Въпрос за първите обувки

  • 4 574
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 23 389
Тези,които има Дани не му се смъкват,по-плътни са.Може да са му големи още на детето.
Стъпалото е идеално обхванато от чорапа - петите са си на мястото... въобще обяснявам се като пред бабите, че мога да преценя дали са му тамън чорапите на детето
Извинявайте за спама Embarassed, ама ми стана смешно.

Ne sam imala tova predvid,ochevidno.Na sina mi tezi chorapki sa bez petichki i zatova predpolojix,che ako na tvoeto dete sa podobni,moje oshte da sa mu golemi.Sori za latinicata,no neshto kredora ne raboti pri men.

# 91
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Благодаря на всички за отговорите   bouquet. Мисля да послушам ортопеда си  Peace.

# 92
  • Мнения: 5 026
Синът ми проходи по чорапки, зимата. Иначе за навън бяхме купили буйки на Колев и Колев, както и по-високи ортопедични обувки.

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Моята ходеше предимно босичка вкъщи, а за навън- обувки на Колев и Колев.

# 94
  • Мнения: 2 674
Кремена прохождаше зимата в къщи с терлици,а за навън бях купила буйки на Колев и Колев.

# 95
  • Мнения: 619
Явно наистина трябва да са без ортопедика обувките,защото колкото пъти я водя на преглед все нищо не ми казваше педи,а виждаше с какви обувки е,докато по едно време не започна да си криви крачето и тогава чак ми казаха да й купувам ортопедични.

Общи условия

Активация на акаунт