Отново конкурс за фотошопки - нови идеи и предложения!

  • 6 933
  • 183
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 863
Дамянти принципно съм съгласна, но толкова теми и три месечен срок- гарантирам, ви че накаря просто ще има по един  участник в категория и даже и това е оптимистично. Ако искате и ви се прави конкурс,  шанса е с не повече от 2-3 неща, по които да  се работи и къси срокове, дори в двуседмичните срокове темите изпадат на 2-3 страница....

# 121
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, през следващата една седмица няма да имам време да се включвам често, така че определено не ставам за организатор този път.
Само да си кажа и моето мнение. Съгласна с Джали, че с такива големи срокове не става добре. Две седмици за работа е оптималното време. Затова и вариантите Ваканция и Първи учебен ден не ми се струват удачни. Ваканцията тепърва започва все пак.
Журито-май и на журиращите не им се занимаваше този път много. Със критите резултати лобизмът малко се потушава, така че може да пробваме без жури.
Крайното ми предложение е да пуснем сега конкурс за реклама въобще. Нека видим какво ще се получи. И след три седмици-реклама за България. СЛед още три-Ваканция.

# 122
  • Мнения: 2 961
Всичко добре,ама защо чак на есен бре хора? ! Аз до тогава ще забравя и за конкурс и за теми.Да не говорим за цяло едно лято колко снимки и разните му там елементи ще ми минат пред очите.Как ще го сортирам после това нещо,че да търся най-доброто за конкурс (в слчуай че реша да участвам де;))Ама както решите де  Peace
А за последният конкурс,дали спечелиха най-добрите не мога да кажа,защото даже не разбрах кои спечелиха  Embarassed Wink

# 123
  • Мнения: 2 927
Дамянти принципно съм съгласна, но толкова теми и три месечен срок- гарантирам, ви че накаря просто ще има по един  участник в категория и даже и това е оптимистично. Ако искате и ви се прави конкурс,  шанса е с не повече от 2-3 неща, по които да  се работи и къси срокове, дори в двуседмичните срокове темите изпадат на 2-3 страница....
Нещо подобно мислех да пиша,
но се оттеглих в следобедна почивка и Jaly ме изпреварила:)
Наистина в една категория може да има и един участник.
И после?
На първо или на последно място ще е?

# 124
  • София
  • Мнения: 2 074
От наблюденията ми как са се развили досега конкурсите при нас, смятам че трябва да има само една тема, в рамките на която  3 или 4 възможности за изява (т.е колаж, снимка, рамка - примерно или други)
Срока да е макс. 2 седмици.
Иначе после ще запускаме 15 теми гласувай тук, гласувай там и накрая няма да раберем какъв е резултата.

# 125
  • Мнения: 3 810
Само че аз ги преброих 12- голяма обърквация ще настане Mr. Green
може би първи учебен ден е излишна newsm78 и картичка Ваканция. Така остават 9.
Лелеее, почти всеки участвал ще е победител Crazy

Да, и аз казах май същото и като гледам и други след мен...
вероятно стигаме до опитното мнение на микки

Крайното ми предложение е да пуснем сега конкурс за реклама въобще. Нека видим какво ще се получи. И след три седмици-реклама за България. СЛед още три-Ваканция.

  bouquet

което май след дълги разисквания беше първоначалната идея.
Остава някой да я пусне.

# 126
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам против - казвайте най-после каква е темата  Laughing  Hug

# 127
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Нямам против - казвайте най-после каква е темата  Laughing  Hug
Дамаянти пак я сърбят ръцете да твори Grinning

# 128
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Нека наистина има една тема и тя бъде, както я е дала Дамаянти:

"Реклама"

1.Продукт
2.Туризъм
3.Социална

Продукт, например да бъде за колажи, Туризъм - за фотолюбителките, а Социалната - да кажем за картичка или рамка /въпреки, че не ми се връзва много!/... И срокът наистина трябва да бъде кратък - 2 седмици е разумен период, през който да творим. А с организацията кой иска да се захване?

# 129
  • Мнения: 3 810
Те всички ще са колаж.
Все още няма тема как се правят анимации , видеоклипове:)
Или пък тема за уебдизайн.
Създаване на лого, шаблони за уеб страници и разни подобни.
Все още е рано за тях мисля,въпреки че пак с Фотошоп се правят повечето
Както и да е....
бях писала нещо като категории
Най-смешна
най-оригинална
социално насочена
и могат да се предложат и други

До сега в конкурсите все имаше категория фотография.
Не ми се иска тя да изпадне...

# 130
  • Мнения: 2 927
Те всички ще са колаж.
Все още няма тема как се правят анимации , видеоклипове:)
Или пък тема за уебдизайн.
Създаване на лого, шаблони за уеб страници и разни подобни.
Все още е рано за тях мисля,въпреки че пак с Фотошоп се правят повечето
Както и да е....
бях писала нещо като категории
Най-смешна
най-оригинална
социално насочена
и могат да се предложат и други

До сега в конкурсите все имаше категория фотография.
Не ми се иска тя да изпадне...
като с е замисля,защо не.
Страхотна обработка на фотографиите става с Фотошопа.
И ако някой пита какво повтарям все Фотошоп ,та Фотошоп...
Просто темата е озаглавена конкурс за фотошоп....
т.е фотошопки
Чак сега забелязах разликата.
какво се има предвид?

# 131
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
мимиту с кирилизация, не виждам причина фотографията да отпадне от конкурса.  Peace
 
Има ли желаещ да организира новия конкурс?

# 132
  • Мнения: 3 810
Нека наистина има една тема и тя бъде, както я е дала Дамаянти:

"Реклама"

1.Продукт
2.Туризъм
3.Социална

Продукт, например да бъде за колажи, Туризъм - за фотолюбителките, а Социалната - да кажем за картичка или рамка /въпреки, че не ми се връзва много!/... И срокът наистина трябва да бъде кратък - 2 седмици е разумен период, през който да творим. А с организацията кой иска да се захване?

Нека да е реклама на едно нещо- преобладаващото желание май беше на продукт, който не съществува( в смисъл да не правим безплатна реклама на конкретна марка)

категории:
Плакат
Лого, емблема
Фотография

Не ми се връзват Реклама и рамка.
Плаката си е колаж, логото newsm78 е по- изчистено може би, нека някой даде определение

Уф, за пореден път си казвам да спра да се меся тук! Embarassed

И задължително- файла да е  с име- заглавие на произведението

# 133
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
мимиту с кирилизация, смятам че всяко мнение е ценно, независимо дали ще се одобри от мнозинството или няма...
А за логото - нещо не разбирам какво имаш предвид?!? newsm78

# 134
  • Мнения: 3 810
ето какво каза чичко Гугъл:
лого

Мисля че логото присъстваше в едно от предложенията на Аси

Общи условия

Активация на акаунт