ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- днес 1.06.2007

  • 4 301
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Забравих да се похваля, че от вчера съм -0.5-1кг.  Laughing


Честито миличка  bouquetМного се радвам за теб Hug Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, аз все още се колебая дали да лунувам newsm78 Така чаках пълнолунието, а мъжа ми е решил днес точно да си почива и ще си стои цял ден в къщи. това значи, че ще са скари, пържоли, чудеса #2gunfire Много ме е яд значи #Cussing out

# 17
  • Мнения: 814
 Peace! И аз съмс вас! Последните две лунувания ги пропуснах, но сега ще компенсирам!
Успех на всички и много, много минуси!

# 18
  • Мнения: 3 453
Къде сте?Аз съм на две кафета и вече трета чаша вода JoyЗасега не съм гладна.

# 19
  • Мнения: 649
До сега едно кафе и около 1 л. вода - много по- жадна съм от обичайно

# 20
  • Мнения: 781
Засега лунувам, ама дали ще устискам докрай ще видим. Дотук 1 кафе и 1л.вода.

# 21
  • Мнения: 1 975
Аз я оплесках още от сега Cry, но следващия път  smile3508

# 22
  • Мнения: 6 904
И аз ще лунувам, започвам от 50,7. Не се надявам на много 50,5 и всичко надолу ще ме зарадват Mr. Green Ако ми остане време ще си направя фреш, ако не ще си карам на вода само. А довечера ако ми стане лошо ще ям малко диня или една ябълка.

# 23
  • Мнения: 3 537
И аз се включвам в отбора  Laughing
До сега съм изпила един зелен чай и едно кафе.

# 24
  • Мнения: 6 904
Ето и картинката за фазите на луната този месец. Криси, можеш да я добавиш в първия си пост, за да я видят всички:

# 25
  • Мнения: 928
Хайде хоп и аз да се запиша  Joy
Успех на всички

mimival, ПОЗДРАВЛЕНИЯ  smile3501 smile3501 smile3501

# 26
  • Мнения: 2 099
Ох, аз все още се колебая дали да лунувам newsm78 Така чаках пълнолунието, а мъжа ми е решил днес точно да си почива и ще си стои цял ден в къщи. това значи, че ще са скари, пържоли, чудеса #2gunfire Много ме е яд значи #Cussing out
Ох, знам какво е и мъжа ми когато си е в къщи иска закуска, обяд и вечеря и направо пощурявам, като трябва да готвя и за него и за Вики, а аз да гладувам. Виви науми си, че след като гладуваш днес утре кантара ще ти покаже 46кг. и край с мъките.

pepita730, Крисси мерси много и аз съм много доволна, че кг. ми се размърдаха малко и дано утре имам още по-добър резултат. Пожелавам го на всички.

galiq_82 другият път мила и аз доста пъти съм оплесквала лунната.

# 27
Добро утро момичета,искам да ви се похваля че съм намалила килограмите от понеделник до днес с 2 килограма newsm44.Реших че няма да пия помощни материали за сваляне а ще се подложа на лунуването smile3503Надявам се да издържа, досега съм на 1 литър вода но някак губя надежда че ще успея. WearyПопринцип колко се сваляше след лунния ден?

# 28
  • Мнения: 1 092
Здравейте, Hugдокато разбера за новата темичка и вие много сте напреднали Heart Eyesи аз съм на два чая и многоооо вода,но отсега ми къркори корема newsm22 дано устискам Praynig

# 29
  • Мнения: 434
При мен винаги е по 1 кг.
Но аз си имам доста за сваляне.
Хайде,момичета ,успех на всички! Heart Eyes
Започнах и аз със кафе и портокалов сок.
Сега се давя със вода. smile3549

Общи условия

Активация на акаунт