Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 746
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 750
Всъщност, ЛОРКА, я ми влез на кю Sunglasses Ша ти дам една супа там.

# 151
  • Мнения: 3 835
Oooхххх, ЛОРКЕЕЕЕЙЙЙ! Таман се чудех за едно черно кафе, че... smile3507

Туй е супа, те ти кафе  Hug 


Ooooo, Лео, как си тръгнала, що не направиш и на Пухи едно кафенце, че мен ме е хванал класическия мързел. Mr. Green Joy Hug
Руске, нъл каза, че ша ме уредиш при теб на работа. Ай де! Как ти завиждам, ако знайш! Mr. Green
Аз искам супа, второ и десерт! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Mr. Green Joy Joy Joy
А, и салатка и чаша бяло вино, плииз!!!!!  bouquet Hug  bouquet

# 152
  • Мнения: 750
ТЕООО, систър.... Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 7 474
 Joy Оооо, Тео, хай  Hug Те ти супа  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 7 723
Кой спомена нещо от сорта,
че всички тук сме колоездачки, а???  newsm78

Тук сме след години....  Whistling

# 155
  • Мнения: 750
Малиии, Рускеее, и средните пръсти сте ми хванали! Mr. Green Баба знае, баба куфее, баба пак кичасва, щот поради ред причини остана без грива. Но скоро, ах скоро, как баба ще ви напердашиии Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 156
  • Мнения: 7 474
Рускееее, ама тия червени чапици много здрави ще излизнат, щом ги носиш още  Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling

# 157
  • Мнения: 3 835
Joy Оооо, Тео, хай  Hug Те ти супа  Mr. Green



 Joy Joy

Сигурна бях, че мога да разчитам на теб. Винаги и във всичко! Heart Eyes   bouquet Hug   bouquet

Това супа от моркови ли е? Mr. Green А торта от моркови имаш ли? Mr. Green Joy Joy

# 158
  • Мнения: 2 196
Руске,що не изчака да си свалим фустите,гледай са как ми се е видел бедъра.
Ма пък червилото ми е в тон с чепичките. Mr. Green
Рускееее, ама тия червени чапици много здрави ще излизнат, щом ги носиш още  Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling
Тц,т'ва не е Руска аз съм. Naughty

# 159
  • Мнения: 750
Верно, бе, Руске, е баси чепиците, честно ти казвам Joy

# 160
  • Мнения: 621
Гигова, разгледах ти подписа-  малко депресивно ми се струва или бъркам? Embarassed
аз пък съм на вълна "Карибски пирати".

Не, не ти се струва, даже съм го пояснила на английски-"despair"(отчаяние, безнадежност).
Вече пояснявам какво изразявам с подписа си, щото все има нерзабрали, а в повечето случаи са недоволни и не им харесва. Стана практика вече всички да се занимават с моят подпис, явно предизвиква интерес, възмущение и други емоции, значи съм постигнала желания ефект Mr. Green

ОООО Гигс Heart Eyes  bouquet
Кво ти е на подписа бе,и предишния ме кефеше много  smile3521
То е нормално да има и някой друг коментар с различни полюси,ама кво ти пука Wink
В Сблъсъка цяла тема пуснаха в опит да ме оплюват за моя подпис,ти се кахъриш от една критика.С квот ти харесва- с тва ще се подписваш/индентифицираш,нъл тъй  newsm10

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 14:28 от ladyleopard

# 161
  • Мнения: 505
Аз пък съм бабето в дясно, вече тотално отказала да се епилира  Crossing Arms

# 162
  • Мнения: 7 474

Това супа от моркови ли е? Mr. Green А торта от моркови имаш ли? Mr. Green Joy Joy

 bowuu Винаги за теб всичко имам Hug
Торта-торта  Mr. Green Моркови-моркови  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 621
Кой спомена нещо от сорта,
че всички тук сме колоездачки, а???  newsm78

Тук сме след години....  Whistling



В събота ви искам в същия състав на дансинга....и без извинения"Ох,дископатията ми","Е тоа шип ме скапа!""Нещо ми ждръца левийо яйчник" и т.н. Naughty Naughty Naughty

# 164
  • Мнения: 10 758

О, доживях!!!!!

Е нема начин, ще припадна! smile3544

Цомбе!  bouquet
Кво ма...кат дойдем и ти отперем и на теб една, ше видиш Mr. Green
Много съм бойна, ша знаш....яка българка съм Wink
Аре ма, нали знаш че те овлим, на ква ми се правиш, крадла с крадла такава Laughing



Хораааааааааааа, обичам Хапченцето ми сладкооооооо......

Общи условия

Активация на акаунт