МАРТенчето сладко папка и наддава, а мама гушка си го до забрава!

  • 10 458
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 322
Ние днес не можахме да се възползваме от хубавото време:(
Елица отнесе след като се наяде 8 и спа до 12:30, милата и тя иамше нужда от почивка от почивката, поне и аз си поспах.

# 16
  • Мнения: 386
Само се отчитам, че след разходките по празниците вече сме си в къщи, но днес сме много ревливи. Цял ден все нещо мърка и не мога да разбера какво я тормози. Най-после качих и аз няколко снимки в албумчето на 2 месечните. И аз скоро не го бях разглеждала, супер са ни мартенчетата.
Бягам че пак плачем....

# 17
  • София
  • Мнения: 515
И аз да се запиша в новата тема Peace
Мини благодаря за хубавата тема,много е готина Hug
Ние днес сме много послушни,малката си спи сладко,а като е будна си лежи кротко на спалнята на мама и тате и си гука GrinningУспях да си почина.И на нас ни се размина днешната разходка,дано утре да е по-хубаво времето та да излезем малко.

# 18
  • Мнения: 907
Успях да изчета всичко най-после Crazy Ние пътувахме за празниците при нашите във Вършец, та бях "назад с материала".

Дейна, Мила-па, радвам се, че Дими и Кали се оправят!

Уич, ако така си изразяваш "истерясването", то израза на "радост" би трябвало да надмине по слава и Шекспир Hug Между другото Киара би пофлиртувала с радост със Светльо Flutter Освен чаровна усмивка и всичко останало, предлагаме и баба и дядо във Вършец Simple Smile

Зайо, не се тормози толкова за това, че нямаш много време за Вики. Ако й даваш достатъчно майчински грижи, тя ще се чувства добре Peace Поне аз така си мисля.

Ох, сега трябва да ставам, защото мята мишка е малко кисела днес следобед и пак плачка.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Сложих и аз снимки на нашата мома http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132830&photo=87
Някой питаше за косопада - и моята коса по времеме на бременността много капеше и изглеждаше много изтощена. Ама покрай сватбата, фризьорката ми каза, че косата ми трябва много бързо да се оправи и ми препоръча маска Miosotis. Най-хубавото й е, че се нанася по време на къпането, защото мен хич ме няма по стоенето с маски по 1-2 часа. Ползвам я през 1-2 миенета на косата и въобще не ми капе косата и има доста по-здрав вид от преди. А и е голяма кутия, струва към 6-7 лв. и сигурно ще я ползвам поне още 1 година.

# 20
  • Мнения: 217
Хайде и ние да се запишем  Wink тук при нас вали като изведро, добре че поне за малко успяхме да поизлезем

# 21
  • София
  • Мнения: 515
lubricant,малката Ралица е много сладка с това розово дето си я снимала Hug

# 22
  • Мнения: 221
Леле кви сте бързаци Hug Още старата тема не е изписана, а вие вече тук Peace Ама така е като Мини прави такива готини темички Heart Eyes
Разгледах снимките на мъниците baby_neutral Направо са невероятни Crazy
А сладурите с дългите коси са ми направо слабост Joy

# 23
  • Мнения: 492
за косата - не ми е паднал и косъм откак съм родила и много се радвам, но знам, че рано или късно ще започне да пада като за световно /така беше и първия път/
за сватосването /така популярно в темите ни напоследък/ - питах Калина и каза, че има предпочитания към Муцун  Blush  Тя иска да го пита как се разбира с Гера, че скоро ще има на гости една Дара /бретон шпаньол/ поне са десетина дни, а няма собствен опит още  Wink
Мале, мамчета, как ще се оправям освен с децата и всичко останало гдето ми е на главата и с куче просто не ми го побира главата.  ooooh!  Но ще трябва да се справям - нямам друг избор.

# 24
  • Мнения: 1 467
Мини Благодаря за темата! Как намираш време?

почнахте ли да се захранвате?
аз се връщам да прочета темата назад, че с тези разходки не остава време
Чудя да и давам ли сокчета вече
Някой дава ли?

Захранваме?...Не, чак от 5 месеца и половина смятам, тук са за късното захранване и така съм си решила и аз.

# 25
  • Мнения: 2 122
Радвам се, че ви харесва- за такива готини мацки, само готини теми   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 467
Какво почнахте да се сватосвате бе хора, аз нещо изтървах:)
А моята Емма никой ли не я иска:)?

# 27
  • Мнения: 217
И аз мисля да захранвам чак след 5-6 месец  

# 28
  • Мнения: 217
Какво почнахте да се сватосвате бе хора, аз нещо изтървах:)
А моята Емма никой ли не я иска:)?

НИЕ, НИЕ, влюбени сме във вас, ама като още не можем да се покажем та да уредим сгледата като хората  Embarassed

пу първи на опашката за ЕММА

# 29
  • София
  • Мнения: 515
Май само нас никой не ни харесва Rolling Eyes
Ще чакаме... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт