Остаряват ли мъжете ..

  • 2 145
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Лизбет, това Виле Вало ли е на аватара ти?
Е, той нема начин да не остарее красиво.
Мен само гласът му ми стига... Embarassed

# 16
  • Мнения: 431
Лизбет, това Виле Вало ли е на аватара ти?
Е, той нема начин да не остарее красиво.
Мен само гласът му ми стига... Embarassed

Мда... Wink

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Различно остаряват.
Брат ми на 35 години прилича на тийнейджър, няколко мои колеги на същата възраст изглеждат по-зле от дядо ми, когато беше жив.
Има и известна доза ген в тая работа, но нека не се лъжем - 'катедралното' остаряване дори и при мъжете изисква грижи и най-вече позитивна мисъл. Особено последното. Не може да си се пенсионирал душевно, да въздишаш и да си повтаряш непрекъснато 'оттук нататък така ще е' и да изглеждаш добре, ако ще не 25, а 50 пластични операции да си направиш.
Всичко е в главата, момчета и момичета, от ден на ден продължавам да се убеждавам в това Peace.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, а една 60-годишна извиква единствено "баба" като мисъл...

... щото не са виждали майка ми  Sunglasses

Еййййййй, генетика. И тук и през целия ни живот.

# 19
  • Мнения: 5 622
Привилегировани са, няма спор, ама ние пък цял живот си можем, а те не Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Друг е въпроса КОЙ ще ни иска остарели, пък макар и можещи...  hahaha

Освен ако нямаме по няколко пл. операции, които да заличат белезите на старостта......  Wink

# 20
  • Мнения: 423
Зависи от начина на живот

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
, а една 60-годишна извиква единствено "баба" като мисъл...

... щото не са виждали майка ми  Sunglasses

Еййййййй, генетика. И тук и през целия ни живот.
Ей, наглост човешка. Знаеш, че образно говоря. И майка ми, и леля ми изобщо не си изглеждат на годините. Баба ми тоже - на 80 е като с 10 по-малко поне, живот и здраве, надявам се генът да е минал към мен тоже.
Друго имам предвид и го разбра Grinning КТрамел всъщност добре го е казала.

# 22
  • Мнения: 5 622
, а една 60-годишна извиква единствено "баба" като мисъл...

... щото не са виждали майка ми  Sunglasses

Еййййййй, генетика. И тук и през целия ни живот.

И моята  Laughing Моята майка няма нищо общо с баба. Тази година прави 59 иначе....

# 23
  • Мнения: 4 585
Остаряваме наедно. Нас не ни пука, вие сами се комплексирате.
Не познавам мъж, дето да е казал на жена си - Абе, дебела
ми се виждаш, трябва да стоиш малко гладна.
То вашето състаряване може да е резултат от козметики и диети.
Ами оплешивявам. Ей сега ще отида на бръснар и ще му кажа да
ме перне три нули.

Привилегировани са, няма спор, ама ние пък цял живот си можем, а те не Mr. Green Mr. Green Mr. Green
  Не вярвам, че ще доживея до неможенето си.

# 24
  • Мнения: 423
Остаряваме наедно. Нас не ни пука, вие сами се комплексирате.
Не познавам мъж, дето да е казал на жена си - Абе, дебела
ми се виждаш, трябва да стоиш малко гладна.
То вашето състаряване може да е резултат от козметики и диети.
Ами оплешивявам. Ей сега ще отида на бръснар и ще му кажа да
ме перне три нули.

Привилегировани са, няма спор, ама ние пък цял живот си можем, а те не Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А, то остана и да и го казва!!!! То няма нужда! Вижда се и в отношението и в погледа и в квото си искаш още. Пък за козметиките и диетите -  я роди ти две деца, тичай след тях като финикиец, прави се на домакиня, кариеристка и каквото се сетиш още и оплешивяването ще ти е последния проблем! Ако искаш да си нормално изглеждаща жена, трябва да си избереш едно от двете неща - работата или семейството, и пак не е сигурен крайния резултат. Sunglasses


  Не вярвам, че ще доживея до неможенето си.

# 25
  • Мнения: 423
Нещо не ми излезе отговора - може би беше много емоционален, ама идеята беше общо взето, че няма нужда мъжа да казва на жена си че изглежда зле, то се вижда в отношението му към нея.
А що се отнася до диетите и козметиката- я роди ти две деца, тичай като финикиец след тях, прави се на домакиня, кариеристка и какволи още не и оплешивяването ще ти е последния проблем. За каква козметика, за какви диети можем да говорим въобще. Повечето жени нямат нито времето, нито възможността да киснат по салоните за красота всеки ден. А тези които имат едно от двете, определено изглежадт доста по-добре от другите.

# 26
  • София
  • Мнения: 397
Хем не ползват толкова козметика,хем остаряват по-незабелижимо ,не е честно и в това са привилегировани #Cussing out!
а може би точно в това е причината,химията колкото и да е полезна си уврежда. мисля си за градските наплисирани и начервени баби и селските-със зачервени от слънцето,но опънати бузи.

# 27
  • Мнения: 3 405
за мъжете не е задължително да са красиви - нито на младини, нито после, за разлика от жените.

то и за жените не е задължително  Grinning

# 28
  • Мнения: 677
то и за жените не е задължително  Grinning

А, да бе, да  Crossing Arms

# 29
Егати геронтофилките сте се сбрали.

Общи условия

Активация на акаунт