Знаете ли какво/КОГО видях

  • 41 114
  • 838
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 1 483
Никак не я харесвам, но и на мен ми стана жал за нея. Толкова усилия положи, за да убеди хората, а явно и себе си, че с Тишо са идеалното семейство. ...

# 796
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нямаше огън от любов в очите на този безличен тип newsm78

# 797
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От няколко седмици се каня да се включа в тази тема и все я пропускам. Правя уточнението, че събитията са някъде от средата на юни  Mr. Green
Видях Надя 79 в МОЛ-а.  Laughing
Видях цялата рода на Симеон- царя. Къде- не казвам. Принцове, принцеси, внуци, внучки, абе всички. На живо са много готини и хич не се надуват. А на Кирил Преславски жената- Росарио- наистина е невероятна хубавица. Искам като порастна да стана като нея.
Страхотна е.

П.П. За Минета Райкова на мен пък не ми е жал. То беше ясно.

# 798
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Хайде народе на прясната клюка за развода на Венета! Wink
След като мина Вип-а и чух какви ги дрънка Тихомир за брака си почти ми беше ясно че е въпрос на време да се разведат официално.

# 799
  • Мнения: 13 512
П.П. За Минета Райкова на мен пък не ми е жал. То беше ясно.
Абсолютно!

# 800
  • Мнения: 6 417
Хайде народе на прясната клюка за развода на Венета! Wink
След като мина Вип-а и чух какви ги дрънка Тихомир за брака си почти ми беше ясно че е въпрос на време да се разведат официално.
Стигне ли работата до психоаналитик, всичко е ясно.  Rolling Eyes

# 801
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Кофе Бабоне живее в Младост и си разкарва маслините с един бял микробус. Ако има някоя фенка тука, веднага й казвам коя му е любимата кръчма.  Whistling


Ооооо Шушоне, има, има  smile3521 Казвай коя е кръчмата, пък аз по Дунава по Дунава и ще стигна Софията.
Днес видях много хора, които просто си вървяха по улицата и ми се усмихваха. Може и от слънцето да е, знам ли?  Thinking

# 802
  • Мнения: 3 576
Видях Надя 79 в МОЛ-а.  Laughing

Ей, защо не се обади - 'здрасти, аз съм съфорумка'  Laughing
Кога е било това?

# 803
  • Мнения: 2 013
Аз пък не ща да казвам кого къде съм видяла! Crossing Arms

# 804
  • Мнения: 6 417
Къде е сега астрологът Иван Станчев, дето прави партньорския хороскоп на Венета и Тишо? Цяло предаване посветиха на предсказанията му, че са родени един за друг и ще ги свързва вечна вярност и любов  Crossing Arms

# 805
  • София
  • Мнения: 15 258
Първо, може да не се разведат докрай.
Второ, може да се разведат и пак да се обичат вечно.

# 806
  • Мнения: 13 512
Може и да участват в следвашото риалити и там пак да се преоткрият и оженят-този път  шумно и звездно Joy

# 807
  • Мнения: 3 674
Аз пък не ща да казвам кого къде съм видяла! Crossing Arms
Що... newsm78

# 808
  • Мнения: 119
Видях Георги Мамалев да прави обратен завой с малката си количка по "Левски" на светофара на "Искър".

# 809
  • Мнения: 4 176
Аз пък вчера пред блока видях кръсТницата на малкия как правеше РД на дъщеричката си ( 1 годинка) и не ни беше поканила. Малкия 2 часа рева на балкона, че искал "ден ден", като видя тортата.
След купона някой почука на вратата- беше тя. С насълзени очи ме попита защо не сме били на купона и не разбирала защо и отговарям троснато. Повтаряше " моля те кажи с какво ви засегнах" . Уточнявам, че в неделя прави кръщене на малката и пак не бяхме поканени. Иначе много ни обичала и много и  е мъчно ....все и е мъчно.
Мъжете ни са приятели от ученици.
Тва не е ли шизофрения? Ето това чудо видях последно. Да не ви се случва!



Общи условия

Активация на акаунт