ПАЗАРДЖИК - V- юбилейна

  • 15 653
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 12 240
   За малки бебета, моите са на годинка и месец, така че някъде до годинка. Прати ми някакъв адрес на ЛС на които да ги изпратя.
    По постоянен адрес съм от Пазаржик, затова реших при вас да питам  Simple Smile За съжаление отдавна не съм си идвала, иначе бих искала да се запозная с вас  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 3 050
Сетих се, че може да се включа с правене на рамки за снимките на вашите деца. Не знам как обаче може да стане- с внасяне на сума ли... за базара. Ще ги правя чрез Фотошопа.
Като това:

Това съм аз Crazy Crazy

# 272
  • Мнения: 2 577
iguanka, я ми разясни по-подробно Embarassed
Аз нещо не съм много в час - имаш предвид да изработиш рамките на компютъра ли?
ти си голям сладур Hug

# 273
  • Мнения: 3 050
Да, Мама Яна Peace Чрез компютъра. Примерно някоя мама ми дава снимки по мейла и аз ги избработвам, ако е доволна може да даде паричките към базара Hug

# 274
  • Мнения: 2 577
Да, Мама Яна Peace Чрез компютъра. Примерно някоя мама ми дава снимки по мейла и аз ги избработвам, ако е доволна може да даде паричките към базара Hug
Хм, това е нещо нова, ще го помислим дали става така - като за начало може да ни направиш на нас и на всички желаещи срещу някакво заплащане. колко примерно?  bouquet

# 275
  • Мнения: 3 050
Да, Мама Яна Peace Чрез компютъра. Примерно някоя мама ми дава снимки по мейла и аз ги избработвам, ако е доволна може да даде паричките към базара Hug
Хм, това е нещо нова, ще го помислим дали става така - като за начало може да ни направиш на нас и на всички желаещи срещу някакво заплащане. колко примерно?  bouquet
за вас безплатно Simple Smile дайте ми на мейла - fire_i@abv.bg

# 276
  • Мнения: 2 577
не, не, то идеята е да си съберем и от нас пари Peace
Аз ти поръчвам от сега! Кажи цената - ще са първите  ти изкарани пари за този базар! Нямам идея колко може да струва. Аз като стане готова моята ще я покажа на майките от пазапджишката да видим ако им хареса да им направиш също.  bouquet
 

# 277
  • Мнения: 3 050
ок
лев-два как ви се струват? Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 2 577
ще пиша на лични утре и снимка ще ти дам Peace

# 279
  • Мнения: 2 336
и аз ще пиша на лични Peace

# 280
  • Мнения: 3 050
Само искам да вмъкна, че ще ви пиша и ще ви пратя готовите рамки когато мога тея дни, тъй като работя и уча, и не винаги ми остава свободно време Hug Hug

# 281
  • Мнения: 2 336
Позволявам си да говоря и от името на другите, че ние не бързаме.
Ако някоя от мамите се е засегнала от това мое обръщение сори , ще го имампредвид за следващия ми пост

# 282
  • Мнения: 2 577
аз още търся подходяща снимка  bouquet

# 283
  • Мнения: 2 336
Няма ли да има нова тема newsm78

# 284
  • Мнения: 2 577
айде де - направи Hug

Общи условия

Активация на акаунт