ПОМОЩ,МАМИ!ДАЙТЕ НЕЩО ПРОТИВ ЗАПЕК!!!

  • 2 016
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Цитат на: Sisi

Най-добре ни действаха масажите - масажира се коремчето по посока на часовниковата стрелка 6-7 пъти, след което крачетата се сгъват натискат внимателно към коремчето без да се задържат дълго. Повтаря се 6-7 пъти.

И аз с масаж съм спасявала положението , но с повече повторения . Докато не се изака няма и да яде душичката , или ще хапва по-съвсем малко. Давай сок от разхлабващи плодове - тиква , круша , слива , отвара от овесени ядки . Отварата се прави като в един литър вода сложиш две-три лъжички ов.ядки и ги оставиш продължително време на слаб огън ... някои после го разреждат с водичка , но в твоето положение дай направо от концентрата . Ако не подействат всички тези съвети , които общо взето се повтарят , утре скоростно към лекарката.

# 16
  • Мнения: 1 283
Благодаря ви мам4ета!Сега съм малко по-спокойна!Тя милата осван,4е е запе4ена май е била и гладна!От 2 дни по4ти не иска да яде,сукне малко и явно я заболи корем4ето и спре.Сега и нацедих кърма и и сложих малко овесена ка6а,така,4е да мнинава през шишето и го изяде цялото:)Simple SmileСега е спокойна,на мама бубата!Изкара ми акъла направо,то рев ли не беше,то 4удо!С термометъра пробвах от в4ера общо 4 пъти и не става.Пюрето от сливи го яде в4ера,даже го повърна малко,4е то много гадно(без захар),после оба4е хапна 2 лъжи4ки!Благодаря ви много,4е се отзовахте така бързо!:)Сега ще 4акам реакцията от овесената каша!Целувки на вси4ки! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 537
Сок от тиква,круша,овесена водичка,сок от грозде.Може и дуфалак.Аз му правя млякото понякога вместо с преварена вода  със водата от сварената тиква.Или пък да пие само водата.Действа ни безотказно.

# 18
  • Мнения: 3 200
Цитат на: SAYONARA
Чай Блевит-Л -помага със сигурност...


И аз съм го пробвала - помага

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: HOLY
...

Ако не е много зор избягвай овесената вода, поне още месец, по-добре сокчета от колкото пюренца, може и подсладени, сладките течности разхлабват. На термометър дали сложи сапун? И масажчетата на коремчето наистина помагат, пък и им харесват на бебоците  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 283
Цитат на: PetiaK
Цитат на: HOLY
...

Ако не е много зор избягвай овесената вода, поне още месец, по-добре сокчета от колкото пюренца, може и подсладени, сладките течности разхлабват. На термометър дали сложи сапун? И масажчетата на коремчето наистина помагат, пък и им харесват на бебоците  Simple Smile
Благодаря мила!Само масаж не съм опитала до сега!Отивам!На термометъра слагах сапун4е,ама нищо! Sad

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: Tinka79
Аз на моя му правя вода от овесени ядки. Помага безотказно!


Както и пюре от круша.

Общи условия

Активация на акаунт