Хич ги няма АВГУСТинките - хукнаха по парковете и градинките

  • 11 538
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 179
Честит Рожед Ден на Емил,Андрей,Марина,Яна и Тония!
irka ,nineto_boy, много хубави снимки  Hug,а дечицата големи сладури  Heart Eyes
Juana,приятно изкарване на морето  Wink

# 271
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
Загледах се в първата страничка, и установих, че всички теми преди темата- "АВГУСТинчето опитва се да ходи, мама за ръчичките го води!" ги няма в архива! Когато се пуска новата тема, може вече да не се слагат отпред, не работят. Също и линка за аватарите и този за зъбките.

# 272
  • София
  • Мнения: 124
С Ирка се очертаваме най-активни тези дни Grinning

Честито на рождениците днес  - Велиана, Ангелина и Диана! Да растат здрави и щастливи!

А Кристиян непрекъснато удря и замахва, по всички...вкл.и мен и баща си, омръзна ми да ми казват, че бил агресивен. Научи се естествено  от брат си, но как да го отуча? Първо  обяснявах, че така не трябва, че няма да играят с него ако удря децата, после му се карах на по висок глас, оставях го и сам и наказан/излизам от стаята където е той/и няма никакъв ефект от нищо. Той си се усмихва и си продължава да си удря! Дайте идеи как да процедирам.
Като някой го заговори и му се зарадва пак замахва, а малките деца направо ги цапва, защото те не очакват! Много е кофти, и вече е така от 4-5 месеца, като става все по-често това му поведение. А беше толкова мило и гушливо бебе. 
.

# 273
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН

НА

ВЕЛИАНА на мама Toni4ka


АНГЕЛИНА и ДИАНА на мама Веселина


ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

Нинка според мен поведението на Криси е в следствие на това, че е второ дете и от рано му се е наложило да се научи да се защитава! Simple Smile Ще премине периода, но те разбирам, че в момента ти е неудобно и неприятно от поведението му! Съвет не мога да дам, защото и аз съм в подобно положение! Лъчи не удря много, но пък хапе като за световно! Най-потърпевша е Дени. Непрекъснато ходи с градинки от зъби по себе си на невероятни места, някои и до кръв! Направо се побърквам! Карам се, наказвам, цапвала съм я по устата, дори и аз съм я хапала  Embarassedи пак нищо! Crazy Зверчето продължава да хапе! Rolling Eyes Направо не ми се мисли като тръгне на ясла какво ще прави децата! Ще тъна от срам сигурно! Дано дотогава се озапти малко!

Наистина другите къде изчезнаха? През пост си пиша само аз!

Поздрави и лек ден на всички! Hug

# 274
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито на рождениците днес  - Велиана, Ангелина и Диана! Да растат здрави и щастливи!


  bouquet

# 275
  • Мнения: 1 819
Привет и от нас  Hug
Първо да честитя на всички изминали рожденници!
Да растат здрави, умни, щастливи и обичани деца!

Честито бебче и на Бонбонче!
Да расте силно и здраво бебе!
Между другото се е родил точно на нашата дата  Hug

Всички са големи сладурани и сладурковци на снимките  Heart Eyes

Ние сме вече новодомци  Simple Smile По-точно се преместихме да живеем в Изток, където си живеех аз преди да се омъжа. Та 2 седмици голямо събиране на багаж, местене, освежаване и подреждане падна. Направо се изкривихме. Стефанаки го бяхме оставили на баба му и по цяла седмица не го виждахме, направо вчера като отидохме да го вземем цялата треперех от вълнение. За толкова дълго досега не сме го оставяли. Та сега свикваме. Радвам се че имаме вече асансьор и мога да го извеждам и с кола и с колело, че в центъра голямо мъкнене падаше по етажите и избягвах.

Поздрави от нас  Heart Eyes Hug

# 276
  • Мнения: 2 271
Честито на всички порастнали АВГУСТинчета!

Честито и на Бобнбонче за новия член она семеството Ангел(много му отива името-наистина е като ангелче)!

Нинето бой и Ирка се оплакват ,че децата хапят и удрят. LaughingМи какво да кажа аз като моята щерка плаче ,че е ударена,оскубана,ухапана.И то аз съм виновна. Научих я,че не трябва да се бие,че това е лошо,а сега си пати.Вече  я уча да се защитава и полека напредваме Mr. Green

Ходихме на морето и разбира се изкарахме летния грип с повръщането още на втория ден.Носихме се на ръце(което въобще не ни е присъщо-обикновено ходи по 2-3км сама без да иска да я гушнем),но явно са я боляли мускули и кости от грипа.Баща и препати  и  разясни как стоят нещата  Mr. Green Иначе всичко друго беше ОК. Не излезе от водата.Няма никакъв страх.Гълта  ,плюе и продължава да се хвърля. Laughing

# 277
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден!
На Велиана,Ангелина и Диана!

# 278
  • Мнения: 1 190
Момичета благодаря за пожеланията за рожденния ден на Вили, като ми остане повече време ще кача и снимки Grinning

 Hug

# 279
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН

НА

АНДРЕЙ на мама Alessia

МАРТИН на мама Deskata

АЛЕКСАНДРА на мама dasha


ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

Gigi , честито ви новодомстване! Simple Smile Сега ви е близо Борисивата градина, предполагам! Може някой път да се разходим да се видим! А там уредили ли сте яслата?

petia47 , то наистина не знам кое е по-лошото?! Дени беше такава, все се оставяше да я удрят, ама вече се е поотракала! Wink

# 280
  • Мнения: 1 819
Ирка, с удоволствие ще се се разходим някой път до Борисовата и ще се видим. Ще се разберем и който може друг също нека да дойде.
Иначе за яслата тук бяхме подали молби на 2 места, и на двете сме приети, но за едното място където всъшност го записах, чух лоши отзиви и го записах в другата. Та от 1 октомври тръгва. Дано да свикне бързо.

Сега си създаваме нови приятелства, че другарчетата ни останаха в центъра. Нашия малко самостоятелно си играе за момента, но се надявам да му мине. Явно усеща човечето. То тук нещо са доста бойни децата, та днес и нашия за първи път удари едно детенце с лопатата по главата, добре че не беше силно.

# 281
# 282
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Toni4ka, страхотни снимки, явно е било хубаво парти!   bouquet

# 283
  • Мнения: 3 810
Дзак!
Мими_кир съм хора!!!

Надничам да проверя останаха ли още кърмени бебета тук?
Искам си приза!
Ето я Дима:

И понеже днес съм именничка-черпя:

И желая на всички съименнички да са здрави и засмени!

# 284
  • Мнения: 3 926
Юлско - августовска среща - общ рожден ден

Утре, 16.08.2007 г. (четвъртък), от 17 часа в детски парти-клуб "Барбарони - 3"- ето и адрес с карта: http://www.barbaroni.com/map.htm .

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 21:42 от Assinka

Общи условия

Активация на акаунт