Хич ги няма АВГУСТинките - хукнаха по парковете и градинките

  • 11 537
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
bonbon4e-честито за малкия Ангел,да ви е жив и здрав,много да ви радва и да слуша кака Нина или тя него  Wink

Честито на всички рожденничета от тези дни!  bouquet    bouquet   bouquet

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Честито на рождениците!!
bonbon4e, честито бебенце Ангел! Да ви е жив и здрав!  bouquet

Да знаете моята маймуна какви ги върши... Отивам онзи ден да я взема от ясла, а тя на една катерушка (като стълбичка, прегъната на две - В Нашите деца имаше скоро тема за такава) и ми говори "Качвам се да падна". Изкачва се тя до горе, държи се за най-горната тръба, провира си краката и увисва по средата  #Crazy, полюшва си малко краката и после скача на земята.
Учителката горе-долу я удържаше, но като дойдох аз, Ради не искаше да я пипа никой и сама си правеше гимнастиките ooooh!. Само веднъж падна и вместо да заплаче, както очаквахме, стана, изтупа се и вика "Айде пак" Crazy

Директорката пък ме усведоми, че Ради вече е научила някои неща на английски и каза вкъщи да й говорим също. Много бях изненадана, изобщо не предполагах, че вече може да знае нещо (освен bye-bye). Вкъщи й посочвам котето и казвам "cat". Обаче Ради отвръща - "неее, мамо, не кет, това е котка". И така с всичко. Ама много хубаво ги произнася на английски. hahaha Най-много се смяхме следващия ден, като й сочех мишката и казвам "маус", три пъти ми повтори, че е мишка, накрая с най-поучителната физиономия ми казва: "Това е мишка, мамо, не маус, мииишкааа (казано бавно и изразително Crazy), кажи, мамо, "миииишкааа"". Joy

Дидка, как е новата работа? И как се справя Али в яслата? Плаче ли сутрин?

# 257
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ ПРАЗНУВАЩИ ЛЪВЧЕТА!


ВАСКО на   Ingy

ГЕОРГИ на  BEBEGOGO

МИЛЕНА на  Нев


ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ ДЕЦА! Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ МАМИ!


Juana , Лъчи е същата маймунка! Неперекъснато се катери някъде, и то на места на които Дени например се е научила преди няколко месеца да се катери, а малката без страх се хвърля! ooooh!

Сега новото при нас е бебето на леля им! Лъчи при него ли е очите са ни на 6! Все му бута нещо в леглото, хвърля му играчки отгоре, дърпа го, дава му ядене! Абеее, ужас! Не разбира от дума това дете! Дени на нейната възраст вече беше кака със стаж и много пазеше бебето, а това малкото не мож му обясниш каквото и да било! Като е решила нещо и го прави! Crazy
 Браво на Ради, ще те научи да говориш правилно, продължавайте упражненията! Joy

# 258
  • Варна
  • Мнения: 109
  bdbaloniЧестит Втори Рожден ден на празнуващите днес Августинчета !  bdbaloni
 
 
Васко на  мама Ingy
 Георги  на мама BEBEGOGO
 Милена на мама Нев


Желая Ви щастливо  детство.  baloni



Много отдавна не съм писала в нашата темичка ....... но не съм ви забравила.
Когато имам възможност влизам за да прочета какво сте писали, да поразгледам новите снимки в албумчето и да се порадвам на нашите Августинчета. Толкова бързо растат - само на мен ли ми се струва така !?  smile3555
Да са ни живи и здрави !!!

Ние започнахме подготовката за празника - списъка с гостите, тортата, менюто,украсата и разбира се търсим си подарък.
Първо ще поканим роднините на вечеря у дома, а след това ще повторим празника с майките и  дечицата.

Празнувалите вече Августинчета искам да поздравя (макар и с закъснение....  Embarassed) моля разкажете как изкарахте рождените си дни...................  smile3510
И да не забравите да оставите снимчици в албумчето ! smile3509

# 259
  • Мнения: 1 190
Здравейте мамчета Hug

Честит Рожден Ден на всички сладури до сега  bouquet
Честит син на Бонбонче - страхотна новина  bouquet
Честит Рожден ден /днес/ на Лъчезара на Ирка  bouquet

 Hug

# 260
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
Здравейте!

Първо искам да честитя втория рожден ден на Симона на мама iliana zl!


Да е здрава, щастлива и мноооого обичана!

Честит празник на мама  iliana zl!


Сега да почерпя всички по случай втория рожден ден на Лъчката! Simple Smile




Ние ще празнуваме в събота и тогава ще ви покажа снимки!

Днес ходих до сладкарница Гаврош, но уви нея я нямаше на старото й място и поръчах торта от Неделя! Някой знае ли къде се е преместила и дали изобщо още съществува? Много ме хвана яд, защото много им харесвах тортите, но нямаше време да ги издирвам!

# 261
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден на всички дечица,които съм пропуснала до сега!
Много усмивки и весели игри!
Честит син,Бонбонче!   bouquet
Juana,и при нас е на мода катеренето, имам чувството,че в къщи си имаме катеричка  Laughing все гледа къде да се покатери.И няма страх от нищо,пада става изтърсва си ръцете и пак прави същото  ooooh!

# 262
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН

НА

ВИКТОРИЯ на мама s.l.v.

ДАЯНА и ТЕОДОРА НА мама Деси (nie)

КРИСТИЯН на мама nineto boy (

КАЛОЯН на мама deni4eto



ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И КЪСМЕТЛИИ!

# 263
  • София
  • Мнения: 10 076
Честит втори рожден ден на всички малки слънчица, които имаха рожден ден! Да пораснете добри и весели деца, да слушате много мама и тати, да се радвате на безгрижно детство и да сте умни, красиви и с много късмет!

# 264
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН
НА

ЕМИЛ на мама sisqu

newsm59 bdbaloni baloni bdbaloni newsm59

# 265
  • Мнения: 6 461
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН на  ЕМИЛ на мама sisqu  bouquet

Честито и на всички дечица ,на които съм пропуснала да честитя този месец   bouquet

# 266
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
Изпразнувахме рождения ден на Лъчи! Мина добре! Simple Smile

Ето снимки, ако някой иска да ни види колко сме хубави! Sunglasses Mr. Green

# 267
  • София
  • Мнения: 124
Честит празник на нашите слънца!
Бъдете здрави мили дечица!



Ирка, много са сладки двечките да са ти живи и здрави! А ти направо си се стопила, все едно друг човек!

Нашият рожден ден също мина добре ето и снимките
Обаче тази двегодишна възраст е ужасна голям пубертет, голямо нещо. Нон стоп се реве и се инати за нещо моят сладур. През нощта става и започва да обикаля по стаите ревейки и със затворени очи, като нищо не е в състояние да го успокои. От зъби ли е, от кошмери ли, не знам, обаче е много неприятно, особено за съседите ни. Дано отмине скоро, че...

Весел празник на останалите рожденици от месец август!



# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Колко много са пораснали дечицата!!! Страхотни сладури! Heart Eyes
Ирка, изглеждаш чудесно!  Simple Smile

Наистина не съм очаквала, че 2-годишните ще са толкова луди и любители-катерачи. Laughing Мислех, че на тая възраст са си още бебета и не могат да правят кой знае колко неща. Колко съм била заблудена!  hahaha

Ние във вторник заминаваме на моренце, юхуу, и нас ще ни огрее все пак тази година.Едва намерихме къде да спим там (в Несебър ще сме в крайна сметка), навсякъде е пълно или по-скъпо, отколкото предпочитаме. Но за другата година съм си набелязала Синеморец, много красиво ми изглежда там, съдейки по снимки...
А Радето си остава тук - хем ми е тъжно, че няма да види моренцето и да охка и ахка, хем ми се струва по-добре, за да си починем малко.

# 269
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС!

 
Андрей на мама Duol

Марина на мама gal4w

Яна на мама etomira

Тония на мама izmini77


ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

Нинка, много са хубави снимките, а Криси е голям чаровник! Heart Eyes

А за двегодишния пубертет е ужас и при нас! Лъчи едвам се трае! Всичко иска сама да прави, пищи, тръшка се по земята! Crazy С Дени не съм имала такива изживявания, ама това малкото наваксва и за двете!

Juana , тъкмо ще си починете малко, пък Ради, догодина ще я заведете. И ние сме хора и имаме нужда да презаредим батериите отвреме-навреме! Simple Smile Приятно изкарване и дано времето да ви е хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт