Кой ритка в НОЕМВРИЙСКОТО коремче - момиченце или момченце?

  • 10 397
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 419
леле момичетааа-все едно сценарии на филми чета,радвам се,че всичко е толкова красиво при вас,чак и на мене ми се прииска една по завъртяна история Laughingшегувам се разбира се- и така съм добре,сега чакам с нетърпение да се върне милото ми с новата си кола Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте  Hug

Историите ви са много хубави, много се радвам за всички  Hug
При нас си беше планирано, ние сме заедно от 9 години (утре правим 9г....малее как лети времето  Grinning), но никога до сега не бяхме и помисляли за бебе...докато незапочнаха около мен да се раждат дечица на познати и видях колко е хубаво. някаде от миналото лято и ние се замислихме по въпроса....Преди да почнем обаче исках да си направя изследвания за да съм спокойна и след като всичко беше наред се появиха и двете чертички:))

Приятен ден на всички   bouquet

# 272
  • Мнения: 2 126
Добро утро и от мен Grinning
Немога да не започна с разказът на карамелче......Наистина като по филмите,страхотно си го разказала и дано приказката ви бъде безкрайна Hug
nunka,дано бъро се оправи твоят синеок красавец Hug Praynig
като гледам и темичката свършва гласувам за заглавие за ето това:
Чакаме със дъх стаен да усетим бебо в Ноемврийския корем!
Заглавието е хубаво много,но мисля че вече имахме такива дето чакаме да усетим.А последното ни заглавие е даже съвсем напред с материала...............Абе както кажете,ще сложим това с най-висок рейтинг Crazy

Весел ден  bouquet,аз да се залавям с ученето ooooh!

# 273
  • Мнения: 62
аз съм за заглавието :Вънка страшна жега стана,ала бебо е добре в Номврийската си мама.

# 274
  • Мнения: 14
Здравейте мили мами. Реших и аз да се включа най-сетне.От доста време се мотая тук и чета ли чета...много се вълнувам като чета историите на всяка.Иска ми се и аз да разкажа нещо за себе си...И аз съм от малките мами септември ще навърша 21, бебчо въобще не беше планиран /голям рев беше, студентка съм и хубава работа си имам/, а сега нищо друго не ме интересува. Толкова съм щастлива!!! Hug

# 275
Дес, Diana_T, да се призная и до сега ви е смешно като сетя какви станаха и как станаха така нещата  Joy май ще се захващам да ударя един сценарий и аз ... хихихи
На мен всички заглавия ми харестват! ама съм станала една, бреййй все се хиля, после ми се реве от всичко и от всичко се вълнувам.. пусти хормони, да не би преди 11 години да съм била с друг организъм?
Zvezdy, добре дошла   bouquet

# 276
леле-леле колко правописни грешки павя.. ужас.. ама си ме разбирате, нали?  Embarassed

# 277
  • Мнения: 62
Zvezdy, добре дошла    bouquet и от мен.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравей и от мен на Zvezdy

тогава съм съгласна и с предложението на
 
аз съм за заглавието :Вънка страшна жега стана,ала бебо е добре в Номврийската си мама.

имайте в предвид че имате и доста късни мами които се очертава според писанията чак следващата седмица да усетят бебоците а ФМ, където да се види пола на бебето ще е чак след две седмици.
Радваме с вас за бебоците, но все пак не избързвайте толкова, иначе то освен че почти само четем, но ние няма да можем да се включим в дебатите  Wink

за мен лично заглавието на днешната тема ще е актуално точно след две седмици - имайки в предвид че не съм съвсем от последните ноемврийки и че съм си взела дата за началото на перидо, който се прави ФМ.

За работещите приятна обедна почивка.

# 279
  • Мнения: 560
Моля да ми сложите едно щъркелче с розов вързоп  newsm44 newsm68
Днес ходих на доктор-90% момиченце.

# 280
  • Мнения: 27
vi, diana_T мерси за отзивчивостта, но когато сте писали, вече не съм била on line. Аз ходих около 11,30. Ако искате можем да си ги вземем заедно. В петък на 15-ти. Диана едва ли се познаваме, защото мисля, че за първи се регистрирам.
Момичета, благодаря на всички за милите думи. Радвам се, че имаше толкова много хора, с които да споделя. Имах нужда от това.

# 281
  • Мнения: 14
Някоя от вас може ли по-подробно да ми обясни за ФМ и БХС. Аз съм в 17 г.с. и вчера бях мри моята лекарка и тя ми каза "Сега ще огледаме бебето за някакви аномалии" и измери главичката, коремчето, крачетата, ръчичките, гръбнака, огледа ги и каза, че ще си имам едно здраво и хубаво бебе.Не ми каза обче нищо за пола, а така като чета май вече трябва да се вижда.. Thinkingнезнам и аз.А за БХС нищо не ми е споменала.Ако има майки бургазлийки нека си кажат мнението за д-р Ризова.Благодаря предварително. newsm53

# 282
  • София
  • Мнения: 10
Ако искате можем да си ги вземем заедно. В петък на 15-ти. 

Ми да може да се разберем нещо да ги вземем заедно Grinning На мен ми казаха  че до 16h мога да ги получа.

Честито момиченце  на Мома Катерина   bouquet

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 13:49 от vi

# 283
  • София
  • Мнения: 3 679
Звезди, добре дошла   bouquet Hug  bouquet

# 284
  • Мнения: 560
БХС май е точно това,което правих днес-кръвен тест за синдрома на Даун.Още миналия месец докторът ме предупреди,че ще го правя.Мисля,че се правят опити да стане задължителен,но за сега не минава през здравната каса,а се плаща.В София го правят в Майчин дом срещу 25 кинта.

Общи условия

Активация на акаунт