Music Idol-13

  • 22 333
  • 598
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Теодор   bouquet

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Невена ... най- добра е 

# 32
  • Мнения: 7 418
  Невена,разбира се!
  Да видим ,обаче,чии фенове ще бъдат по-активни. Thinking

# 33
  • Мнения: 1 666
E при тоя избор, Невена...
Не харесвам Теодор от самото начало. Rolling Eyes

Мога само да допълня, че Теодор по едно време се напънах да го харесам... ама като не става - не става. Така и не можа нищо в него да ми хареса.
Невена също не я харесвах особено в началото (онова "аз съм герой, гласувайте за мен" на малките концерти  Sick), обаче пък на големите концерти оцених гласа и таланта й.
Исках женски финал...

# 34
  • Мнения: 1 440
По принцип много харесвах Красимира Иванова, но при сегашните опции предпочитам Невена Peace

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Момичето е много мило и искрено, но останалите участници се държат студено...не могат да преглътнат, че са под нивото и ...забелязахте ли как се разделиха с Преслава

# 36
  • Мнения: 1 793
Все си мисля, че ще спечели Невена, а толкова искам Теодор да стане първи. Много го харесвам. Аз съм за него.

# 37
  • Мнения: 4 380
Цитат
Невена също не я харесвах особено в началото (онова "аз съм герой, гласувайте за мен" на малките концерти  Sick

Тя не е от хората които умеят добре да се изразяват. Кременка ги биеше всички в това отношение- да ти е кеф да я слушаш, но без да гледаш. Laughing
Тогава въпросът беше така кофти поставен, че малко или много всички говореха глупости. Но Невена е много скромна. Спомни си първият и кастинг на какво я беше направил Слави! До ден днешен тя повтаря за себе си "можеше и по-добре".

Силни са и двамата с Тео. Това са двамата най-силни и най-достойни. Ще приема с радост победата на който и да е, макар че ми е много по-симпатична Невена и точно заради първия кастинг ми се иска тя да е победителя.

# 38
  • Мнения: 2 677
Дълго време симпатизирах на Теодор. Не мога да си кривя душата обаче - в понеделник определено той за мен се представи най-зле. Мъчно ми стана, че днес си тръгна Преслава.
Стискам палци на Невена!

П.П. Само не разбрах по-горе, какво общо имаше евентуалната победа на Невена с чалгата?
Thinking

# 39
  • София
  • Мнения: 1 252
Невена пее страхотно заслужава да спечели, докато Теодор ми звучи като евнух Simple Smile

# 40
  • Мнения: 515
Ами, предполагам,че Невена ще спечели  newsm78
Не ми харесва като визия, но пее страхотно  Peace
Имам друг въпрос: Искам да идем с мъж ми на финалния концерт, имате ли идея билети откъде и др. подробности!

За съжаление е само с покани  Sad и аз исках да ходим, нооо.....
Иначе аз съм за НЕВЕНА  newsm10 пее невероятно, изглежда чудесно и досега на всички концерти се е представила блестящо  smile3501 Ще й стискам палци  newsm10 newsm17
Забравих да питам коя песен зрителите са избрали да пеят в понеделник???

# 41
  • Мнения: 4 380

П.П. Само не разбрах по-горе, какво общо имаше евентуалната победа на Невена с чалгата?
Thinking

Предполагам защото природно си има красота на чалга-певица без пластики и глупости. Има един такъв сладникав типаж на чалга-певиците. Освен това е и доста добра в чалгата.

Но всичко това не омаловажава качествата и в който и да било друг стил разбира се и тя го показа отлично.

# 42
  • Мнения: 1 735
Yes, Yes, Yes!!!!!!!!!!! smile3501 thumbsup tooth balloon newsm08 newsm44 newsm03 newsm68 Grinning Grinning  bigdance2 newsm74  261uu smile3535 cheers smile3546 1swing smile3538  Hands Clap Hands Clap newsm19  girluu  superuu

Близо половин час скачах от кеф,че Тео и Невена отиват на финал. За мен и двамата са достойни айдъли, въпреки че симпатизирам на Тео и гласувам за него.
Най-сетне си тръгна Преславка, крайно време беше. При нея всичко беше в неудобна тоналност и транспонирането не беше прецедент, а навик! На това му викам аз посредственост, да не кажа по-силна дума... Rolling Eyes
Слави не прощава, а?  Mr. Green Забелязахте ли както се дърпаха преди да назоват нечие име, многоуважаемото жури, как бързичко си казаха по едно именце днес.  Twisted Evil

Тази вечер и аз чаках да кажат коя песен са избрали за третата задача, но или са пропуснали покрай голямото лигавене, или не са обработили резултатите все още.
Бтв, кой от вас е пращал мейл с предложение-песен? Айде обадете, де! Grinning

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
В един друг форум много хора изпращаха много мейли (от различни адреси) за Show Must Go On.

# 44
  • Мнения: 1 269
И аз наполовина съм доволна. Но си знех, че няма да изгонят Невена. Не само това - и победителка ще я направят, за съжаление.  Confused
Дано да греша, де. Така искам Теодор да спечели...

Надявам се, че няма да стане победителка, но 50% са силна заявка
чалга феновете са голяма група  Confused
Аз харесвам Невена от самото начало, но явно не съм много наясно, защото не гледам редовно. За какви чалга фенове става дума? Аз не съм от тях, а я харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт