Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 708
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 750
Новото старо отлично Отличничково, не викай "моля", ам давай на Руска. Тя ми събира пари за новото къщи. Всяка премяна се заплаща,а? Stop Laughing

# 376
  • Мнения: 7 723
Новото старо отлично Отличничково, не викай "моля", ам давай на Руска. Тя ми събира пари за новото къщи. Всяка премяна се заплаща,а? Stop Laughing
Точно така, дай пет ле`а! Whistling

# 377
  • Мнения: 10 758
Новото старо отлично Отличничково, не викай "моля", ам давай на Руска. Тя ми събира пари за новото къщи. Всяка премяна се заплаща,а? Stop Laughing
Добре.
На.
5 лева Mr. Green

# 378
  • Мнения: 7 723
Новото старо отлично Отличничково, не викай "моля", ам давай на Руска. Тя ми събира пари за новото къщи. Всяка премяна се заплаща,а? Stop Laughing
Добре.
На.
5 лева Mr. Green
Те това е истинска отличничка, а не кат вас!!!  Crossing Arms
Научила си е всички уроци.... Whistling

# 379
  • Мнения: 750
УлизаЙ, ма първо представи бельото, щот кат дойде ПетелА, да знае за ко става въпрос Mr. Green

# 380
  • Мнения: 2 891

Тъкмо щях и аз да припадна 
Ма, ква мадама!!!  Shocked
 Whistling Whistling

# 381
  • Мнения: 10 758
УлизаЙ, ма първо представи бельото, щот кат дойде ПетелА, да знае за ко става въпрос Mr. Green
Сори, бельо не нося Whistling

# 382
  • Мнения: 620
Теооооооо,с Руска да си прибирате умреляците smile3555пардон-стоката...не мога да се доредя до компа от него,а после Цомба вика,че съм се мотала на опашката Confused

# 383
  • Мнения: 750
Той Басов ще те обезкости Mr. Green

# 384
  • Мнения: 2 891
УлизаЙ, ма първо представи бельото, щот кат дойде ПетелА, да знае за ко става въпрос Mr. Green
Сори, бельо не нося Whistling

Видно е  Mr. Green

# 385
  • Мнения: 750
Леопардке, тоя го издирвахме Shocked Дека го намери Shocked Кокаляците, де.

# 386
  • Мнения: 7 723
Теооооооо,с Руска да си прибирате умреляците smile3555пардон-стоката...не мога да се доредя до компа от него,а после Цомба вика,че съм се мотала на опашката Confused
Малиииииииии, Тео за това ли я няма???!!!  newsm78
Тия са изпълзяли от мазето и са завзели и компа й!!!  Shocked

 Отивам на помощ!!! #2gunfire

# 387
  • Мнения: 10 758
Той Басов ще те обезкости Mr. Green
Добре, че няма да ме обезкосми Mr. Green

УлизаЙ, ма първо представи бельото, щот кат дойде ПетелА, да знае за ко става въпрос Mr. Green
Сори, бельо не нося Whistling

Видно е  Mr. Green

 bowuuКато за Стоян Wink

# 388
  • Мнения: 620
Ми беше се наместил на работното ми място #CrazyДа си го прибират Crossing ArmsАко шефката усети,че е по-добър от мене-изгорееееех Confused Cry

# 389
  • Мнения: 3 835
Не, очаквах за гъзо да ме признаеш......но пък те признах в чалготанците Joy

Долна лъжкиня!!!! Mr. Green Беше ме гепила, и ни мъ пускаше, имам свидетели!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Аааа, да си имаме уважението Crossing Armsаз долу не лъжа NaughtyКазала съм - дупка голема, малко не побира Mr. Green
Епа ти ич не се дърпаше, па да ти кажем под сИкрет.... Whistling

Е кво да се дърпам, нема да седя като препарирана на масата. Mr. Green Нъл на купон съм отишла, купон да става! Mr. Green Joy
А за дупките кака, ох, хич не ми е в стила да говоря простотии, ама мъжете май по по-малки си падат. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт