Кой ритка в НОЕМВРИЙСКОТО коремче - момиченце или момченце?

  • 10 415
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 421
mariana_75    много се зарадвах от това,което прочетох...или по-точно,че твоето мааалко гоолляяямо чудо е факт.И ще стававсе по-голямо Simple Smile ехее,в един момент мъничкото ти чуденце ще ти счупи кръста   bouquet

Аз да ви кажа момичета не издържах...побърках се и след като си запазих час за 3Д (на 12.06)  се уплаших,че някакъв ще ме гледа дето не ме познаваи преди 5мин се обадих на моя доктор и си запазих час и при него.Днес в 11ч Simple Smile еми какво да напряво - откачих! Бебо,ако знае каква кинозвезда е - през 2 седмици на снимки.Може да е следващия Брат Пит ...или пък Анджелина Джоли  newsm78

За изследванията - не са ме пращали за синдрома на Даун..н (както разбрах от Сладурка ова е БХС ) нито пък на фетална морфология....но пък ходя на месец и половина да ми взимат кръв за токсоплазмоза...какво да направя.С таялюбовкъм тая котка...Sad  мия си ръцете по около 100-тинапъти на ден и вече започна да ми се люши кожата направо!

За бебо - оо и нашия е планиран.От Април 2006 сме заедно...октомври 2006 вече бяхме решили да си имаме един готин бебо...Декември почнахме да работим по въпроса и ето на - Февруари още станал...а не сме следили нищо.Бяхме решили така - когато стане стане,важното е да е с любов...е,ако се бяхм забавили повече....щеше да има мерки.

# 256
  • Мнения: 1 546
Дита,одеве пропуснах за ти отговоря извинявам се.Моето секцио е правено в София,аз не съм от Плевен,май някаква грешка има Wink
Брех! newsm78 Аз пък защо останах с впечатление, че си от Плевен, бе Деси???Явно пак нещо на хормонална основа.... Laughing Mr. Green

# 257
  • Мнения: 421
Аз съм Деси и съм от Плевен Simple Smileи се задъхвам страшно многокато магаре съм(това по повод Сладурковото задъхване Flutter )

# 258
  • Мнения: 1 546
 Grinning Явно добре съм ви пооплела!  smile3537
ПростоАз, не знаех че и ти си адашче! Wink А то и аз се задъхвам като магаре, вчера едва взех баира... sweating

# 259
  • Мнения: 884
Добро утро! Доста сте изписали...браво! И нашето бебе е планирано- опитвахме от година и половина, ама все не ставаше но накрая, когато през март видях двете чертички, плаках от радост като някоя лигла!Ако щете вярвайте, и таткото също!Голямо чакане беше, и като си знаех, че големият ми син , и една прекъсната по желание бременност преди 5 тодини се бяха случили от раз,сега висях в "проблемното", и се чудех какво ми има, докторите казваха, че психясвам, и явно се оказаха прави...

# 260
  • Варна
  • Мнения: 208
Добро утро момичета  Hug

И аз да се запиша в последния  работен ден. А нашето бебе не мога да кажа че е планирано защото ако беше трябваше вече да е на около месец. Така че с шест месеца закъснение все пак ще си имаме.  Уви при нас нищо планирано не се случва. Всичко става ей така - но затова пък е желано и очаквано вече почти до отчаяние. Когато реших че имам проблем то се получи.  Joy


като гледам и темичката свършва гласувам за заглавие за ето това:

Чакаме със дъх стаен да усетим бебо в Ноемврийския корем!

# 261
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Билба, много се радвам за хубавата новина. Да ти е живо и здраво момченцето и от тук нататък само хубави новини да се чуват Heart Eyes
Мариана_75, аз за пореден път си поплаках, като ти четох поста - едно ще ти кажа само - Господ си знае работата - желая ти от все сърце, от тук нататък само радост и хубави неща да ти идват на главата. И един ден, като се обърнеш назад и си спомниш през какво сте минали, да поглеждаш бебенцето си, живо,здраво и хубаво и сърцето ти да се пълни с гордост и радост Praynig
Ох и на всички други мами само хубави неща мисля - много да сте здрави момичета и всичко с бебовците да е повече от наред Praynig
Видях, че сте подхванали една темичка, та нека и аз да си кажа пак Laughing С малко предисловие...
Ако трябва да съм съвсем честна, бях започнала да се страхувам лекичко по повод  EFP
И не защото е имало някакъв проблем, напротив - беше един такъв съвсем човешки страх от това, какво ти крои живота....С нашия татко сме заедно от около 3 години. Имахме малко препятствия в началото /преди тия 3 години/, от тия обичайните, в които все се разминават хората по ред причини. И накрая се събрахме, както се казва - една романтика, едни емоции, абе няма такъв филм - всичко започна и слава Богу, продължава и до днес да е толкова розово и красиво, та чак нереално хубаво. И точно от там и моите страхове - отношенията ни идеални, живота ни се подрежда заедно повече от добре, мислим си как да се оженим и да си направим хубава сватба, вземаме си страхотен апартамент....Е да де, ама както казват лошите хора - много хубаво не е на хубаво. И мен като ме стегна шапката, абе дали няма точно за бебенцето нещата да се омотата. Знам, че не е хубаво така, ама човешки страхове...И после, в началото на февруари, решихме да пробваме да си имаме бебе - много го бяхме говорили, но дотогава не се бяхме пробвали. И ето на, чудото си стана от първия път PraynigАз затова казвам, че Господ си знае работата  - обори страховете ми с един замах Hug И сега, за щастие, в мен си расте здраво бебе, за което съм повече от благодарна всеки божи ден....Не знам защо ви го разказвам всичко това, дано не съм ви досадила, но за мен е много лично и не знам, дори да звучи шантаво...просто си мисля, че точно вие ще ме разберете...защото всяка от нас е минала през такива моменти под един или друг начин....
Ох, олекна ми много - тая сутрин ми е доста ревливо и разчувствано, а казвайки ви всичко това, ми стана по-добре Blush Дано не ви надух главите...

# 262
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета, как сте днес?

Ние изкарахме една безсънна нощ, нашият батко има температура 38,7 и сега чакаме чичо доктор.  Cry И бебчето в тумбака е съпричастно, цялата нощ будува и се премята в тумбака. Стискайте палци да не е нищо сериозно. Дано се оправи бързо, че тука града е пламнал от тая варицела.... В тоя Созопол няма кьорав лекар като хората егати... Искам да си отида в София вече...
А за бременността, и аз като Дес я приех със смесени чувства, но като видях нашия тати как се зарадва... всичко забравих. Ние излиза, че не сме от хората, които планират много-много. Най-хубавите неща в живота ни са ставали ненадейно или без много да му мислим. Така е най-готино.
Бъдете здравички!   bouquet

# 263
  • Мнения: 804
Стана ми много добре, като прочетох за малките чудеса, които са се случили на всеки от вас. Самия факт, че в нас расте живот си е най-голямото чудо  Heart Eyes
Лек ден на всички и по-малко ядове! Nunka, дано всичко се размине леко с баткото.

# 264
  • Мнения: 3 425
nunka,пожелавам ти скорошно оздравяване на баткото PraynigСега едва ли ти трябват още грижи! Момичета и аз вярвам,че Господ си знае работата-дано ни дари със здрави бебчета! И при нас стана точно в подходящия момент,въпреки,че не очаквахме точно тогава да се получи!

# 265
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте и от мен,

И аз да се оплача - и ние изкарахме една безсънна нощ - каката снощи точно преди лягане са ратнацува и нещо залитна и си разби устата в масата - няма да описвам подробности, но милото цяла нощ се стряскаше насън - аз я взех на спалнята при нас, че да си я гушкам и успокоявам. Днес е доста подута, незнам как ще хапва нещо...
Аз след 10 дни ще ходя на тийм билдинг в Хисаря - спа хотел Хисар. Някой да знае мога ли да се подложа на някоя спа глезотийка Simple Smile
Вчера си накупих дрешки за бременни и съм много доволна - от магазинчето под колоните на Графа, казаха, че всяка седмица ги зареждат с нови неща и мисля скоро пак да го посетя.
Вие от къде пазарувате дрешки?

# 266
  • София
  • Мнения: 2 854
Здравейте, момичета!

Толкова ми е приятно да ви чета, толкова е вълнуващо.  Grinning Малко ми е мъчно, че съм толкова след вас и когато дойде време за моите вълнения за БХС и ФМ, вашите ще са вече зад гърба ви. Но се надявам, че ще бъдете все така добри и отзивчиви и няма да ви отегчавам като ви занимавам с неща, които вече не са ви интересни! Hug

Аз се надявам (тайничко от мъжа ми), че ще допринеса с едно розово щъркелче към темата - че да не става прекалено едноцветна. Надявам се в понеделник полът да се види - тогава ще съм в 14- та г.с. Но каквото и да е бебчето - само да е живо и здраво! Praynig

# 267
Здравейте и от мен мили мами  Simple Smile
На всички със щъркелчета само хубави емоции и да забравят всякакви страхове  Hug За чакащите - стискам палци на всички новините да все така добри  Peace
nunka не се притеснявай, ще се оправи баткото. А ако е варицела най-вероятно до няколко часа температурата ще падне и ще избият пъпки /при моя беше така, вечерта висоа t, на заранта пъпки/, но тя си има доста дълъг инк.период. Да оздравява бързо дедето!!!
Като гледам как сте подхванали темата за зачеването... да зема и аз да си разкажа  Wink То наща история малко като по филмите. Аз съм разведена от доста години и с баткото си се гладаме сами. Водя на училище, ходя на работа, взимам от английски, така си вървеше живота. Имах някакви неуспешни връзки, ама то това нормално. Есента, дето мина ей сега, записах детето да тренира таекуондо, че си трябва спорт, особено за децата /а моато е фурия от енергия/.. М дааа, та така на първата тренировка, като видях треньора очите ми изтекоха просто  Embarassed Ама си викам къде ти, таково хубаво момче не може да е свободно, а и аз не съм от най-спортните типове, няма как да ме хареса.. И така, водех си детето, взимах си го после, ама си намирах поводи да го заприказвам младежа  Laughing Месец, два, три, накрая взех,че го поканих на един купон на нова година, у че съм нахална, а?  Joy ама той пък дойде.. и от тогава не сме се разделяли.В края на февуари решихме да живеем заедно, а март разбрахме, че ще има бебе. Малко се притесних какво ще си помисли, ама той така се зарадва, и сме много щастливи и тримата, пардон четиримата. а иначе и на мен ми бяха казали, че надали ще имам второ дете някога, но ето че стана чудото. Май и аз се отплеснах, дългичко стана.
 Hug ви всички и само приказни емоции ви желая!!!

# 268
  • София
  • Мнения: 2 854
И моето бебе беше планирано, но го правим още от септември. И тъкмо се бях отчаяла, взе че се получи. Mr. Green

# 269
  • София
  • Мнения: 2 437
Ииии...карамелче, твоето си плаче да стане сюжет за филм  Hug

Мишунка, не слушай хората...не всички поговорки важат за всички хора  Simple Smile Радвайте се и си съхранявайте любовта жива  Hug
Ние сме семейство от 7г и въпреки това все още сме си влюбени и ни трепка в корема Simple Smile Бурно ни започна любовта и не е затихнала особено. Минаваме през прекрасни моменти, през много трудни моменти, но любовта ни крепи и винаги всичко има щастлив край Simple Smile Сега, тези командировки на мъжа ми ги премаме, като поредното изпитание Simple Smile

И нашето бебче не е планирано, за разлика от първото. Мислехме от есента да работим за бебе, а то пък се получи от един път...на годишнината от годежа Blush Не можех да повярвам, че съм бременна...преди 15.02 и след това само боледувах...високи темп., антибиотици, никакъв кекс съответно...а то имало да става Grinning Даже мъжа ми дълго време мислеше, че си правя майтап с него Laughing
Сега ми е малко притеснено как ще се справям с двамата юнаци + големия юнак, но няма начин да не се справя Simple Smile
Плановете ми бяха да тръгне малкия на детска градина и тогава да се появи другото бебе, но малко се поизместиха нещата Simple Smile

Нунка, що се шашкаш от таква температура? Rolling Eyes 38.7 не е нищо...до 38.5 организма сам се бори. Даже лекарите казват да не се дават лекарства.  При шарките температурите са високи- над 39градуса.

Jutoo, бързо да й минава на девойката Simple Smile Аз съм толкова претръпнала...младежа пада рядко, но качествено. Имам и снимки, но няма да ги показвам, защото не са за бременни  Laughing Последното е миналата седмица си сцепи (направо проби) веждата в ръба на масата. Но ние сме мъже...момиченцата са друга работа Heart Eyes
Дрехи не си купувам специално за бременни...все още. Има един готин магазин на ул Цар Асен (успордна на Витошка, може да бъркам името) в частта м/у Съдебната палата и Солунска. Там си харесах един панталон и мисля скоро да намида да го закупя

Общи условия

Активация на акаунт