Знаете ли какво/КОГО видях

  • 41 114
  • 838
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 6 164
Видях жена на средна.. каква ти средна, даже възсредна възсрат (над 50) да бие майка си (стара, едва кретаща женица). И не за пръв път. Извикахме полиция и нямаше никакъв резултат. Понякога мразя държавата ни.

# 811
# 812
  • Мнения: 3 576
"Прясната" клюка за развода на Тишо и Венетка я знам от миналата седмица.
Жълтата преса не лъже Wink

Много гадно за нея - не искам да си представям как се чуства, щом мъжа който я боготвореше от кориците на списанията сам се отказа от нея......  Rolling Eyes

# 813
  • Мнения: 5 255
.....щом мъжа който я боготвореше от кориците на списанията сам се отказа от нея......  Rolling Eyes
Едно е да я гледа на корица, друго е да е в къщата му  ooooh! Осъзнал се е  Thinking

# 814
  • Мнения: 3 830
Хич не е лесна Венета...
Това, което сам можеш да си причиниш, никой не може да ти го причини! Това стана и в нейния случай

# 815
  • Мнения: 1 002
все пак Тишо е много търпелив човек , не може да му се отрече ..2 години не са малко .
обаче и в къщата си беше видно , че позират , особено тя ..
сещате ли се как истеряса със стриптизьорката Simple Smile ?

# 816
  • Мнения: 3 830
все пак Тишо е много търпелив човек , не може да му се отрече ..2 години не са малко .
обаче и в къщата си беше видно , че позират , особено тя ..
сещате ли се как истеряса със стриптизьорката Simple Smile ?


Даммм, не само, че е конфликтна и лоша, но на всичкото отгоре е и безумно ревнива...

Това с развода, като че ли си е напълно закономерно, имайки предвид колко много хора е наранявала, огорчавала, обиждала...

# 817
  • Мнения: 4 176
Що бе? тя много примерна. Спомням си като излезе от къщата как в сутрешния блок на НТ се обади мъж и каза, че хич не била толкова девствена на каквато се правии, че имала любовна връзка с женен мъж. По гласа този ми заприлича на Сашо Диков, но не пожела да си каже името.

Тя май и с Ванко ( Едно) си имаше отношеноя.

# 818
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Аз пък вчера пред блока видях кръсТницата на малкия как правеше РД на дъщеричката си ( 1 годинка) и не ни беше поканила. Малкия 2 часа рева на балкона, че искал "ден ден", като видя тортата.
След купона някой почука на вратата- беше тя. С насълзени очи ме попита защо не сме били на купона и не разбирала защо и отговарям троснато. Повтаряше " моля те кажи с какво ви засегнах" . Уточнявам, че в неделя прави кръщене на малката и пак не бяхме поканени. Иначе много ни обичала и много и  е мъчно ....все и е мъчно.
Мъжете ни са приятели от ученици.
Тва не е ли шизофрения? Ето това чудо видях последно. Да не ви се случва!





Нищо не разбрах.  Rolling Eyes

Нали не ви е поканила, пък е дошла да пита защо не сте я уважили?  newsm78

# 819
  • Мнения: 2 897
Хич не е лесна Венета...
Това, което сам можеш да си причиниш, никой не може да ти го причини! Това стана и в нейния случай


Именно Peace
Не мога да я жаля.Радвам се,обаче за Тихомир.И от двата сезона,в които участва ми направи впечатление на свестен човек.

# 820
  • Мнения: 1 949
Вчера на светофара на Ялта Жорж Ганчев и Шуши Laughing
тя е хубава жена, много запазена

Личи си, че не си говорила с нея  Mr. Green

# 821
  • Мнения: 7 128
Видях как вятърът вдигаше всичко - торбички, хартии, поли.  Crazy

# 822
  • София
  • Мнения: 1 481
Видях Мерилин Менсън  Heart Eyes
Видях Илияна от Сървайвър 1, бременна е  Simple Smile

# 823
  • Мнения: 7 128
Илияна коя беше?

# 824
  • Мнения: 2 550

И аз това искам да знам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт