Въпрос за първите обувки

  • 4 562
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 131
Ами все пак те съветвам да постелиш нещо,защото като гледам мойто как пада и се удря #Crazy,а все пак съм с паркет и балатум отгоре...И й постелих смотани стари одеяла...
На одеялата има по-голяма верочтност да се подхлъзне,не те съветвам.

# 61
  • Мнения: 24 467
Малко в страни, но не съвсем- ще поставяме ламиниран паркет в хола и трапезарията. Споделете опит-  как е с ходенето на бебоците по него? Моето проходи преди месец и все още поклакушква и парзаля по плочките в кухнята и коридора, да речем. Как е по паркета? /Спалните остават с мокети, засега, да видим/

# 62
  • Мнения: 1 230
По чорапи е голямо пързаляне  newsm19

# 63
  • София
  • Мнения: 44 230
най-вероятно и по ламината тогава ще се пързаля, освен това е леко хладно от него...да кажем, че лятото това не е толкова чак...но все пак, а и е твърд ако падне...
Малко в страни, но не съвсем- ще поставяме ламиниран паркет в хола и трапезарията. Споделете опит-  как е с ходенето на бебоците по него? Моето проходи преди месец и все още поклакушква и парзаля по плочките в кухнята и коридора, да речем. Как е по паркета? /Спалните остават с мокети, засега, да видим/

# 64
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Единствено и само боса ходи вкъщи. Навън слагам обувки.

# 65
  • Мнения: 24 467
bubu_to, ако по ламината се пързаля дали ще има файда да му обувам обувки /за в къщи?/? Подметките и на буйките и на сандалите не се пързалят по плочките, за разлика от чорапките му.

# 66
  • София
  • Мнения: 44 230
ами по чорапки тгава още по-добре, аз не съм фен на обувките в къщи, просто споделих наблюдения от ламината (при леля ни е с такъв и Филип като прохождаше доста се пързаляше там), иначе в тогавашната ни квартира беше мокет, а сега сме на паркет, но сложихме килим и гумен пъзел, защото и по паркета се хлъзваше като се затича, а и много седи и се въргаля като си играе...иначе в къщи зимата беше с пантофите на колев, не се хлъзгаше нито по плочки нито паркет, с бикала напр мн се пързаля като тича, не знам каква е разликата точно...а по мокета миналата година ест беше бос или с чорапки...

# 67
  • Мнения: 649
когато прохождаха с проходилките бяха или боси, илис терлички. вече ходят и много рядко изтърпяват обувка на крачетата.

# 68
  • Мнения: 5 362
Бях купила на "К&К" буйките за прохождане.
Вкъщи-по чорапи.

# 69
  • Мнения: 2 051
Боси вкъщи, като е студено по чорапи (има с непързаляща се пета)
С високи до глезена обувчици навън.

# 70
  • Мнения: 230
ААААААААААААААААААааа убедихте ме.Пускам я по чорапки ...само дано не си удари главата в пустите му плочки  Sad Мислела съм и за килим , но още не съм го измислила  newsm78
Хайде да не досаждам повече , че модераторите с право ще ме  #2gunfire
Извинявам се ако по горе са ти отговорили.
На мен ми подариха килимче 120х150 като кече с гумирана долна страна. Постлала съм го в детската и там се изправя по креватите. Хем държи топло, хем не се пързаля. Около 25 лв. съм ги виждала по магазините за мокети и килими.

# 71
  • Мнения: 2 891
Купувайте им от чорапките с гумени нещица отдолу, за да не се пързалят.

# 72
  • Мнения: 230
Купувайте им от чорапките с гумени нещица отдолу, за да не се пързалят.
Досега имам два чифта (подарени) от тези чорапки - тънки и дебели.
Категорично не съм  доволна Naughty.
Ластикът им е слаб и се събуват много лесно, само му пречат.

# 73
  • Мнения: 23 131
Купувайте им от чорапките с гумени нещица отдолу, за да не се пързалят.
Досега имам два чифта (подарени) от тези чорапки - тънки и дебели.
Категорично не съм  доволна Naughty.
Ластикът им е слаб и се събуват много лесно, само му пречат.
Тези,които има Дани не му се смъкват,по-плътни са.Може да са му големи още на детето.

# 74
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ние сме с буйки на Колев и наистина съм много доволна, въпреки, че ортопеда препоръчва да се прохожда без никакви обувки и терлици а на голо краче Grinning
Мн. правилно е казал.

А иначе конкретно на въпроса: най-важно е обувката да има корав/стабилен борд, за да не позволява на стъпалото да се криви на вътре или навън.

Общи условия

Активация на акаунт