Автобронзанта на Рубела

  • 10 110
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
Момичета цял ден го търсих в Бургас и не намерих  Cry Cry Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Ще го пробвам. Тъкмо се чудех какъв да си взема. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 488
Момичета, можете ли да кажете откъде в София сте си го купували този автобронзат?

# 18
  • Мнения: 649
В Бургас знаете ли къде може да се намери?

# 19
  • Мнения: 37
Аз видях автобронзант на Рубела в търговския център в Люлин - 4.50 цена.
Не го купих, защото продавачката ме издразни и реших, че няма да оставя в точно този магазин лев повече от цитираната по-горе цена  Embarassed
Кутията е кафява със снимка на женско лице, не обърнах внимание на надписите, понеже бързах да изляза, но тубичката ми се видя малка, не знам за колко време би стигнала.

# 20
  • Мнения: 1 111
В Бургас знаете ли къде може да се намери?
При мен, при мен. Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:55 от Ji

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз видях автобронзант на Рубела в търговския център в Люлин - 4.50 цена.
Не го купих, защото продавачката ме издразни и реших, че няма да оставя в точно този магазин лев повече от цитираната по-горе цена  Embarassed
Кутията е кафява със снимка на женско лице, не обърнах внимание на надписите, понеже бързах да изляза, но тубичката ми се видя малка, не знам за колко време би стигнала.

Да не си гледала този за лице? Защото аз видях такъв на цена 4.50 и наистина тубичката беше много малка  newsm78.

# 22
  • Мнения: 37
Аз видях автобронзант на Рубела в търговския център в Люлин - 4.50 цена.
Не го купих, защото продавачката ме издразни и реших, че няма да оставя в точно този магазин лев повече от цитираната по-горе цена  Embarassed
Кутията е кафява със снимка на женско лице, не обърнах внимание на надписите, понеже бързах да изляза, но тубичката ми се видя малка, не знам за колко време би стигнала.

Да не си гледала този за лице? Защото аз видях такъв на цена 4.50 и наистина тубичката беше много малка  newsm78.
Логично е, като се замисля. Много вероятно да е точно така. Бях влязла за друго, но, както казах, продавачката ме подразни с "компетентността" си, та нямах желание да разпитвам или да се заседявам в магазина. 

# 23
  • Мнения: 1 906
Да не си гледала този за лице? Защото аз видях такъв на цена 4.50 и наистина тубичката беше много малка  newsm78.
Някой може ли да каже, какво е количеството на тубичката за лице и на тубичката за тяло?

# 24
  • Мнения: 1 111
За лице-50 мл, за тяло-200 мл.

# 25
  • Мнения: 1 906
За лице-50 мл, за тяло-200 мл.
Благодаря! А ориентировъчни цени може ли  Laughing?

# 26
  • Мнения: 1 111
При мен са по 3.99 лв, за другите м-ни не знам. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 906
Благодаря за бързите отговори   bouquet!
За съжаление си ми доста далече  Cry.

# 28
  • Мнения: 276
При мен са по 3.99 лв, за другите м-ни не знам.

Къде е магазина ти,за да дойдем и да си купим Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Автобронзанта на Рубела като тези на Джонсън и Гарние ли е ?Всеки ден ли се маже,или още след първия път добиваш тен?И ако е така ,през колко дена се нанася отново?

Общи условия

Активация на акаунт