ПрИмоция със списание 'Моето бебе'!

  • 3 286
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Утре дано да е още по РЕП-овете за да си го купя.....

# 16
  • Мнения: X
Мдааа, ама много трудно залепват, т.е. отлепват се лесно...Иначе готино.
А това с “Моето дете” и диска с песнички май е по- готино, не, че не може да се дръпнат пт нета, ама хайде...

# 17
  • Мнения: 5 228
Сега изпратих мъжа ми за списание, да свърши и той нещо полезно.

# 18
  • Мнения: 3 161
И аз си го купих днес, но заради интервюто със Зорница София. И за моя радост, голяма реклама на кърменето прави!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Обичам подаръци. Mr. Green
Айде в другият брой пак да има авата.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
И аз днес тръгнах да си го купувам, но вместо него си взех едно друго списание, към което има диск с детски песнички

Да, видях го - я кажи кои са песничките и читав ли е аранжимента? Че нещо не случвам на песнички напоследък...

# 21
  • Мнения: 215
На мен ми подариха списанието и много се накефих на изненадата ватре ... но нямаме кола  Rolling Eyes Така че сега чакам някой да ни подари кола за сенниците   Joy Joy Joy

хихихи , търси спонсор!

# 22
  • Мнения: 603
И аз днес тръгнах да си го купувам, но вместо него си взех едно друго списание, към което има диск с детски песнички

Да, видях го - я кажи кои са песничките и читав ли е аранжимента? Че нещо не случвам на песнички напоследък...
Песничките са 19, аранжимента е доста различен от познатия на мен.
1. По жътва (Сладкопойна чучулига)
2. Зимна песничка
3. Часовник
4. Хей, ръчички!
5. Зайченцето бяло
6. Доволен (От днес имам вече нови панталонки)
7. Мила моя мамо
8. Детство мое
9. Прела баба
10. Зеленчуци който не яде
11. Шаро и първия сняг
12. Мартенички
13. Жълтоклюно патенце
14. Облаче, ле, бяло
15. Детска китка (вкл. Войници, Тръгнал кос, Мама ми купи днес)
16. Аз кокиченце съм бяло
17. Мила кукла Барби (на Р. Кирилова)
18. Баба
19. Над люлката

# 23
  • Мнения: 1 029
Да, видях го - я кажи кои са песничките и читав ли е аранжимента? Че нещо не случвам на песнички напоследък...

ВерчИтУ, много си бърза!  Laughing

Ами не знам за аранжимента, аз до сега не съм купувала детски песнички и не мога да направя сравнение, но ми се струва, че не е лош... А и май на нея много й харесаха песничките

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 11:02 от Belisima

# 24
  • Мнения: 5 026
След малко тръгвам да го издирвам, дано не е свършило.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Песничките са 19, аранжимента е доста различен от познатия на мен.

Питам, щото си купих на Kanev детски аудио касети и дискове и някои от песните са изпяти толкова, ама толкова потресно, че потръпвам само при мисълта...
Иначе имам свалени от нета, но...  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз си взех списанието със сенниците - Таня е много щастлива  Simple Smile - единия бил за нея, а другия за бебето в корема ми  Laughing

# 27
  • Мнения: 11 607
Мис Бу, ти тема като пускаш такава, защо не раздаваш и по едно списание с промоция....Нали..Пускаш тема и ...бягай до РЕП-а....Другият път - тема + подарък за всеки включил се.... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 386
И ние си го купихме още в събота. Тъкмо ни беше напекло и малкия ревеше че ги няма гумичките на старите сенници, дето цяла зима играе с тях по път. Като го видяхме и хич не се и замислихме, пък и гумичките няма да се губят като на китайските. Е шаренийка е,но нали е за децата-всичко изтърпяваме.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Мис Бу, ти тема като пускаш такава, защо не раздаваш и по едно списание с промоция....Нали..Пускаш тема и ...бягай до РЕП-а....Другият път - тема + подарък за всеки включил се.... Mr. Green

Ай, подаде ви човек тема, вие му отхапете сенника, тц, тц...

Общи условия

Активация на акаунт