Джапанки за бебе?

  • 4 868
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 872
И в по-добре заредените магазина на  Райдър има и от по-отворините и от по затворените модели. Цената съвсем приемлива 12-20 лева.Преди 2 години съм купувала от по-отворените на дъщеря ми и бях много доволна, регулират се каишката на пръстите и др. каишка.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 21:09 от pepa georgieva

# 31
  • Мнения: 3 356
Ето ги неопреновите на  RucanoR







От 22№ са и поне аз като ги взех преди няколко месеца бяха 10 лв. Има и червени.

# 32
  • Мнения: 3 457
Оттам са  Mr. Green По точно от магазинчето на Графа , сигурно го днаеш , то от 100 г. си е на O , Neill ...
Колкото до снимките - ще трябва по - надълго да ми обясниш  Hug Хакер от мен не става  Mr. Green
а ха познайте кой е имал магазин  на сто и първата година там  Mr. Green

Не разбрах , какво точно си искала да кажеш ? Confused
Това бившият ДИЛИЖАНС-преди да стане  O , Neill Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 17:15 от koteto 123

# 33
  • Мнения: 221
Ето ги неопреновите на  RucanoR




От 22№ са и поне аз като ги взех преди няколко месеца бяха 10 лв. Има и червени.

Много ми харесаха. Ние сме малки още за отворени и  търся нещо такова за госпожицата. Би ли казала от къде ги купи. Благодаря предварително  Hug

# 34
  • Мнения: 4 362
В Мола на Хемус в Hot-spot има малки номера /бяха № 20/ за 20 лв.
Бразилски на Havanas - доста цветове 



Дали ги има някъде в Бургас  Rolling Eyes,много искам да и взем такива

Pipinka,от къде ги купихте вие?Много са хубави

# 35
  • Мнения: 3 356
Baby Mon,по-нагоре девойките вече писаха,но все пак:
Единия магазин е на Витоша 28 ,другия е на Попа-Граф Игнатиев 39 ,също и вСити Център София на -1 етаж -Спорт Мания -аз съм фенн

# 36
  • Мнения: 4 362
Baby Mon,по-нагоре девойките вече писаха,но все пак:
Единия магазин е на Витоша 28 ,другия е на Попа-Граф Игнатиев 39 ,също и вСити Център София на -1 етаж -Спорт Мания -аз съм фенн

е жалко,значи ще се разминем без тях,скоро не се очертава път към С-я.Благодаря ти,пропуснала съм да прочета по нагоре.

# 37
  • Мнения: 2 498
Ето ги нашите:


# 38
  • Мнения: 3 356
Мис КаприЗимат магазини и в Пловдив ,Бургас и Банско.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 380
Мис КаприЗ в трията имат магазин  на първия етаж

# 40
  • Мнения: 4 362
Мис КаприЗимат магазини и в Пловдив ,Бургас и Банско.

Mnooogo blagodarq  bouquet

Мис КаприЗ в трията имат магазин  на първия етаж

  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 845
Много са сладурски. А в София откъде подобни, никъде не съм виждала?Нещо вносител, производител пише ли на тях?
Първите, жълтите има в Хот спот мисля, но са все по-големи номера. newsm78

# 42
  • Мнения: 2 498
marissha , в Хот спот при поръчка доставят малки номера....в Ст. Загора има малки номер от вс. цветове, а сините а ни подарък....

# 43
  • Мнения: 8 917
Здравейте!
През лятото планираме море, живот и здраве! И се замислих с какво ще се разхожда детето на плажа. Нямам предвид на пясъка, а около басейна, по тревата... Въпросът ми е има ли някакви сандали или джапанки за бебета на 1 г., които могат да се мокрят? И още може ли да са съвсем отворени отпред, че още походката ни не е много стабилна?
Бях взела едни бразилски - джапанка с ластичка отзад. Страшно меки и удобни и не бяха скъпи - към 15-тина лева.

# 44
  • Мнения: 5 255
Такива на CROCS™
гледах във Waikiki - около 60 лв. - имаше номерация.

Общи условия

Активация на акаунт