Среща на кърмещи мами в София

  • 3 256
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 391
мммм, много хубаво сте си изкарали!!
И на мен ми се прищя да съм с вас била....
хм хм - ако има друга среща пак, може да се дотатнрузим и ние с беборана

А правихте ли масовка с кърменето?! -  видях само една кърмеща мама  Laughing

# 76
  • Мнения: 7 106
Страхотни сте майчета, бебчета и кърмещ татко Wink !!!Много ви се радвах и с Евка ви изпращаме виртуални поздрави Stuck Out Tongue  Grinning

# 77
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Беше много приятно на срещата! А и времето едно хубаво, слънчево. И бебоците бяха много послушни, въобще супер беше! Снимките са страхотни, благодаря!

# 78
  • Мнения: 1 341
аз забравих Embarassed  Embarassed  Embarassed
Сетих с за срещата в 2часа. Много съм заспала. Ама нали на тати това му е времето, което прекарва с принцесата и мен, та... ми изхвърча от ума. Надявам се да ме извините, но на следващата среща обещавам, че ще присъствам

# 79
  • Мнения: 1 568
Май само аз кърмих на открито, но това няма никакво значение. Другата неделя ще има благотворителна акция на Движение на българските майки пак в София Ленд и аз мисля да отида. Може пак да се видим дори и през седмицата. Удобно ми е почти по всяко време.
Тази среща беше опознавателна и почти не стигнахме до темата за кърменето. Зачекнахме малко темата за захранването. Но се надявам другия път да имаме повече време.

# 80
  • Мнения: 3 379
Много съжалявам, че не можах да дойда. Всъщност Гого заспа и се събуди чак към 12.00 ч. Ако знаех, че ще стоите толкова дълго, щях да дойда по-късно.

На следващата среща се надявам да дойдем. Но този уикенд сме извън София, така еч по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт