какво за вас е чалга

  • 8 231
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как'Сийка е заковала точното определение.

# 91
  • Мнения: 2 161
Онзи ден слушам една песен на Бионсе и Шакира.... дали не ги издава и тях Пайнер вече  newsm78
"Ай,Шакира,Шакира,
  ай,Бионсе,Бионсе..."

    Може да мине за песен на Пайнер.И двете не са си дали много зор с песента.

# 92
  • Мнения: 22
Странно,но за повечето хора вече предпочитанията към стила музика се смятат за определящи за интелекта и манталитета му. Останах с такова убеждение, когато на интервю за работа преди време ме попитаха дали слушам чалга #Crazy.Направиха ми комплимент за външния ми вид и след това ми забиха този въпрос newsm78.

И ти кво?!
Отговорих му , но попитах този въпрос в каква връзка ми го задават.Озадачих се , дали нещо във вида ми го е провокирало да го зададе или критериите са им такива - да не вземат на работа "чалгари" , понеже са "друга категория хора "Joy!

# 93
  • Мнения: 234
Музика,като всяка друга.  Hug Във всеки жанр има и хубави песни и изцепки.Това е.Само се чудя на тези Чалгомразците,като не слушат такава музика,от къде познават певците и знаят песните им.  Thinking

# 94
  • Мнения: 24 467
Аз не виждам шанс да не ги "запознаеш" като се вземе предвид напр. факта, че когато пътуваш в автобус те насилват за такива запознанства, ако попаднеш в заведение, където те засипват с клипове, когато отидеш за малко в комшията той си е пуснала ТВ на съответния канал и т.н. и т.н.- източници и поводи за запознанства колкото искаш... И никой не те пита дали пък ги искаш...

# 95
  • Мнения: 2 924
Аз не виждам шанс да не ги "запознаеш" като се вземе предвид напр. факта, че когато пътуваш в автобус те насилват за такива запознанства, ако попаднеш в заведение, където те засипват с клипове, когато отидеш за малко в комшията той си е пуснала ТВ на съответния канал и т.н. и т.н.- източници и поводи за запознанства колкото искаш... И никой не те пита дали пък ги искаш...
това е демокрация
Аз живея сред хората ,които са  измислили  демокрацията Simple Smile
Влизаш в такси и слушаш това,което харесва на шофьора-
чалга, рок, църковни песнопения, коментари  на футболен мач и какво ли не
Отиваш на гости ,сватба или каквото и да е друго празненство и слушаш това,което харесва на домакина- гръцка музика,руска,арабска,индийска -зависи от това какъв е по народност .
И не с е възмущаваш- даже ти харесва.
Или поне с е правиш.
Няма смисъл заради различия на вкусове да обидиш някой добър приятел
И е нормално- ти харесваш този човек.
Защо да не приемаш и в вкусовете му без да с е опитваш да го образоваш и променяш според своите представи?

# 96
  • Мнения: 24 467
Хич и не се каня да променям нечии вкусове, че от къде- накъде? На околните също не позволявам да се намесват и в моите собствени. Само отговарям на въпроса откъде, напр. аз, съм поначувала имена на изпълнители, чийто стил не харесвам и не си пускам за отмора в къщи или в колата.
Обаче сина ми играеше на една компютърна игра, дето под звуците на рок се цели в главите на фолк изпълнители  и печели някакви точки #2gunfire. Има и разни тъпи подмятания по техен адрес, чак ми дожаля /ама не много/. От някъде я домъкна. Веднъж я трих и после пак я забелязах качена.

# 97
  • Мнения: 29
Музика,като всяка друга.  Hug Във всеки жанр има и хубави песни и изцепки.Това е.Само се чудя на тези Чалгомразците,като не слушат такава музика,от къде познават певците и знаят песните им.  Thinking
И на мен ми е интересно

# 98
  • Мнения: 1 230
Ами то и хладилника да отвориш, пак някой чалга певец ще видиш - то не бяха билборди, тв интервюта, вип брадъри... По физиономия повечето ги разпознавам, обаче коя песен пеят и как се казват - трудна работа...

# 99
  • Мнения: 196
Ами за мен чалгата е:кръчма,салата и ракия. Peace

# 100
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Чалга е : "Ох, банана, ах, банана" и др. подобни подтикващи към битов алкохолизъм. Но какви поп-фолк балади има...... Да ти се скъса сърцето  Cry

Моля обаче някой  да ми отговори металите каква музика слушат като си пийват ракийката Mr. Green

# 101
  • Мнения: 9 865
МетАлите слушат МетАл... има толкова яки парчета. Пък и не всички пият ракия, повечето водка, бира с водка... а на водката как върви Металикаааа Simple Smile

# 102
  • Мнения: 431

Моля обаче някой  да ми отговори метълите каква музика слушат като си пийват ракийката Mr. Green

Познавам такива - метъл си слушат. А не мислиш ли, че не е никаква реклама за тип музика - да е смилаема само когато си къркан? Grinning

# 103
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Щом слушат метал значи ли, че не ходят по кръчмета  newsm78

# 104
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И не е задължително да си къркан, за да слушаш чалга Naughty Има хора, които и така си я харесват Laughing

Общи условия

Активация на акаунт