Как си представям форумецът Х

  • 6 877
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 327
Ели, нямаш представа как се хиля! Жестоко!
Находките ти са велики. Особено моята Laughing

# 121
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ели, нямаш представа как се хиля! Жестоко!
Находките ти са велики. Особено моята Laughing

и аз, и аз. доколкото изобЩо имам някакви "представи", много ми се покриват.  Joy

ааа, и се познах  Mr. Green

# 122


Е, не можах да се стърпя  Laughing

gioia, това е за теб. да видиШ каква познавачка си (ако си ме имала пред вид мен, де  Whistling) Hug

http://good-times.webshots.com/photo/2442476040100948353zjgKEO

http://good-times.webshots.com/photo/2529661940100948353pfzXTQ

само дето моето Щуче си е бебе в сравнение с монстера на снимката.


Супер тема, момичЕта  Party Само дето нямам време и аз да се включА със снимков материал.

Клео, като си описвала 2та типа форумки, все едно зад гърба си ми седяла и разказала как форумствам (2ри тип съм аз  Wink)





ти си,ти си
ако знаеШ с какъв интерес ти 4етях разказите за риболова и уикендите на остров4ета ......

# 123
Leni след мой постинг ....

http://re3.mm-a8.yimg.com/image/4271509102


После идва Лиска Simple Smile

Liska i Leni
http://www.doganart.com/resimler/TChinese/Mongolian%20mother%20and%20child.jpg

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 10:47 от gioia

# 124
# 125
# 126
  • Мнения: 1 017


Ели, суперски попадения  Hug
Въпреки, чЕ малко подсказка ми е нужна ... Wink

На мен Ще ми е по лесно да си описвам съфорумките с думи, отколкото да търся снимки  ooooh! (тя Ели знае какво съм чевръста с качването на снимков материал  hahaha)

gioia, мога да ти разказвам оЩе  Hug И твоите снимкови описания са много сполучливи си мисля  Party

# 127

gioia, мога да ти разказвам оЩе  Hug И твоите снимкови описания са много сполучливи си мисля  Party

давай, направо се бях запалила да ти идвам на гости (ама някое лято Ще е)  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 1 017

gioia, мога да ти разказвам оЩе  Hug И твоите снимкови описания са много сполучливи си мисля  Party

давай, направо се бях запалила да ти идвам на гости (ама някое лято Ще е)  Mr. Green

Добре доШла си  Hug (сори за спама  Crazy Mr. Green)

# 129

gioia, мога да ти разказвам оЩе  Hug И твоите снимкови описания са много сполучливи си мисля  Party

давай, направо се бях запалила да ти идвам на гости (ама някое лято Ще е)  Mr. Green

Добре доШла си  Hug (сори за спама  Crazy Mr. Green)

Ю хуууу  newsm44 newsm68 newsm44 (без сори за спама  Wink)

# 130
  • Мнения: 6 390
Ели, супер-ски попадения  Hug
Въпреки, че малко подсказка ми е нужна ... Wink
Супер интелигентна - което се вижда от множеството развити мозкови канал-чета - короната на дървото  Mr. Green
Живееща в дълбоко спокойствие и мир със себе си и околните - на шир и длъж никой не ти пречи - много си добродушна, а и много разредено е населението по вашия край  Wink , затова растеш и се развиваш в страхотна хармонична среда  Wink Mr. Green

Виж колко много изписах, много по лесно ми е със снимки, пък и всеки си ги разбира според себе си  Mr. Green

# 131
Ели, супер-ски попадения  Hug
Въпреки, че малко подсказка ми е нужна ... Wink
Супер интелигентна - което се вижда от множеството развити мозкови канал-чета - короната на дървото  Mr. Green
Живееща в дълбоко спокойствие и мир със себе си и околните - на шир и длъж никой не ти пречи - много си добродушна, а и много разредено е населението по вашия край  Wink , затова растеш и се развиваш в страхотна хармонична среда  Wink Mr. Green

Виж колко много изписах, много по лесно ми е със снимки, пък и всеки си ги разбира според себе си  Mr. Green

я какъв профил
аз не мисля 4е мама б е добродуШна, а по_скоро зряла и най_ве4е прозряла някои неЩа  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 3 521
Ели, иеееее...каква готина дъска си ми подарила Laughing Laughing Laughing
Вечке, zлато на ръцета, а? Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 6 390
Ели, супер-ски попадения  Hug
Въпреки, че малко подсказка ми е нужна ... Wink
Супер интелигентна - което се вижда от множеството развити мозкови канал-чета - короната на дървото  Mr. Green
Живееща в дълбоко спокойствие и мир със себе си и околните - на шир и длъж никой не ти пречи - много си добродушна, а и много разредено е населението по вашия край  Wink , затова растеш и се развиваш в страхотна хармонична среда  Wink Mr. Green

Виж колко много изписах, много по лесно ми е със снимки, пък и всеки си ги разбира според себе си  Mr. Green

я какъв профил
аз не мисля 4е мама б е добродуШна, а по_скоро зряла и най_ве4е прозряла някои неЩа  Heart Eyes
е аз пък съм сигурна че е всичко изброено И добродушна  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 5 183
Ели, много ми повдигна духа!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт