Фен-клуб "Проклета снаха"

  • 13 846
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Идеята е че няма как да се съберем всички в една къща,защото сме:
аз и мъжа ми,майка му и баща му,сестра му с нейния приятел и детето й. Crazy
Затова трябва да се достори отвсякъде,за да стане прилично за живеене място,с повече от три стаи,
но сега като се правят на интересни,вместо да направим две допълнителни стаи за тях и ние да си ремонтираме останалите,
 ще трябва да строим цяла къща  Rolling Eyes
Лошото е че те(майка му и баща му) така са я правили къщата,все едно цял живот ще са си само двамата и
все едно нямат син,който все някога ще се ожени и ще си доведе жена  ooooh!
Мила, ама ти нещо си се объркала. Хората като навършат определена възраст не спират да живеят. Те може би смятат, че е редно всеки да си живее отделно. Какви са тия глупости, че синът им ще си доведе жена и те трябва да му осигурят дом? Защо смяташ, че трябва да ви дават пари? Ами ако нямат тази възможност, какво да направят? Свекърва ти на магистралата да излезе или бъбрека си да продаде? Синът им, като е дорасъл да се жени да се погрижи за подслона на семейството си, а не на родителите си да разчита. Защо смяташ, че те трябва да се преместят в допълнителните стаи? Леле, спирам да пиша, защото се ядосах.

# 61
  • Мнения: 534
Бабче,прочети последния ми пост и ще разбереш защо се ядосвам Peace.
Аз не мисля,че те са длъжни,но  държат да е така. Rolling Eyes
Хайде стига вече с моите проблеми,темата е за всички,не е за мен    Naughty

# 62
  • Мнения: 263
Аз до неотдавна бях възпитаната снаха, но вече съм гадно чудовище, на което не му пука за мнението на всезнаещата свеки и се присъединявам към вашето клубче. Станала съм като оса. А най много я дразни, когато не се връзвам и й давам свободно.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Оле! И аз съм започнала така! Че и често започнах да и тоговарям се "не" или "не искам"! Много съм ужасна, честна дума!
Най-много я е яд, че след като маминото синче и откаже нещо вее е може да дойде при мен да ме кара аз да го нанвивам на нейния акъл! Казвам: със сина си се разбери и тя увяхва! Кошмар, ужас и безумие!!!

# 63
  • Мнения: X
Колкото съм по безразлична към провокациите й, толкова повече позеленява от яд. Ако пукне скоро, от злоба и завист ще да е. Не искам да влизам в подробности, но такова чудо не бях виждала в живота си. Пу, пу...плюя си в пазвата, направо тръпки ме побиват, като знам как ме мрази, което пък от друга страна ми доставя садистично удоволствие. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 98
Аз пък си имам  свекърва хитрушка (дълга история)  Wink  Ама хитрата сврака с двата крака ...
Миналата неделя разиграхме епизод от "Всички обичат Реймънд"  hahaha
Бях ги поканила на обяд, а тя ми цъФна със сготвена и топла риба. Аааа леле полудях  doh Особено като заяви имате ли чинии и започна да ми рови в кухнята, за да сервира.
 Толкова зле ми беше цяла сутрин , а и доста за тяхно нещастие се бях постарала с гозбите. Запазих спокойствие само разпоредих на мен риба да не слага. Затрупах ги със салати, предястия , ястия и гълтаха като гъски.  С усмивка й намекнах да си изядат всичко, че и домашна торта ги чака.  Joy Joy Joy
Оставих я да се изложи сама. Повярвайте ми няма и да си помисли да го повтори този номер. Само мрънкаше как била сгрешила.
Тръпка на сладост остана и от заканата й за конкуренция "Ще те бия следващия път като дойдете"   chef Кому е нужно !!!

# 65
  • Мнения: 100
и аз с кеф ще се редна сред вас,проклети снахички; Wink
уча се от моята свеки каква да не бъда след време,защото живот и здраве,и аз ще съм свеки някой ден Peace
колкото по-малко си мисля за нея,толкова по-леко минават дните ми! Peace

# 66
  • Мнения: 2 013
Ууу, да не изпусна да се запиша Mr. Green аз съм сред най-проклетите снахи май  Mr. Green
1.Още отначало ми изпуснаха края - не оставях свкърите да ми преглеждат гардероби, шкафове и хладилника. Също така не давах отчет къде и с кого ходя. Дори си позволих наглостта да имам приятелка, която те не познават и не ми е близка роднина(етърва ми, например). Затова един ден свекър ми дойде с мен и сина ми на кафе у приятелката ми, да не би случайно да имам любовник.
2.Не прекарвам всеки свободен момент на село при тях, да дремем и да се чудим каква глупост да си кажем и кой роднина да изклюкарим. А не знам какво има да им клюкарим, като почти не ги виждам, а и не ме интересува кой какво прави. Освен това не им се обаждам всеки ден да рапортувам.
3. Имала съм тотално различни идеи за обзавеждане и те не одобряват, че не купуваме каквото купуват девер ми.Връх бяха пералня с горно пълнене, сушилня #Crazy и кростренажор. Имаме и микровълнова  Shocked Дори използвам разни ароматизатори и нови средства за чистене у нас. Wink
4.Не съм им казвала майко и татко, а съм им казвала по име и съм се разбирала повече с едната вуйна на мъжа ми (това е защото и двете сме били българки,т.е. вуйната е от Струмица). Да не съм контактувала много много с тази вуйна.  (Срам да ми е, на мен пък ми е кеф да си правя мухабет с нея Laughing )
5.Като дойдат на кафе, аз не съм слагала салати, меса, кашкавал и ракия, ами съм слагала кафе и сладки.
6. Не съм давала да държат сина ми , докато беше бебе, а сега съм го настройвала против тях и той не ги познавал. Ми няма как да иска да ходи при хора, които не обичат деца и за които няма такова нещо като "игра с дете". Искат той да ги забавлява, а не обратно. Също не съм обличала детето с дълги ръкави, когато духа(нищо, че е 30 градуса навън и въпросния вятър люшка точно две листа). Не са за изпускане от списъка и смяната на пампите, даването на пръчки, чипс и други такива(според тях детето може да си яде такива работи постоянно и даже не се сещат, че трябва да дадат филийка, плод, зеленчук), детето не трябва да пипа нищо навън и да не ходи на ясла, защото имало болести или щяло да се изцапа newsm78.
Как можело цяло лято (един месец и нещо) да седим при майка ми  в България,какво било тва такова гостинско Party
Има още куп такива, сигурно на много от снахите им са познати Joy Ама нека, и аз ще стана свекърва някой ден, ще види тогава снахата Joy

Ти си случила на баш макета...
Имах едно гадже македонец преди 10-ина години, една от причините да избера пред него настоящия ми мъж беше точно тази семейщина - мама, тате, сестрата, вуйна, стринка и целия род...

# 67
  • Мнения: 552
Аз пък съм "скрита лимонка"  Mr. Green.
С първата си свекърва видях много зор, докато не я изгоних посред нощ с куфарите да си чака самолета на летището 10 часа по-рано. Ама тя си беше виновна - има благоразумието да ми развие теорията, че хората са два вида - само добри и само лоши. Тя била добра, пък аз - лоша  newsm78.
А още в зората на втория си брак разказах на втората свеки за тази случка.
Сега е много мила и внимателна и не може да се нахвали от мен. Лелееееее колко съм добричка  Twisted Evil
Иначе усилено тренирам за свекърва  Mr. Green и по мнения на познати - добре се справям.

# 68
  • Мнения: 267
И аз да се запишаааааа! Аз съм от супер проклетите снахи, дето и не си мълчат даже!Имах глупостта да се съглася да живеем със свеки-"да не била самичка, тя щяла да ни помага-да готви, да чисти и т.н." Познайте от първия път.........такава гнусотия и мръсотия не бях виждала в жвота си, а майка ми /бог да я прости/ все се притесняваше, че не съм била чистница-ако можеше да види за каква мръсотия ставаше въпрос, щеше да ме канонизира за чистница JoyАбе тая жена нищо не прави като хората, ама ниииииищо, и като й кажеш-"голяма работа"Млякото на детето в редките случаи, когато с налага да го направи се прави с по половин лъжичка мляко, много важно, че на кутията пише, че лъжицата трябва да е пълна-не на половина, не с връх!Пилешка супа се готви с малко пиле и много фиде/ само това/.лигави се с детето, а не се сеща вода да й даде- тя мрънка, плаче, оная я дундурка-отивам аз давам водичка и детето се кротва.Да не ви казвам, че в половината постове припознах част от свеки #2gunfire/ то за чукане по врати тя въобще не е чувала, то как можело да не види детето цял ден, а то спи милото, грис й се прави като супа-толкова рядко, а пък аз видете ли все съм недоволна и т.н.н./ Лошото е, че мъжо все я защитава- как веднъж не беше виновна тая гъска!!!!! #Cussing out Ако продължава така/ мъжът ми/ ще се изнасям- със или без него! Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 2 015
И аз се присъединявам, но имам огромен проблем.Много си мълча, за което много съжалявам.Волски нерви имам, а и съм си такава.Ама не става, че всичко трупам в себе си.Как да се променя, как да стана такава, че да не се оставям да ме тъпчат и газят.
Аз ще разкажа случей при нас.Ще ни се ражда дете и на мен брат ми, който живее в Англия ми дава 1500лв(това не знам, дали трябваше да го спомена).Знаех си, че свеки ще иска да избира каквото тя каже, та приех парите от брат ми, за да имам мои пари с които да си купя каквото аз искам.Харесах си едно дървено легло, но тя каза НЕ ще бъде кошара.Обяснявах им, че аз ще го купя, но Не.Карах се с мъжо, но тя действаше зад гърба ми.Накрая купихме кошара, но ми стана криво, че и мебелите не искаше да мръдне.Сега детето ми е в сгъваема кошара на средата на стаята.Сгъваш и все едно не е имало дете тук.Взех да съжалявам, че и стъпах в къщата, но вече е късно, та кажете какво да правя в такива ситуации.За уточнение при това положение веднага отидох и си купих количката, за която дадох доста пари макар, че бях в 7-и месец.Ама това не е решение на проблема Cry.

# 70
  • Мнения: 267
И аз се присъединявам, но имам огромен проблем.Много си мълча, за което много съжалявам.Волски нерви имам, а и съм си такава.Ама не става, че всичко трупам в себе си.Как да се променя, как да стана такава, че да не се оставям да ме тъпчат и газят.
Аз ще разкажа случей при нас.Ще ни се ражда дете и на мен брат ми, който живее в Англия ми дава 1500лв(това не знам, дали трябваше да го спомена).Знаех си, че свеки ще иска да избира каквото тя каже, та приех парите от брат ми, за да имам мои пари с които да си купя каквото аз искам.Харесах си едно дървено легло, но тя каза НЕ ще бъде кошара.Обяснявах им, че аз ще го купя, но Не.Карах се с мъжо, но тя действаше зад гърба ми.Накрая купихме кошара, но ми стана криво, че и мебелите не искаше да мръдне.Сега детето ми е в сгъваема кошара на средата на стаята.Сгъваш и все едно не е имало дете тук.Взех да съжалявам, че и стъпах в къщата, но вече е късно, та кажете какво да правя в такива ситуации.За уточнение при това положение веднага отидох и си купих количката, за която дадох доста пари макар, че бях в 7-и месец.Ама това не е решение на проблема Cry.


Момиче тропвай с крак докато е време, че лошо ти се пише!!!Ще те стъпчат така яко, че направо не ми се мисли! Щом още в началото е такава коза тая- когато би трябвало да е в еуфория от внучето и да е отзивчива, то смятай какво ще стане после #Crazy Позволиш ли веднъж да те тъпчат, после оправия няма- сега ако си крива, после ще станеш вещица/ за тях/Така че взимай им страха докато е време- викаш някои приятели, местиш мебелите, правиш си каквото прецениш и им гледаш сеира!Ако се наложи няколко пъти Joy

# 71
  • Мнения: 552
Защо не пробваш с милото "Искам да се почувствам като у дома си и домакиня"? И като се развихриш Бог да им е на помощ  Mr. Green. Ама действай бързичко, докато не са те свикнали да се подчиняваш, защото после ще ти излезе през носа  Confused

# 72
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Имах глупостта да се съглася да живеем със свеки-"да не била самичка, тя щяла да ни помага-да готви, да чисти и т.н."

Няма по-разпространена заблуда от тази  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 267
Защо не пробваш с милото "Искам да се почувствам като у дома си и домакиня"? И като се развихриш Бог да им е на помощ  Mr. Green. Ама действай бързичко, докато не са те свикнали да се подчиняваш, защото после ще ти излезе през носа  Confused
Абсолютно Peace
Забравих да ви разкажа- бебка беше на три месеца, когато й изгори ръцичката на печката #2gunfire Още има белег! Направо щях да я убия, буквално, а тя пак нейното- голяма работа, ще се оправи!
че съм проклета, проклета съм, ама това на к"во прилича?!!!!!Не ми се лежи в затвора заради нея, иначе досега сто хиляди пъти #2gunfire
 Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 267
Имах глупостта да се съглася да живеем със свеки-"да не била самичка, тя щяла да ни помага-да готви, да чисти и т.н."

Няма по-разпространена заблуда от тази  Mr. Green

Сега го знам, ама къснооооооооо!Докарах си проблеми, дето скоро няма да се решат Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт