Хич ги няма АВГУСТинките - хукнаха по парковете и градинките

  • 11 534
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 263
Асе, молба за една редакция, мила - не "юлска", а "юлско-августовска" среща  Praynig   bouquet  Hug !

# 286
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 641
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН

НА

МАРИЯ на мама donitka


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!


Toni4ka , много са весели снимките! Хубаво празненство е било! Малката е голям сладур, и косичка чак за плитки има, супер!

мимиту с кирилизация, май ще си получиш приза! Не се сещам за други още кърмещи се!  bouquet

Assinka , толкова ме е яд! Няма да мога да дойда! На курс съм утре и ми последния път, не мога да го изпусна!Уф! Sad Много поздрави и прегръдки на всички наборчета които ще са там! Hug Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 75
Здравейте!  newsm53 Искам от името на моята съпруга Ива (Smily) да Ви съобщя, че днес в 11:10 часа ни се роди момченце Николай  newsm44 с тегло 4000 гр и ръст от 51 см. Двамата с майка си са добре и си почиват след операцията (секцио). Двамата са настанени с I АГ "Св.София". Секциото е направено под ръководството на д-р Колева на която много искам да благодаря за грижите newsm20
Пожелавам на всички Ви приятен и весел ден!  bigdance2

# 288
  • Мнения: 1 818
Тоничка, малката е страхотна принцеса  Heart Eyes

Мими, поздравления за кърменето Peace

За срещичката - ще я пропуснем май. Първо вече сме доста далече от този район, а и Стефанаки нещо се опита да ми вдигне Т и да му потече сопола, та не ми се рискува.

Smily , честито ви второ бебче!!! Да расте силен и щастлив малкия Николай!!!
Бързо възстановяване на теб!!!

# 289
  • Мнения: 2 467
Първо - ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ   bouquet

Честито бебче на мама Smily и щастливия татко! Голям юнак сте си заформили  Wink  Hug

мимиту с кирилизация ще си делкаме приза   Mr. Green И ние още се кърмим. Упорито и целодневно. Макар тия дни да сме на вълна "мамо няма мако", днес си върна "макото"  Laughing и пак сме като скачени съдове.

# 290
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 641
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН

НА

ЕВГЕНИ на мама Bibun

ДИМА на мимиту с кирилизация

АЛБЕНА и МАРИЯ на мама didus

АНГЕЛ на мама pisho

РОСЕН на мама Axrax




ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И КЪСМЕТЛИИ!

Smily , ЧЕСТИТО ВИ СИНЧЕ! ДА Е ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ, МНОООГО ОБИЧАН И КЪСМЕТЛИЯ МАЛКИЯ НИКОЛАЙ!


Ехе, още едно августинско бебе! Ама май сте го планирали да си имате две лъвчета вкъщи! Simple Smile Бързо възстановяване и да пишеш скоро как се спогаждат с кака! Hug

# 291
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Smily, честито! Да сте здрави и Николай и Вики много да ви радват!   bouquet

# 292
  • Мнения: 179
Честито на рожденниците!
Smily,честито бебче!

# 293
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен Hug

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ  bouquet
И ТЕХНИТЕ МАЙКИ ГЕРОИНИ
!


Пламен вече е без памперс от седмица.
От раз махнахме и дневния и нощния... Wink
Много съм доволна от него.

# 294
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Браво, Дими! А ние се мъчим вече трета седмица да го махнем и не се получава, ама никак  Sad

# 295
  • Мнения: 6 461
Браво, Дими! А ние се мъчим вече трета седмица да го махнем и не се получава, ама никак  Sad
Не се тревожи и това ще стане. Peace

# 296
  • Мнения: 1 818
Честито на всички рожденници от вчера и днес!

Наистина браво Дими!
Ние за сега сме все още с нощен памперс иначе от 2 месеца сме по гащи. От близо 2-3 седмици почти нямаме инциденти. Сега мъчим навреме да казваме, че има ако, че вчера се изпусна. Навън почти не пишка, явно се стиска.

t_ilieva, не се притеснявай ще се научи детето  Simple Smile


 

# 297
  • Мнения: 3 810
ЧЕстито бебче на Смайли и фамили!  bouquet
Джес, ако и Асинка е сред августивските- спукана ни е работата Mr. Green
Иначе и ние сме на същия режим. Габриелка- Рафаелка също се кърмеха май- пишеше по едно вре ме при дългокърмещите newsm78
За днешния ден редно е да почерпя:
 

Стягам багажи и аксесоари за празненство, което ще е на морски въздух.
Бай!

# 298
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
мимиту с кирилизация, честит празник!   bouquet  Мерси за почерпката!  Wink
Gigi, да, ще се научи, ама кога бе душа........  Sad

# 299
  • Мнения: 1 818
t_ilieva, нашия още не ще да се отпусне да говори, казва само отделни думи и то много малко. От вчера казва "няма", но все още показва с ръчички, когато нещото го няма, също вместо да казва "аз" се посочва и не може да свикне и това си е. Мисълта ми е, че не се притеснявам поне за сега, защото виждам, че има желание да говори и много се смее като каже някоя дума правилно.
Всяко дете е различно.
Така ще стане и при вас с гащите. А още повече ако го даваш на ясла там ги слагат на гърне и ще го научат. Може би ти трябва да си по настоятелна и търпелива, може и да си, не знам. В началото аз на ден сменях по 3-6 чифта гащи, долнище и чорапи, кошмар! А и трябва да се перат, че се вмирисва и така постепенно за 3 седмици горе долу, започна все по-малко да пишка в гащите. Но определено гледах на всеки 40 мин. да го изпишквам.

Общи условия

Активация на акаунт