Страх ли ви е да не ви откраднат бебето?

  • 5 609
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 877
Винаги ме е било страх да не се случи нещо на децата ми, дори клонящо към параноя... А да си оставя количката без надзор - АБСУРД!

# 31
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 992
Мен не ме е страх то това да ми откраднат бебето, но винаги го взимам със себе си навсякъде. По-скоро се опасявам нещо да не му се случи (за отвличане не съм мислила). В някои магазини, където не мога да вляза с количката, карам продавачките да излизат. Досега не са ми отказвали.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 787
Страх ме е ,естествено,и затова не го осатвям сам.Влизам навсякъде с количката.

# 33
  • Мнения: 384
Много ама страшно много. той какъвто е бял и хубав а тук такива деца не се стещат много често / белички/ направо се побърквам. последния път докато пазарувахме със съпругът ми и плами 2 жени му се радваха 20 минути и накрая нищо не си купиха от този хипермаркет.Чак се зачудих защо стояха 20 минути с нас и приказваха Rolling Eyes но не им дадох да се доближат до нас. ако заспи в колата аз оставам с него а баща му ходи да пазарува или обратно. Хубавото е че във всеки магазин може да се влиза с количка. тук всеки ден намирам в пощенската си кутия брошурки с обявени деца за издирване. Как да не ме е страх. винаги спя с телефон до главата. Мислех и аларма да сложим, но се отказах полицейския участък е на 20 метра от нас. ама от време на време си мисля че ще е хубаво.
Ако бяхме в България пак щеше да ме е страх не по малко отколкото сега

# 34
  • Мнения: 4 784
Честно да призная, а и никога не съм го крила, страх ме е. Особено след като вчера прочетох едни статии във вестника за крадене на деца, с цел продажбата им в чужбина и направо изтръпнах....меко казано!

# 35
  • Мнения: 4 447
Смахнато звучи въпроса, ама...
 Мен например ме е много страх като оставям количката пред някой магазин, основно пред аптеката като трябва нещо за бебо! Даже и в колата - като се наложи да взема нещо от вътре за половин минута! Понеже живеем на първи етаж, затварям прозореца като отида например до тоалетната! Embarassed
 А гледам, че други майки си оставят навсякъде количката! Влизат си в магазини, в които няма никаква видимост към нея и хич не им пука!
 Тогава аз ли нещо не съм в ред! newsm78

Аз точно поради тази причина НЕ си оставям детето. незанм как ти е дошло на акъла... Вколата удряш ключа и готово.

# 36
  • Мнения: 9 050
Честно да призная, а и никога не съм го крила, страх ме е. Особено след като вчера прочетох едни статии във вестника за крадене на деца, с цел продажбата им в чужбина и направо изтръпнах....меко казано!

В интерес на истината, ако е продажба на родители, пак добре. Защото обикновено това са бездетни, много платежоспособни хора, които поне тези деца ще ги гледат като съкровища. Обаче има и продажба с цел донорство на органи. Ето това е..... #2gunfire
Пази боже от такива неща!

# 37
  • Мнения: 11 011
Без количка не влизам никъде. В колата също не я оставям сама, всичко се случва.

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Рядко го оставям пред магазина,само ако не мога да влезя с колкичката,НО очите са ми на четири  все навън.

# 39
  • Мнения: 2 616
Никога, ама никога не го оставям сам, по-скоро в магазина няма да вляза, отколкото да го оставя. Винаги носим и кенгуруто, ако се наложи нещо все пак.

# 40
  • Мнения: 2 825
Мисля, че си съвсем нормална, аз не бих си оставила детето само на улицата.  Confused То, аз кучето си не оставям, че камо ли детето.
При нас са длъжни навсякъде да слагат рампи за колички и в магазините се влиза с количката, не съм виждала майка да си остави детето на улицата.

# 41
  • Мнения: 514
Ами мен не само,че ме страх,но дори избягвам да съм сама,когато го разхождам,никога не го оставям сам и постоянно съм нащрек,мисля че това е нормално,въпреки че и аз като теб съм си задавала въпроса,дали не се вманиачавам прекалено!Също избягвам да ходя,по всякакви затънтени улички и паркове сама! Peace

# 42
  • Мнения: 2 677
И през ум не ми е минавало дори да оставя количката пред магазин или аптека. Навсякъде е с мен.
Не страдам от фобия, че някой ще ми го открадне, но повишената предпазливост особено относно малки деца, никога не е излишна.

# 43
  • Мнения: 6 164
Никога не съм го оставяла. Влизам в магазина с него, на ръце, количката остава вън.

# 44
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че ме е страх! Никога не го оставям сам дори за секунда навън!Ако някъде не мога да влеза с него, просто подминавам...

Общи условия

Активация на акаунт