МАРТенчето сладко папка и наддава, а мама гушка си го до забрава!

  • 10 457
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ех, че сте ми бързи в писането!!!!
Сватосвайте , сватосвайте, аз нямам претенции за Гого. Joy

# 31
  • Мнения: 2 122
Ми да ти пращам Стефка тогава, нали на нас в Габрово ни е лобното място с баща й. Joy

# 32
  • Мнения: 1 232
Май само нас никой не ни харесва Rolling Eyes
Ще чакаме... Laughing

еех ако си имахме батко тоз сладкиш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes би бил за нас

# 33
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ми да ти пращам Стефка тогава, нали на нас в Габрово ни е лобното място с баща й. Joy
Пращай, Мини, ще съм добра свекърва Laughing

# 34
  • Мнения: 1 467
Какво почнахте да се сватосвате бе хора, аз нещо изтървах:)
А моята Емма никой ли не я иска:)?

НИЕ, НИЕ, влюбени сме във вас, ама като още не можем да се покажем та да уредим сгледата като хората  Embarassed

пу първи на опашката за ЕММА

АХ,  супер! Мартин ми е любимото име:)))



# 35
  • Мнения: 1 420
Здравейте и от нас!
Благодаря ви за честитките по повод годишнината ни  Hug
Пуснах мъжо да господарства в кухнята тази вечер, така че имам време да драсна някой ред  Laughing Тук продължава лощото време. Вече 2ри ден вали, а и е студено - около 11 градуса  Cry Кари съвсем се изнервя вкъщи без разходки, та се принудихме да я увием хубаво в одеалце и така спа на отворен прозорец.
За захранването - и аз съм твърдо ЗА след 5тия месец. Мисля да почна с оризова каша, като постепенно прибавям към нея и някой смачкан сварен зеленчук. Тук педиатрите така препоръчват.
На Кари също и пада косата. Особено където си търка главичката в матрачето, там има плешивички петна.
Мини, отново страхотна тема  Hug Благодаря!
Пожелавам утрешния ден да ни зарадва с хубаво ясно време!

# 36
  • София
  • Мнения: 515
Мамчета,днес си записвах колко яде Мишел на всяко ядене и за целия ден е изяла 640мл.Май в предната тема бяхте писали че е нормално по 600мл на ден,така ли беше?(не ми се рови назад).Вие по колко горе долу изяждате на ден?

# 37
  • Мнения: 217
ето ни най-сетне и нас 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132830&photo=90

така де  Wink

сложихме се тук нищо че нямаме още 2 месеца

и да ви кажа момичета - докато разглеждах албумчето - няма по-хубави от мартенските бебета /пу, пу/ - да са живи и здрави и да ни радват все така

# 38
  • Мнения: 84
При нас всичко върви нормално.
Само дето ми е много гузно, че не обръщам почти никакво внимание на бебка, освен когато се храним  Confused
Нито я приспивам, нито се занимавам с нея, изобщо не съм в час какво трябва вече да прави на 2 месеца и с какво трябва да я занимавам  Sad Че даже и играчки само 1 съм й сложила на леглото.
С Дени много повече се занимавах. Дано детенце само се развива, че направо незнам  Sad
Чак ми е съвестно че я заболява гърба да лежи по цял ден и нощ  Sad
Зайо, не ти ли е жал за бебка? На мен ми става мъчно само като чета.

По колко часа пауза правят вашите бебета между храненията?Мишел прави по 3,5-4часа,и не знам дали не е много.
Раличка яде през 4 часа, даже малко повече. Всъщност тя яде 4 пъти в денонощието вече. Не съм я учила така, сама го направи. Последното ядене е вечер към 21-22 и чак сутринта към 8-8.30. В началото си мислех че е малко, но тя така наддава, че се притеснявам да не се освинчи много   Embarassed



# 39
  • Мнения: 492
По нощите ми дойде музата за още едно заглавие:

МАРТенчетата добри не се нервират, че майките им все в монитора се взират!

# 40
  • София
  • Мнения: 515
По нощите ми дойде музата за още едно заглавие:

МАРТенчетата добри не се нервират, че майките им все в монитора се взират!

Страшно заглавие Мила!Браво!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 467
Мамчета,днес си записвах колко яде Мишел на всяко ядене и за целия ден е изяла 640мл.Май в предната тема бяхте писали че е нормално по 600мл на ден,така ли беше?(не ми се рови назад).Вие по колко горе долу изяждате на ден?

Ами грубо горе-долу толкова, обаче вчера например изяде повече, към 800, понеже не си пропусна едното нощно хранене. Сега яде по 120 на ядене и на 3 часа и половина средно.

# 42
  • Мнения: 1 467
По нощите ми дойде музата за още едно заглавие:

МАРТенчетата добри не се нервират, че майките им все в монитора се взират!

 Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 388
IvelinaKancheva Добре дошла!
и аз родих в Майчин дом на 22.02 .
Моята бебка като мъничка до сега е на АМ и винаги е на Фризовом + Фризолак
повръщаше като беше на месец. По често си изливаше храната, но от 3 дни повръща пак.
Незнам дали е от горещото.
Муцуна- вие повръщахте много. Как сте сега
Къде е Еличка с нейната Раличка?
Уини мила честито на патерици!

Приятна вечер!

# 44
  • Мнения: 388
Благовеста ти ли си Елица ............вече се обърках, но бебчето ти прилича на нейното!

Общи условия

Активация на акаунт