Обичате ли де се гримирате- 2

  • 16 132
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 836
Aууу, какви сте майсторки!   bouquet
Искам да ви попитам за спиралите, коя марка е най-добрата за вас?
Аз имам Max factor  в момента, но нещо не я харесвам. миглите ми не са дълги и се слепват. Може да ви е чудно, но съм най- доволна от Golden rose- с удължителя. С малко повече старание и ефекта е този, който целя. Ето тук ме е снимал сина ми докато се гримирам, снимката не е много добра, но това, което искам да ви покажа се вижда:
http://images17.snimka.bg/002996908.jpg

# 76
  • Мнения: 1 941
SilIli все повече се убеждавам, че си много красива жена! Профилът, който виждам на снимката е перфектен за мен- леко издадена брадичка, сочни устни и добре оформен нос. По въпроса за спиралите аз ползвам в момента Diorshow Супер съм доволна, ама е малко скъпичка ... От по -нисък клас марки съм много доволна от ето тази на Буржоа , още повече ми харесва volum express на maybelline . Именно с нея съм се гримирала за конкурса. Лошото на тези спирали е, че за да постигна ефекта, който искам трябва на всяко око да отделя по 5 минути и да сложа незнам си колко пласта. Докато с по-хубавите марки този проблем се преодолява по - лесно. Имай предвид и нещо друго за спиралите - както сигурно си забелязала в началото нито една не е добра, докато не поизсъхне леко ....

# 77
  • Мнения: 1 455
SilIli ползвам от близо година на Мейбълин за обем и съм страшно доволна.
Пробвала съм всичко възможно до 20,00 лв. и това е моята спирала Hug

# 78
  • Мнения: 836
кошничката и gery gery много благодаря за инфото! 
Аз повече време слагам спиралата  Embarassed и понеже са ми къси и прави миглите  #Cussing out исках да ви споделя какъв ефект има тази, от 2 лв  Grinning. Дадох тази снимка, защото тук  миглите най-добре са излезнали, без грим са сигурно 2 пъти по-къси  Cry.
Такъв ефект с друга не бях постигала  ooooh! Понеже сега се чудя каква нова да си купя, ще взема да пробвам една от вашите  Thinking
  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 941
SilIli , мисля че и двете с gery gery препоръчваме една и съща спирала - volum express на maybelline . Струва към 10-на лева мисля, само внимавай да е тъмно синя и да не ти пробутат водоустойчивата - тя е светло синя!

# 80
  • Мнения: 836
ОК, разчитам на компетентното ви мнение! Hug
Днес ще си я купя  Party

# 81
А моите мигли са толкова редки,че.......И на всичкото отгоре руси,докато ги направя много време отива.

# 82
  • Мнения: 836
А моите мигли са толкова редки,че.......И на всичкото отгоре руси,докато ги направя много време отива.
ooooh! Ефекта е поразителен обаче!

# 83
  • Мнения: 55
Преди да стана мама умирах да се мазотя! Не излизах от вкъщи дори , за да изхвърля боклука, ако нямах грим по лицето. Сега пък съм минала в другата крайност - никакъв грим, защото просто нямам време.

# 84
  • Мнения: 1 941
Момичета готови ли сте за новия конкурс??? Последно сондирам мнения : спираме се на вечерен грим, всеки има право на три снимки - 1-отоворени очи, 2- затворени очи, 2- цялостна на лицето. Ако ще сме без никове ще стане по сложно - всеки ще си качва снимките под съответния номер, който е наред. За да няма проблеми предлагам примерно така - 1а, 1б, 1в. Снимките ще качваме в същия сайт, но ще направим нова папка "Вечерен грим". Предлагам също така след като обявим начало на конкурса да има поне 1 седмица за включване и качване на снимките. С оглед този път да се включат повече участници /може и мъже, приканвам Тони Сопранов, щото е всестрано развит/ Joy Joy Joy Това последното беше само за разведряване на атмосферата. Чакам бързите ви реакции идеи и предложения, виждам че някой мацки нямат търпение мацането вече да започне   bouquet

# 85
Аз съм съгласна на всичко ,което решите.Единственото нещо е,че нямам фотоапарат до неделя и ме интересува най-вече срока,за да знам дали ще мога да се включа пак.Ако не,следващия път

# 86
  • Мнения: 19 360
аз съм съгласна с ко6ни4ката.само не разбрах нали общо три снимки,а си писала две затворени и две цяло лице или просто си сбъркала в изброяването?
ако кармен няма фотоапарат до неделя нека конкурсът да запо4не по-късно ако сте съгласни

# 87
  • Мнения: 1 455
Вече нямам търпение Hug
Аз нямам против да изчакаме Кармен,може да пуснем от понеделник или вторник...

# 88
Момичета,много сте мили,но не се съобразявайте с мен.Обявете дата,аз ще вида какво мога да направя.Може да взема от някой за една бърза фотосесийка.

# 89
  • Мнения: 3 782
Аз също съм съгласна на това,което е писала кошничка. Имала е предвид 1. 2. и 3. Ами кажете от кога започва записването, до кога и колко време ще се гласува.
Благодаря ви за комплиментите. Аз малко не мога да се възприема със силен грим,но ще измисля нещо за вечерния.

Общи условия

Активация на акаунт