плачещи мъже

  • 2 409
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 022
Виждала съм. Нормално е. Но и много страшно.

Първият път видях един преждевременно порсанал мъж да преглъща с огромни усилия сълзите си, когато изгуби едно от най-важните неща в живота си.
Втория път видях за първи път сълзи в очите на баща ми - над ковчега на мама, когато я виждаше за последен път .............

Никому не пожелавам болката, която тези мъже изпитваха тогава.......

# 31
  • Мнения: 3 634
Виждала съм го да плаче само заради мен. Аз си имам 1 повод, по който често си поплаквам и тогава той се натъжава много.

И веднъж плака като бяхме гаджета, защото исках да скъсаме. Това не го броя обаче, защото си беше чиста манипулация.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Виждала съм да, нормално е...но ми е много по-тъжно да видя мъж да плаче, отколкото жена... Peace

# 33
  • Мнения: 278
Прието е като силен пол мъжете да не показват слабост - плачейки. Но в живота на всеки мъж има моменти когато им се доплаква. Мили дами нека оставим мъжете си да си плачат когато им е тежко.

# 34
  • Мнения: 5 713
Да, моят мъж плаче и съм го виждала. И да, нормално е за мен. И те душа носят. Плакал е, когато живеехме в различни градове и се разделяхме. Плакал е, когато сме се карали сериозно. Плака, когато видя Маги за пръв път. Винаги ми е ставало мъчно и ми е идвало и аз да ревна.

# 35
  • Мнения: 4 586
В такива моменти не знам какво да правя.
Мили дами нека оставим мъжете си да си плачат когато им е тежко.
Така е добре. Не ги закачайте.

# 36
  • Мнения: 211
Наистина е доста странно newsm78 Някак не им е присъщо. Но не ми се е случвало много често. И наистина не знаеш как да реагираш.....

# 37
  • Мнения: 227
Да виждала съм моя да плаче..за мен!Не ми беше приятна гледката.Даже изобщо.Това още повече ме ядоса и отблъсна..тогава Wink

# 38
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Да - случва му се, но не е красива гледка и ме разтройва.... и като се опитвам да го успокоя.. ми се губят думите и става още по-тъпо  Sad

# 39
Няма нищо лошо в това да плачат мъжете...нали все пак и те са хора и изразяват чувствата си по някакъв начин Simple Smile Както има жени, които по-рядко изпадат в сантименталност и реват, така има и мъже, които пък по-често проронват сълзи...това е индивидуално...

# 40
  • Мнения: 23 418
Плакал е няколко пъти пред мен:
-когато си счупих крака,а той трябваше да ме остави в болницата за операция.
-когато се роди детето-той беше там
-в един труден за него момент-когато разбра,че негова близка има рак
Все пак и мъжете имат чувства и души.

# 41
  • Мнения: 209
Дa, плакал е. Само веднъж - когато се роди Вики и той я взе на ръце за пръв път.
Много се трогнах.
По принцип няма лошо да плачат мъжете - те също са хора  Simple Smile Но не приемам мъж да ми се сополиви, заради някой сериал, или, че някой му е казал колко е напълнял напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт