само ще споделям Hug.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:14 от aleks

# 307
  • Мнения: 2 897
Добро утро, дами   bouquet!!

Днес съм си приготвила разделните "сметана и задушено броколи" за обяд и "херинга и задушено броколи" за вечеря. Вече нямам търпение да ям  Laughing..

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 45
Добро утро,момичета.Аз продължавам да сам с вас.Не ми е трудно да се храня така,само малко страдам за сладкото,че пусто много го обичам.То и за това д... ми се увеличи така.А и тук нямам възможност за движение много.НО сега почвам сериозно с упражненията.Момичета,не знам защо ми е подут стомаха непрекъснато.Не ми е тежко,просто е подут.Все едно съм четвърти месец бремена.Уж ходя редовно до кабинета,както го нарекохте,но ...Имате ли някаква идея.Направо се вбесявам от това. #Cussing outЖелая на всички лек и успешен ден. Two Hearts

# 309
  • София
  • Мнения: 3 787
Калида,хайде давай нова темичка,че тази много голяма стана пак Wink

За съжаление,Калоян се оказа с гнойна ангина.Исках тази седмица да си изкараме страхотно,но детенце е болно,за съжаление SadМного е крив,отпуснат и поддържа постоянна висока Т.Започна да пие първия антибиотик в живота си SadМного ми е криво Sad
Никненето на кътниците е отслабило имунаната система и хоп-ангина Tired
Слава богу,че е здрав като цяло и освен температурата,друго засега няма PraynigНо педито каза,че ще си я поддържа още 2-3 дни вероятно Cry
И пак добре,че стана сега.Ако бяха тръгнали кътниците 1-2 седмици по-късно,когато не е при мен,щеше да е чудо Crazy

Мишенце,и ние си имаме такива кризи,както всички семейства.Започна да ми поминава,сутринта пак си го обичах милото Heart Eyes
Абе,женски работи,както казват мъжете hahaha

# 310
  • Мнения: 338
Ками, дано ангината му мине бързо Praynig Ти даваш ли му нещо за подсилване на имунитета? Знам, че Цитросепт е хомеопатично лекарство и е за подсилване на имунитета. Мисля, че става и за малки деца(е консултирай се с лекар все пак).
Момичета, помагайте, моля ВИ! 1/2-та иска таратор за вечеря и още нещо, само че аз не знам какво Confused Мислех салата от домати и карставици, но той обича да си похапва и няма да му стигне само това Sad

# 311
  • София
  • Мнения: 570
mi6eto_f, може да добавиш пържени тиквички заляти с кисело мляко - ако обичате разбира се. Или "Плакия от тиквичи", или "Задушени тиквички"  от готварската ни книга.
Аз съм на вълна тиквички в момента. Wink

# 312
  • София
  • Мнения: 900
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Много сте мили и сърдечно ви благодаря  Hug Hug Hug

Ще се опитам да пиша като Калида  Wink
Само дето аз съм многословна и ся ви чака "Война и Мир"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ками, нямаш идея какви ядове сме имали с хлапето  ooooh! ooooh! ooooh!
Сливиците бяха един от най-сериозните!!!
Няма да се впускам в подробности - директно минавам към съвета
Взимаш по
килограм мед
килограм лимони
и литър пречистена вода
Особено внимателно измий лимоните - с четка и сапун.
Смилаш лимоните заедно с кори, люспи, семки - всичко!!!
Само зелените нещица и крайчетата махаш.
В един трилитров буркан омесваш всичко
и всеки ден, сутрин на гладно, се пие по една малка, кафяна чашка.
Стига за около 40 дни.
Прави се поне веднъж годишно!!!!
Ефекта при нас беше поразителен.
Стискам палци  Hug

Pinkito, това е най-сериозния ми проблем от дете  Sick
Пия поне два-три пъти в седмицата чай Сена.
За моя ненормален стомах, си е направо събитие,
че ми понася, а и върши страхотна работа  Wink

sharli, USER-че и Sophi, а и на всички
още веднъж ви благодаря за поздравленията и подкрепата   bouquet  bouquet  bouquet

Софи, категорично те подкрепям за решението ти за морето!!!  Hug Hug Hug
Майките също имаме нужда от почивка  smile3521
Имах неблагоразумието да заведа дъщеря си на две годинки
и се проклехме с мъжа ми!!!
Освен ужаса от липсата на кола,
детето се разболя от херпангина и беше кошмар за всички ни.
А да не говоря за компликациите от хранителните алергии на малката  ooooh! ooooh! ooooh!
Гледаха ни като извънземни, просто нямаше специалист лечебно хранене и не смееха да я лекуват. Изписваха ни антибиотици по телефона от София  ooooh!
Отиди на почивка и си почини  Hug Hug Hug

Реге и Софи,
имам предложение да дойдете на следващия купон на спамърулите  Wink  smile3521 smile3521 smile3521
Няма по-голямо разтоварване!!! Алексче да каже  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тонимирка, завиждам ти благородно  Wink Hug
Моя английски е
Аз иска тебе каже, кой чука мене вратата rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Майтапа е, че съм живяла в чужбина и нямам бариера,
правя бизнес с тоя псевдо английски
и дръж се да не паднеш - ВСИЧКИ МЕ РАЗБИРАТ  Joy Joy Joy

Бифануша, само аз ли пиле, не ти виждам аватара  newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

Дими,
благодаря за линкчетата - дано успея да ги прегледам  Embarassed

mi6eto_f,
а и на всички, които изпитват понякога затруднения,
моля ви приемете съвета ми
Всичко идва от неизказана болка!!!
Момичета, най-трудно ми беше да се науча да изисквам, а не да очаквам
Мъжете имат шашава нагласа и нещата, които нас ни нараняват,
за тях са смешни и жалки и това още повече ни причинява болка!!!
Ще се изненадате, но аз дори си изисквах букетите  Wink Mr. Green
Сега вече моите желания се превърнаха в негова галантност и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ме "изненадва"  Laughing
Е и аз се маскирам на изненадана де  Wink Wink Wink
Мише, ползвам фемимодел, поне веднъж на ден пия Вита Голд и съм убедена,
че точно тези неща ми притъпяват стръвочата  Joy Joy Joy
А аз съм безумно стръвна към всичко  Embarassed
Толкова обичам да похапвам, че Алексче даже се шегуваше с мен - чак да му се прияде на човек като ме гледа  hahaha hahaha hahaha

Алексоууууу - обичкам те ИМПЕРИО  Wink Wink Wink

Оставям ви, че направо се Улях  Joy Joy Joy

Целувки за всички и за тези, които пропуснах Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 313
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Бря, тук всичките сте с шесто чувство или врачески способности Sunglasses-никъде не съм писала,че ходя на инглиш пък всичките за него говорите
ИСтината е,че беше инглиш,ама бизнес-инглиш, при това най-скучното ниво от всички възможни. И цели 8 месеца се обучавахме как да водим преговори, как да сключим договор, как да убедим/излъжем Wink контрагентите, то колко още досадности, разни официални форми на писане, на подреждане на думите, на изразяване-не е като френския-идва ти да запееш Grinning
Сега за манджата-кавърма за обяд, но зеленчуците не ми харесаха и изядох само месцето и малко чушка

# 314
  • София
  • Мнения: 3 787
Мишенце,в момента давам Есберитокс.Педито го изписа за засилване на имунната система.По принцип не съм привърженик на разни имуностомулатори.Давам на Калоян много фрешове от лимон,грейпфрут,давам му пшеничен зародиш за засилване на имунната система.Но,пусто,изпуснах момента с тези кътници.Много неочаквано започнаха да никнат Tired
Идеята на Мина много ми допада.Веднага ще изпълня заръките WinkМного ти благодаря,Мина Hug
Меда ме притесняваше,но,след като баща му го захрани с 2 големи супени лъжици преди няколко месеца Crossing Arms,без мое знание,не е имал проблем.Започнах да му слагам във фрешчетата от лимон Wink.Всичко друго,вкл.и грейпфрута,пие натюр.Много обича киселото и горчивото Mr. Green

Калидааааа,къде си?Ей сега ще скочим на 17 страница Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт