Ягодка- обсъждане на продукти- 1-15 юни

  • 11 675
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Ох аз да се извиня за объркването в предната тема за името на магазина да пицария Морско конче Embarassed Ами Таис е. Добре , че сте ме поправили , че аз се сетих вечерта докато си трих червилото   Crazy Та наистина дават мостри и са любезни момичетата. А с това тъпото Клео се обърках защото точно коментирахме , че там продавачките са избирани с конкурс за простотия  Stop

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
ммм, браво бе, това кремче за очи на Биотерм направо без пари са го пуснали, за 24 долара...аз го купих за 70 лв. преди 5 месеца. никак не е лошо, на мен лично ми допада повече, отколкото този, който ползвам в в момента All about eyes

# 17
  • Мнения: 2 108
ммм, браво бе, това кремче за очи на Биотерм направо без пари са го пуснали, за 24 долара...аз го купих за 70 лв. преди 5 месеца. никак не е лошо, на мен лично ми допада повече, отколкото този, който ползвам в в момента All about eyes
функцията му същата ли е? да не е избелващ?

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз си получих днес кремчета Daywear Plus Cream и Hydra Complete на Estee Lauder .
От двата съм супер доволна- хидратират страхотно и правят кожата страшно гладка и мекичка.  Peace

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 16:12 от Иля

# 20
  • Мнения: 13 512
Монда, имаш ли някакви отзиви за този крем?
не и не бих рискувала с него. Има доказано добри кремове на тази цена

# 21
  • Мнения: 13 512
Монда, би ли ми дала експертното си мнение за тази емулсия http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40684&CatgId=15
С мазна кожа съм, на 31 г - дали ще е подходяща за мен?
А, и днес си поръчах спиралата на ХР  - гледам, че има хубави отзиви за нея Laughing
Новак съм не само във форума, но и в ЯГОДКА - все още си чакам първата поръчка от миналата седмица.

Канебо е много качествена марка козметика, непозната в България. мисля,че това е един добър продукт- по описанието,но не съм  го ползвала.Смятам,че би бил подходящ  за теб.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 650
Благодаря, Монда  Simple Smile
А за този фон дьо тен някой може ли нещо да ми каже? http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26525&CatgId=19
Аз по принцип ползвам на Клиник, ама все си мисля , че Диор сигурно са по-хубави...

# 24
  • Мнения: 6 618
milaaa_ кремчетата на Клиник не съм ги ползвала ,но ще си ги взема ,защото ги хвалят тук много.Спиралата писах вече е много хубава.За другите не знам.

# 25
  • Мнения: 35 968
този е мн. светъл
имам друг цвят и ми допада фдт-то

# 26
  • Мнения: 13 512
Благодаря, Монда  Simple Smile
А за този фон дьо тен някой може ли нещо да ми каже? http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26525&CatgId=19
Аз по принцип ползвам на Клиник, ама все си мисля , че Диор сигурно са по-хубави...
не си мисли- отиди и пробвай. на мен лично нито един досега на Диор не ми е харесал- а не мога да обобщя шанелски, диорски- не всички от дадена марка ми харесват.

# 27
  • Мнения: 2 414
А само да питам-как точно става поръчката?за колко време пристигат продуктите?плаща ли се нещо допълнително?
Извинете,че ви заливам с въпроси,но нямам никакъв опит. Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 829
milaaa_--поръчката става ----или директно се регистрираш в сайта ягодка и с кредтна карта
или през онлайнсписание фема -аз поръчвам през фема -превеждам парите по банков път и до 10 дни пристигат нещата, влез в сайта на фема и има подробно обяснение Peace
иначе  тук в темата разгримьора го похвалиха ,както и  Moisture Surge на клиник,за др неща не мога да кажа

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 17:12 от MUNKY

# 29
  • София
  • Мнения: 650
Мила, аз конкретно си поръчах директно от Ягодка - с кредитна карта Виза, ама и на мен ми е първи път, та не знам дали е по добре така или през Фема. Трябва да ми дойде първата поръчка другата седмица (защото аз междувременно си направих и втора - голяма зарибявка е) и много се надявам всичко да е ОК.
Иначе съм си поръчала и гланца на Ланком, за който питаш - ще те информирам като дойде Grinning Но съм имала подобен и беше много хубав

Общи условия

Активация на акаунт