Кошмарите на богатите и красивите

  • 2 870
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 299
Като стана богата и красива ще ви споделя кошмарите си  bowuu

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Четох наскоро проучване, че мъже, женени за красавици, умират по-млади (от напрежение и ревност). И така, ще бъда една млада вдовица. Остава да забогатее, преди да го сполети тази тежка участ и тогава ще мога да отговоря подобаващо на Лиска.

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И така, ще бъда една млада вдовица. Остава да забогатее, преди да го сполети тази тежка участ и тогава ще мога да отговоря подобаващо на Лиска.

 Joy Joy Joy
Нали има една приказка "По-добре агне с приятели, отколкото стара овца сам". Е да, ама явно не е така. Всички обичат младото агнешко. Ама този, който плаща за него, явно предпочита да го яде сам.

# 48
  • Мнения: 2 673
аз пък мисля, точно обратното, че богатите мъже за загубили качеството да обичат..така че едва ли се страхуват за красивите си жени...защото всяка красива жена е заменима
сигурно се страхуват най-вече за парите си.


богатите жени незнам от какво се страхуват..сигурно от това да не остареят и погрознеят, затова следват една след друга интервенции като - хирургични, лов на млади любовници и пр. страхотии.. Sick

на известните със сигурност не им е лесно с папараците, манияците

предпочитам да съм красива...богатството само ще дойде, а...то мойто вече ме намери, всъщност Peace

# 49
  • Мнения: 2 491
Данъчните.
Папараците.
Да не загубят парите си, респ. красотата си.

# 50
  • Мнения: 4 753
Самотата.

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
И беден и грозен можеш да страдаш от самота - даже е много вероятно, ако си с такава силова комбинация.

# 52
  • Мнения: 2 491
И беден и грозен можеш да страдаш от самота - даже е много вероятно, ако си с такава силова комбинация.

Бу, взе ми го от устата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 753
Парите привличат много " приятели " и като отсееш плявата виждаш, че истински такива няма. За това говорех. Бедните и грозните гаранция, че имат по-истински приятели от богатите и красивите. Кофти категории, не е хубаво така...

Общи условия

Активация на акаунт