Татковците присъстваха ли на раждането

  • 32 043
  • 424
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 87
не съм присъствал , защото докторицата ми вика : "много си готин , обаче няма да издържиш" (как го разбра тя това - не знам)  и за да е картинката пълно цветна ми поиска 500лв!
Естествено отказах..., че и по "дискавъри" показват раждания почти всеки месец ... а ми излиза 30 лв заедно с "НВО"  Laughing

# 406
  • Мнения: 1 014
И двамата не искахме да присъства на раждането.

# 407
  • София
  • Мнения: 7 097
Само той липсваше на цялата картинка... Stop
Но като изключим същинското раждане, през останалото време почти непрекъснато си говорехме по мобилните. По едно време, съседката по легло в предродилна започна доста да крещи и той замлъкна на телефона... Sick Е, после и аз крещях така, де... ooooh!

# 408
  • Мнения: 1 014
Сещам се, че не исках да разговарям с никой. Една жена от персонала дойде да ми каже, че мъжът ми е долу и пита как съм. Аз я изгледах лошо и й казах да ме остави на спокойствие. Ако той беше при мен, сигурно щях да го изгоня. Като се сетя, че беше доста притеснен и се караше със всички..., по добре, че го нямаше.

# 409
  • Мнения: 256
той няма работа там аз не искам това си е женска работа Simple Smile

# 410
  • Мнения: 302
Здравейте,

Аз присъствах на раждането на втората си дъщеричка. На първата не ме допуснаха, въпреки настояването ми, въпреки, че съм колега, въпреки ... Тъпи правила ...  Sad Не исках да настройвам хората срещу нас и се примирих, чакайки пред вратата.

Жена ми също искаше да присъствам и самата тя оцени помощта, която получаваше от мен. Това е особенно важно в часовете след раждането, когато мама няма сили да се помръдне, какво остава да дондурка плачещото бебе. Първата вечер мъничето си поплака доста.

Няма нищо по-хубаво Мама да има до себе си най-близкия си човек, а не да разчита на късмет да попадне на добра и мила акушерка, която да се отзовава на всяко повикване, по всяко време. Забравих да отбележа, че останах да спя в болницата в същата стая. Мама, Тати и Мъниче ...  Grinning

Препоръчвам на всички татковци да подкрепят любимите си в този момент.

Поздрави!   Sunglasses

# 411
  • Мнения: 9 903
в часовете след раждането, когато мама няма сили да се помръдне,

в никакъв случай не се заяждам с теб, но повечето мами, родили естествено, твърдят, че едва ли не са скокнали и са припкали из коридора след раждането  Wink

# 412
  • Мнения: 87
Някой татко присъствал ли е на раждане
...аз лично присъствах на забременяването... Laughing Laughing Laughing

# 413
  • Мнения: 2 242
Някой татко присъствал ли е на раждане
...аз лично присъствах на забременяването... Laughing Laughing Laughing
по сигурно е присъствието на раждането   Mr. Green  а за забременяването ...... Whistling знае ли човек колко са присъствали  Mr. Green

# 414
  • Мнения: 302
Здравейте,

Май трябваше да уточня нещо:

в часовете след раждането, когато мама няма сили да се помръдне,

в никакъв случай не се заяждам с теб, но повечето мами, родили естествено, твърдят, че едва ли не са скокнали и са припкали из коридора след раждането  Wink

Тити, аз присъствах на секцио! Мама беше с епидурална упойка. Няколко часа спинкаше, а после не можеше дори да се обърне в леглото. И с катетър, и със системи ... Сега разбираш какво съм имал предвид, нали?  Wink

Поздрави!    Sunglasses

# 415
  • Мнения: 9 903
о, да, благодаря, докторе  Peace

# 416
  • Мнения: 830
Оооо моя мъж го е страх,но живот и здраве ако решим да имаме второ обезателно ще го замъкна да раждаме заедно Mr. GreenЩе падне голям купон Wink

# 417
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ха ха
той като види капка кръв, пребледнява. какво ли ще е да види цяло секцио Mr. Green

# 418
  • Мнения: 166
Моя също присъства и каза,че въпреки че е виждал кръв това нещо си било страшничко да гледа любимата как страда.Това го е изплашило много.

# 419
  • Мнения: 4 406
не, отказа категорично. той припада като вижда кръв  Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт