Знаете ли какво/КОГО видях

  • 41 128
  • 838
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 952
Мъж от Пловдив,дизайнер май беше,от първото издание!
Rolling Eyes

# 781
# 782
  • Мнения: 1 952
Мда, сетих се.
Ама тоя май не беше от Пловдив и не беше дизайнер.

# 783
  • Мнения: 1 952
По темата- днес - почти целия Куку бенд, Бареков, Теодор от Мюзик Айдъл и други имаше май, ама вече ги забравих Wink

# 784
  • Мнения: 109
Току що видях Теодор Койчинов от Мюзик Айдъл.Сладур. Папкаше пица.

# 785
  • Мнения: 4 841

А-ха, никога не съм му знаела пълното име. Знам си го като "Вего" и затова се учудих.
От Пловдив е и се занимава с реклама.  Simple Smile

# 786
  • Мнения: 2 897
Току що видях Теодор Койчинов от Мюзик Айдъл.Сладур. Папкаше пица.

Нямам нищо против и аз да го срещна Mr. Green

# 787
  • София
  • Мнения: 10 825
Автобуса ССФ, дето Татти го беше снимал видях на Околовръстното Sunglasses
А пък на светофара при Марая видях едни младежи с фланелки на Горна баня, които раздаваха вода на колите. Аз не можах да си взема, тъкмо да дойдат при мен и светофара ми светна зелено Outta Joint Късмет!

# 788
  • Мнения: 647
Видях вчера Калин Вельов , изпревари ме с колата.До него на предната седалка стоеше мъж с още  по-буйна, дълга къдрава коса.
Какво им става на тези мъже та не се подстригват ????  Thinking

# 789
  • Мнения: 678
Снощи видях Росица Кирилова с мъжа й, Развигор и Мими Попови. Росито имаше някакъв празник, защото гостите й подаряваха цветя и подаръци. Има доса миловидно изражение, обаче мъжът й е доста по-старичък от нея. А Развигор едва го познах - много по - различен еу отколкото по ТВ.

# 790
  • Мнения: 5 255
Росито имаше някакъв празник, защото гостите й подаряваха цветя и подаръци.
РД - цък

# 791
  • Мнения: 6 417
Снощи видях Росица Кирилова с мъжа й, Развигор и Мими Попови. Росито имаше някакъв празник, защото гостите й подаряваха цветя и подаръци. Има доса миловидно изражение, обаче мъжът й е доста по-старичък от нея. А Развигор едва го познах - много по - различен еу отколкото по ТВ.
Роситу имаше рожден ден вчера.  Rolling Eyes

# 792
# 793
  • Мнения: 1 475


това аз го очаквах, много отдавна да се случи, а те я обвиняваха, че няма деца! Ами жената, не е била сигурна в мъжа си!! Rolling Eyes

# 794
  • Мнения: 1 952
Стана ми гадно за Венета, жално даже.

Общи условия

Активация на акаунт