Татковците присъстваха ли на раждането

  • 32 089
  • 424
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 46 602
Аз като жена не бих присъствала,а вие като мъже ...

Жена, мъж, няма значение, ако половинката ми минава през нещо подобно, трябва да съм там ...

# 361
  • Мнения: 6 243
То си е до човека. Ако моят мъж раждаше децата щях да съм там - ако ще и да повръща, не ми пречи.

# 362
  • Мнения: 6 315
Боже, ама Игси да знаеш колко си права! Моят мъж бе с мен и сега вече година и половина никакъв секс! Толкова гадно му стана от гледката на изпотеното ми чело! Припада, повръща и какво ли още не, горкия....

Абе момичета/момчета, ясно стана че е хубаво таткото да е там ако и двамата го желаят, що още се дърлите и ми изказвате мнения от трета ръка, как на тоя оня му секнал мерака и защо е бил при жена си в тоя момент?

# 363
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Абе момичета/момчета, ясно стана че е хубаво таткото да е там ако и двамата го желаят, що още се дърлите и ми изказвате мнения от трета ръка, как на тоя оня му секнал мерака и защо е бил при жена си в тоя момент?

Мила ми дружке Мраги  Heart Eyes и аз туй се питам от поне 10-ина страници насам Thinking?

# 364
  • Мнения: 3 423
Извинете ме, ако съм пропуснала нечие мнение, ама споделям немския опит.
Тук мъжете се броят не като само присъстващи на раждането, ами като помагачи.
Даже и предродилните курсове се организират така, че и татковците да присъстват,
да знаят как да помагат на мама при дишането, докато изтласква, как да я масажират
и други такива. В Германия си е напълно в реда на нещата таткото да пререже пъпната връв.

# 365
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моята половинка искаше да присъства, както и аз - обаче ни казаха, че трябва да платим, а ние нямяхме тази възможности и си останах сама  Cry  Cry  Cry
Ние искахме и бяхме готови да платим, но лекарите няколко часа ме обработваха докато ме разобедиха.  Sad Още ме е яд.

# 366
  • Мнения: 1 735
Моята половинка искаше да присъства, както и аз - обаче ни казаха, че трябва да платим, а ние нямяхме тази възможности и си останах сама  Cry  Cry  Cry
Ние искахме и бяхме готови да платим, но лекарите няколко часа ме обработваха докато ме разобедиха.  Sad Още ме е яд.
Лощи хора,ей! Rage

# 367
  • Мнения: 3 146
Изобщо не сме го обсъждали този въпрос - по естествен път се получи. Нито аз съм искала той да присъства на секциото, нито пък той . Веднага след операцията дойде в реанимацията и се видяхме за 15 минути. След което е отишъл в една кръчма и са се напили с верни другари. Аз знаех, че са се събрали и пият за наше здраве и ми беше много хубаво и леко на душата. Не бих желала да гледа как ме разпарчетосват и после ме зашиват. И двамата смятаме, че никой нищо не е изпуснал. От значение е, че се грижи за дъщеря ни понякога повече от мен - много важно, че не е "съпреживял невероятния момент на раждането". Мерси , казвам аз, на такваз любов.

# 368
  • Мнения: 642
... И двамата смятаме, че никой нищо не е изпуснал. От значение е, че се грижи за дъщеря ни понякога повече от мен - много важно, че не е "съпреживял невероятния момент на раждането". Мерси , казвам аз, на такваз любов.

 newsm10 smile3521 smile3501

# 369
  • Мнения: 642
Боже, ама Игси да знаеш колко си права! Моят мъж бе с мен и сега вече година и половина никакъв секс! Толкова гадно му стана от гледката на изпотеното ми чело! Припада, повръща и какво ли още не, горкия....

Айде, айде без подигравки - ако смяташ че нямам право на лично мнение обърни се към модераторите, pls.
А относно секса - пожелавам ти го в неограничени количества и супер качество - радвам се, че нямате проблеми...
Просто не можете да знаете какво точно става в главата на ВАШИЯТ мъж... дали го е направил защото наистина го е искал, или е решил да е до вас просто за да не го помислитв за "НЕистински" мъж и после да е цял живот комплексиран?
Поздравления за татковците, които са били в родилна зала и споделят за преживяването си тук!  bouquet
Едва ли обаче ще се намери някой мъж, който да събере смелост да сподели, че е бил травмиран или, че е предпочитал да не е влизал в родилна зала... newsm78
Както писах по-горе някъде, моят любим беше с мен по време на контракциите, държеше ми ръката и също виждаше потното ми чело. Родих лесно, но после получих усложнения заради които ми направиха пълна упойка, когато се събудих мъжът ми го пуснаха при мен, видя си и детенцето (беше новородено на 4 часа)...
Телом не е бил до мен - да, но духом - иска ли питане???

# 370
  • Мнения: 55
Prisastvieto izliza skapo, zashtoto tribva d aima 2ri ekip i za tatkoto Wink

# 371
  • Мнения: 46 602

... Едва ли обаче ще се намери някой мъж, който да събере смелост да сподели, че е бил травмиран или, че е предпочитал да не е влизал в родилна зала... newsm78
...

Всички мъже, присъствали на първо раждане, присъстват и на второто, словесните признания са излишни  Wink

# 372
  • Мнения: 3 591
Ми мен мъжа ми пък го беше взела паниката с последното раждане, че няма да успее да занесе децата при гледачката преди да родя Simple Smile Каза ми "стискай докато се върна" и категорично отказа да ме кара в болницата преди да има възможност да дойде с мен.
думите му бяха"Нямаш право да ми го отнемаш"!


Та си е до човек - някои мъже го приемат като страхотно изживяване. А по отношение на секса всяка вечер се мрънка кога ще дойдело времето да бъдело вече "разрешено" Joy та не вярвам да се е отвратил нещо.

# 373
  • Мнения: 55
... ще дойдело времето да бъдело вече "разрешено" Joy та не вярвам да се е отвратил нещо.

ne se i samniavam ;)ne e li estestveno  newsm78 diri i sled tozi stres ?

# 374
  • Мнения: 1 735
Едва ли обаче ще се намери някой мъж, който да събере смелост да сподели, че е бил травмиран или, че е предпочитал да не е влизал в родилна зала... newsm78
Да,права си! Едва ли ще си признае,но едва ли ,ако е бил травмиран ще настоява да присъства и втори път! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт