Отчет на набор 2003 - 7

  • 11 258
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 970
Косе яде всякакви плодове с удоволствие. От мъничък е така, но и аз доста се постарах. Предлагах му ги още от бебе - на сокчета и пасирани.
За жегата - при нас е мъничко по-добре, нали сме си сега на село. Напълнили сме днес басейнчето на двора и цял ден се плацика. Само май го поизпуснах та са му леко червенички раменцата, но дано не е сериозно, иначе той си е доста мургавичък. Досега не сме имали такъв проблем през годините, но на морето много го мажа и след 11.30 не стоим на плаж, както и преди 17.00 часа. Но иначе голям кеф, ви казвам, не излезе цяла сутрин. Laughing Пък аз гости имах и го оставих на воля! А пък косата още през април-май я остригахме 1 номер и вече попорасна леко.
Ние спим на затворен прозорец, че много ме ядосват кучетата - лаят ли лаят, ако събудят бебка ще настане ад, иначе пък става доста топло, та не знам как ще бъде нататък Thinking. Косе вече спи по тениска и гащи или памперс, зависи с какво го обуем. Добре, че нощес беше с памперс, че пак се напика, а уж го изпишках по някое време.  Но той и до късно спа, чак до 9, което за него е супер късно. Добре, че детската свършва след седмица, ако не друго поне ще се отспи детето. Май почва да спи сутрин по-нормално, но ще видим.
Поздрави на всички наборчета!
Само да питам, понеже съм сравнително от скоро при вас и понеже с декемврийските бебета редовно си правим срещи, вие правили ли сте и няма ли скоро пак да има. На нас би ни било приятно да се видим с наборчетата и майките!

# 241
  • София
  • Мнения: 15 254
Веднъж се опитахме да направим среща в Борисовата градина, но не събрахме много набори.
Бифана, Пеперуна, още една майка (аууу.... коя беше-забравих сега Embarassed ooooh!) и аз-това бяхме. А пък Иво много бързо побягна да играе, така че мен изобщо не можеше да ме включи човек в групата на "срещащите се".
Но идеята е добра. Трябва да се съберем скоро-в някой късен следобед, на прохлада, след работа.......

# 242
  • Мнения: 811
Веднъж се опитахме да направим среща в Борисовата градина, но не събрахме много набори.
Бифана, Пеперуна, още една майка (аууу.... коя беше-забравих сега Embarassed ooooh!)

Мактуб  Peace

Мацки, с Калин довечера отпрашваме към морето  grinning039 Ще се върнем като изядем кинтите  Mr. Green

  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 5 047
И ние бихме дошли на среща в Борисовата. Например наесен - да отбележим началото на новата учебна година на 2-ра група.

# 244
  • София
  • Мнения: 15 254
Пеперуна, завиждам ви направо-особено в ден като днешния.
Дано да имате много слънце, никакви болежки да не ви стигат и да си изкарате весело!
Ние в най-добрия случай ще ходим на море в края на юли. А може и през септември. А може и през юли, и през септември. А може накрая изобщо да не отидем.  Close

# 245
  • Мнения: 4 970
Чудесно, и ние бихме се включили в среща през есента. Ако е септември, нека е втората половина, че първата ще сме на море. Малко по-късно тази година, но заради бебката! Пък и вече са по-големи, Vivi, дано са и по-кротки, да се заиграят и ние да можем да се срещнем! Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 5 047
Бети, коя е РДата на набора? Валери е роден на 27.03.

# 247
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За срещи винаги готов.
Да свирнете  Hug

# 248
  • Мнения: 4 970
Prizma, Косето е на 29-ти! Къде си го раждала, може заедно да сме били в родилния дом. Аз и двата пъти си раждах в Света София.

# 249
  • Мнения: 687
Ами ние от провинцията, не искаме ли среща Whistling
Който идва към морето да се обажда. Малко в по-тесен състав ще сме, но това едва ли ще пречи Simple Smile
Пък на есен, може ние да отскочим до София Grinning

# 250
  • София
  • Мнения: 5 047
Prizma, Косето е на 29-ти! Къде си го раждала, може заедно да сме били в родилния дом. Аз и двата пъти си раждах в Света София.

И аз там, но със секцио и не бях съвсем във форма, така че освен мацките от моята стая никакви други контакти нямах. Вие в кой район на София живеете?

# 251
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
За среща и аз да си кажа, че съм на линия когато се разберем. Може и през лятото, може и на есен. Ние ще сме си в София през лятото, на море тази година няма да ходим  Cry Може да отскочим за една седмица на планина, ама и това не е сигурно!

# 252
  • София
  • Мнения: 2 530
За срещата и аз съм готова, както се и видя миналата година  Mr. Green И ние сме на море през първата половина на септември.

# 253
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... И ние сме на море през първата половина на септември.

дано и нас ни сполети същото.  Praynig Ще се радваме и от август да закачим нещо Wink

# 254
  • Мнения: 696
Доволна съм - приложих новата си стратегия за некупуване на никакви бонбони, вафли и сладки неща ако не яде плодове. Резултатът от вчера - изядени 1 ябълка и 1 банан.

Общи условия

Активация на акаунт