Ще сменям телефона. Та се чудя...

  • 3 088
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 282
Определено 7373! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Не бих се чудила между нокия и друга марка.

# 17
  • Мнения: 278
Мога да питам мъжа ми, че работи в такъв магазин, ама ще ми каже да те пратя при него  Mr. Green Една мацка си взела нокиа - розовия, каза че микрофона не работел. Ще питам да не би да е фабричен дефект и да си дадеш парите на вятъра.

# 18
  • Мнения: 68
А сега с какъв си?
Дайте идея за нещо ново, красиво и дамско Wink
Сега имам Nokia 8800 Sirocco Gold .. За мен това е най-готиният телефон,  но много мои познати го намират за прекалено кичозен.  Whistling

# 19
  • Мнения: 636
зорика, питай го мила Praynig
Нокия наистина си е класа. Сега съм с LG chokolate, но големи магарии ми прави #Cussing out Той вярно и че поостаря вече ама все пак...А и е лишен от всякакви екстри. Само един дизайн има в него. Затова ми се иска нещо по-добро.
Ооо българка, хич не е кичозен той Peace Просто им идва скъпичък явно на познатите ти Wink

# 20
  • Мнения: 278
Питах. Не си купувай нокиата, точните му думи бяха "боклук". Иначе сме фенове на нокиа, ама точно този не. Препоръча 6300, каза че този е500 е добър и също д900 ама е с по-мъжки дизайн иначе има повече екстри. И лг е970 - нов бил, ама няма още наблюдения.
Малко объркано ти обясних, но дано да съм ти от полза.

# 21
  • Мнения: 6 167
Нокия 7337,
разликата личи от километри, излишно е да обяснявам.
да не казвам, че този модел е доста модерен, ако това те интересува  Wink
другите два не са чудо невиждано.

няма по-велики телефони от нокиите, нищо че съм притежател на моторола в 3 и сони  Laughing
по-скоро говоря от дългогодишен опит с няколко десетки модели телефони, сменени поради лудост.

# 22
  • Мнения: 278
Дават дефекти, това е въпроса. Иначе нокиа е номер 1

# 23
  • Мнения: 68
Нокия 7337,
разликата личи от километри, излишно е да обяснявам.


Лени, 7337 ли? Или 7373?  Rolling Eyes

Иначе честно да си кажа идея си нямам колко е добър всъщност този телефон (7373), аз си го използвах за говорене и пращане на смс, ммс и чат-пат за снимки и си беше супер. Но си признавам, че си го избрах по визията, а разни там характеристика изобщо даже и не ги чета.  Embarassed  Така че за мен е идеален, но за хора, които разбират много от телефони може и да не е. Но е красив пък! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 167
Дават дефекти, това е въпроса. Иначе нокиа е номер 1

няма телефон, марка и модел, който да не дава дефекти. Laughing
мен ме умориха с един самсунг преди години, защото мтел или незнам си какво били настроени мрежите да работят най-добре със самсунг. нищо подобно, не съм усетила по-голямо 'качество', напротив, самсунга ми беше един от най-несполучливите ми телефони.
моите уважения към всички продавачи и разбирачи на телефонини, но колкото са на брой толкова са на брой и мненията им. същото важи и за фотоапаратите, както и с колите.

българка , 7373 имах предвид - втория предложен  Peace


последният път в софия един разбирач от много осветен и чистичък магазин ( Германос) така ми продаде една джаджа  и рече че честотата, на която работи въпросното чудо за кола не зависело от страната, в която се използва.
дрън-дрън. близко беше и до моя мозък, че е абсурдно, но в крайна сметка си дадох парите на вятъра, защото повярвах на експерта.

# 25
  • Мнения: 73
Сега имам Nokia 8800 Sirocco Gold .. За мен това е най-готиният телефон,  но много мои познати го намират за прекалено кичозен.  Whistling

Нокия 7373 е хубав, а Sirocco-то хич не ми харесва, един колега има такава, само че неговата е Silver, и не виждам нищо в тоя телефон, което да си залужава високата цена... Money newsm78

# 26
  • Мнения: 68
Нокия 7373 е хубав, а Sirocco-то хич не ми харесва, един колега има такава, само че неговата е Silver, и не виждам нищо в тоя телефон, което да си залужава високата цена... Money newsm78

Ох, честно да си кажа и на мен 7373 си ми харесваше много. Мъжът ми има сребърен и на мен ми подари златен, уж да сме с еднакви телефони. Няма да го  върна,  я.  Laughing 

# 27
  • Мнения: 4 473
И трите за мен са кич. Някой спомена, че са му препоръчали Nokia 6300 - много добър телефон, и аз препоръчвам.  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         И аз съм за Nokia 7373. Аз имам кафяв и съм много доволна. Никакъв проблем / да чукна на дърво Grinning/. Само ме нерви това, че според мен много бързо му пада батерията / пада за 4 дни/. На Ериксона караше по 7 дни. Ама това да му е проблема.

# 29
  • Мнения: 685
Nokia-та е класика в жанра!! На Samsung-a батерията трае два пъти по малко.

Общи условия

Активация на акаунт