Дзен, или изкуството да поддържаш компютър.

  • 63 670
  • 900
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 466
f(x) ,и аз  благодаря много за програмката . Изтеглих си я и съм много доволна , отдавна търсих нещо такова.

Хора, помагайте, че направо много се ядосвам. Имам инсталирана Adobe After Effects 7 и си работеше добре. Вчера искам да отворя програмата и ми излизат тези съобщения, от които изобщо не разбирам нищо, но и програмата не ми тръгва. Има ли начин да се поправи или ще трябва да я инсталирам отново?



# 691
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Може ли малко помощ Praynig Като си включвам компа и ми се появява едно съобщение, което ме кани  Mr. Green да въведа парола. Но аз не съм парвила парола и  натискам "enter" и след това ми се появява десктопа и всичко си е наред. Въпросът ми е как да го махна това съобщение да не ми се появява (не искам да си заключвам компа) и да си стартира с нормалния "welcome" скрийн. Сигурно някъде трябва да махна някоя отметка? Търсих, търсих - нищо не открих! Моля някой ако се сеща за каво иде реч, да даде насам съвет  bouquet

за ХР л става въпрос?

f(x) ,и аз  благодаря много за програмката . Изтеглих си я и съм много доволна , отдавна търсих нещо такова.
Хора, помагайте, че направо много се ядосвам. Имам инсталирана Adobe After Effects 7 и си работеше добре. Вчера искам да отворя програмата и ми излизат тези съобщения, от които изобщо не разбирам нищо, но и програмата не ми тръгва. Има ли начин да се поправи или ще трябва да я инсталирам отново?


пробва ли да го инсталираш на ново?

# 692
  • Мнения: 466
Не, не съм понеже когато я инстарирах сто часа нагласях кодовете  ooooh! и се страхувам, че втория път няма да стане. Ама като нямам избор, ще пробвам.

# 693
  • Мнения: 230
Labrador
да, за XP става въпрос Peace

# 694
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
виж ей това http://8help.osu.edu/2063.html

# 695
  • Мнения: 177
Така, направих поредната глупост. Без да искам си изтрих иконката на кошчето(!).  Embarassed
И сега не мога да я намеря. Опитах се чрез търсачката на компютъра, но ми показва, че не открива нищо. Опитах да изтрия нещо, за да видя дали е възможно и се оказа, че е възможно и нещата биват препращани в коша. Но къде ми е кошчето?  smile3518
Благодаря предварително на тези, които ми отговорят!

# 696
# 697
  • Мнения: 177
Мерси!   bouquet

# 698
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
  bouquet

# 699
  • Мнения: 2 336
Здравейте,
имам следния проблем - някой страници които отварям например http://urologiapazardjik.atspace.com/  виждам йерогливчета само бутончетата са ми на бг. Дали компа плаче за преинсталиране на Уиндоиса или да не бързам  newsm78
По телефона като обясних на човекът който ми поддържа компа за какво става въпрос -отговорът му беше че може да не е от уиндоусът и за това да не бързам , но аз искам и вашето мнение

# 700
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
проблема е в кодировката на страницата. някой , който не разбира от тези неща е сложил кодировка "charset=windows 1251" докъто там трябва да стои "charset=windows-1251" . твоят браузер не знае как да го декодира и за това се получава така. Дай му на View -> character encoding -> windows-1251 и ще го четеш ....

# 701
  • Мнения: 2 336
проблема е в кодировката на страницата. някой , който не разбира от тези неща е сложил кодировка "charset=windows 1251" докъто там трябва да стои "charset=windows-1251" . твоят браузер не знае как да го декодира и за това се получава така. Дай му на View -> character encoding -> windows-1251 и ще го четеш ....
така ми е зададено  View -> character encoding -> windows-1251 но не го чете

# 702
  • Мнения: 354
Виждам, че тук има доста хора , които разбират от компютри.Аз имам следния проблем - Уиндоус(XP Professional) не ми разпознава камерата, при положение , че вече е работила на този компютър.Пробвах на всички USB портове- дава ми все едни и също съобщение, че няма инсталирани драйвери и хардуерното устройство не може да работи.Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, моля да ми помогне  Praynig
Благодаря!

# 703
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
проблема е в кодировката на страницата. някой , който не разбира от тези неща е сложил кодировка "charset=windows 1251" докъто там трябва да стои "charset=windows-1251" . твоят браузер не знае как да го декодира и за това се получава така. Дай му на View -> character encoding -> windows-1251 и ще го четеш ....
така ми е зададено  View -> character encoding -> windows-1251 но не го чете

с какъв браузер си?

Виждам, че тук има доста хора , които разбират от компютри.Аз имам следния проблем - Уиндоус(XP Professional) не ми разпознава камерата, при положение , че вече е работила на този компютър.Пробвах на всички USB портове- дава ми все едни и също съобщение, че няма инсталирани драйвери и хардуерното устройство не може да работи.Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, моля да ми помогне  Praynig
Благодаря!
фото или видео камера?

# 704
  • Мнения: 354
фото или видео камера?
Web камера, за Скайп  Peace

Общи условия

Активация на акаунт