Tриколка Кетлер или Чиполино Трикси

  • 3 750
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
А и в линка на спортния магазин не мога да намеря детско колело....

# 16
  • Мнения: 11 818
Aгата ®, нашата триколка е с надуваеми гуми и с малко повече екстри, но иначе почти така изглежда, ето я пак, за да видиш, струва 210 лв. - http://www.bouncyhappypeople.co.uk/ShowDetails.asp?id=2289
А иначе в сайта на магазина и аз не намерих триколките, но като отидеш на място в магазина ще ти дадат каталог и можеш да си избереш. Просто си харесай от Интернет и им кажи кой модел точно искаш и те ще ти кажат дали могат да го достават и колко ще струва - това може и по телефона да стане, за да не ходите до там, а вече, ако искаш ще отидете да капарирате.
http://www.kettlerusa.com/page10.html - ето тук има много модели, разгледай, старниците са 2.
Снощи като ходихме да взимаме нашата бяха докарали доста и в момента има от тези по 80 лв., които никак не са лоши и също ти ги препоръчвам, а ако искаш от по-скъпите можеш да си поръчаш.
Виждам, че имаш момиченце и сега видях, че е излезнала много симпатична момичешка триколка, която не е и скъпа, може би най-много 120 лв. да е, има я на горния линк на втората страница последната, цъкни на синия линк, за да видиш как се сгъва, което е голямо удобство при пътуване, тя е от 18 м., ето я и тук - http://www.creativekidstuff.com/fold-ride-trike.html има я и в лилавко.

Успех в избора дано съм била полезна! Питай, ако имаш въпроси!

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 09:44 от Sisssi

# 17
  • Мнения: 2 323
Сиси - писах ти на кю-то Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 818
Момичешката триколка била някакъв специален модел и не може да се поръча. Избирайте от другите. Wink

# 19
  • софия
  • Мнения: 94
Sisssi, а може ли да ми кажеш от сайта, който си дала коя триколка е 80 лева?
Предварително благодаря!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 845
 Sisssi ,къде се намира въпросният магазин, за който говориш?

Aгата ®, днес отговарях в една подобна тема, сигурно си прочела: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196348.0
Нашата е друг модел на Чиполино, но е доста здрава. Избрах точно модела , защото в парка имаше  на едно момченце,всички деца му я ползваха, катереха се, возеха се ... и не беше мръднала.
Зависи колко ти е голямо детето. Ако е по-големичко, наистина е по-разумно да избереш Кетлер с нагласяща се рамка.когато купувах, ако Али не беше толкова малка ,със сигурност щях да предпочета такава. И е доста по здрава и лесно управляема -улица-бордюр-тротоар.
С риск пак да се повторя, ще посъветвам да я пробвате с детето и така да прецените, дали ви е подходящ габарит.

# 21
  • Мнения: 2 323


Може би този по-простия вариант

# 22
  • Мнения: 2 323
Сиси - моля те, включи се, аз съвсем се обърках  Laughing
Значи на тази последната снимка, която пуснах - дали се регулира седалката? Има модел с дръжка за бутане

И ако някой е купувал скоро от тези за около 80 да кажат дали е тази - това е май по-простичък вариант от тези на Сиси. Аз мисля да се спра на такъв по-евтин вариант, догодина по-голямо, пък това да остане за планирания наследник номер 2

# 23
  • Мнения: 2 323
Ако е по-големичко, наистина е по-разумно да избереш Кетлер с нагласяща се рамка.

Ами пише под снимката й - 2 дудинки  Laughing

# 24
  • Мнения: 11 818
Aгата ®, нещо такова е триколката, мисля даже, че е нов модел, по-хубаво. Просто звънни един телефон в Спорт депот - 976 45 01, 02, 10 и ги питай за модела, който имат в момента и после ще го видиш в Google на изображения.

# 25
  • София
  • Мнения: 529
Това е колелото от 79 лв, само не сложих дръжката за бутане преди снимката Embarassed
Седалката се мести с около 10 см напред и назад, има свободен ход на педалите.
Дават го за над 2 год и от 90 см нагоре.
Макс до 50 кг Mr. Green



Имаха още един модел 142 лв (или 149?), беше с по-голяма седалка и по-големи задни гуми, имаше ръчна спирачка??? и заключване да не се върти предната гума. Също може да се прави за по-голямо дете (рамката май се коригираше), и свободен ход на педалите

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:10 от ara75

# 26
  • Мнения: 2 323
Значи последното колелце, което аз пуснах - зеленкото е май по-старичък модел и ще е по-евтино...или няма да го има

# 27
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета! И аз съм в такава чуденка- дали да купим триксито на чиполино или кетлер. Триксито е евтино и догодина ще минем на колело с помощни педали. А кетлер със сигурност ще се ползва поне едно лято повече от триксито, но пък аз съм в Плв. Тук само в технополис ми казаха, че имало модела от 80 лв. А къде мога да поръчам друг модел на кетлер в града...  Thinking незнам. Ако някой от Плв има повече инфо, да пише.

# 28
  • Мнения: 2 323
aз в крайна сметка се спрях на колело с педали, кара на едно приятелче и мн добре се справя  Peace

# 29
  • Мнения: 1 883



Такава триколка купих преди месец от "Вашингтон " за 80лв   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт