Възможно ли е бебето да стане от един път?

  • 4 013
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
Съжалявам, може и аз да ви се сторя груба, но въпроса на мен ми звучи като "Мога ли да забременея от вятъра ако мина покрай казармите?"

Разбира се, че е възможно да се забременее от първия път ( един път ).....сигурно на много жени им се е случвало, и дай боже на повече така, но пък нужно ли е да афишираш по този начин и да си организираш "представителни" извадки. С тази "тема" като че ли някой се опитва да се подиграе с чувствата ми...

Гита, сигурно с по-добър успех щеше да събереш мнения в отчетни....

Голямата ми мечта е всички да се изнесем всички с мръсна газ от тези форуми ( ИБ, ПЗ) и до една да се регистрираме в отчетни....

# 16
  • Мнения: 660
И аз да се намеся. Според мен самия въпрос е страшно глупав. На колко години сте, момичета?!!! На 12-13, че задавате такива въпроси, че и се обсъжда толкова задълбочено?!!!  #Crazy #Crazy #Crazy То винаги става от един път, въпроса е кога ще дойде този един път!!!! Той може да е на първия месец от опитите, може и да минат години!!! Така че бъдете по-чувствителни, когато задавате подобни въпроси!

Какво ли е да стане веднага и изобщо да не чакаш newsm78

Хубаво е... Crazy

А, какво е, ако не става година? А две или три???  Thinking

А всъщност единственото, което е необходимо е да се обичате!!! То бебето става само с любов!!!



# 17
  • Мнения: 3 675
При мен ситуацията е като ирамира, просто така се случи, че не можахме да поработим активно по бебешкия въпрос. Интересувах се, дали има мами във форума при които бебето да се е получило от раз. Вероятността за това е малка, но една моя колежка забременяла,като правила секс от един познат само един път, явно момента е бил подходящ за зачеване. Може би голди и рошко не са разбрали какво съм имала предвид-не от самото начало на опитите за бебе, а от секс 1-2 пъти в месеца, разбира се около дните на овулация.
Ако на някой темата му се струва тъпа, да не отговаря.

# 18
  • Мнения: 3 675
Изобщо нямам намерение да се подигравам на никого. И аз като вас искам да видя положителен тест.Успех.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Морги ти отговори най-добре - винаги е от един път, важното е дали този един път ще е в точния момент. Разбрах какво пита,  но това "от раз" провокира съвсем други изказвания в голямата си част нелепи. Нема нужда някой да ми афишира колко е хубаво да забременееш от раз, айде моля ви се Whistling

# 20
  • Мнения: 780
Гита много добре разбрахме какво питаш
просто се опитахме да обсним че темата е излишно да буде пускана а още по излишно да се коменира
сигурно има такива момичета дето са забременели от веднъж в подходящия ден и час може би  newsm78 ама както комисчето ти е казала не  е нужно да се афишира и можеше да я пуснеш в отчетни а не тука а на твойта приятелка ми дано ако иска оше бебта да стават така от веднъж както първия път с колегата
и дай боже всеки му
опитваме се да ти кажем че много ни депресирап с тая тема!!!!!!!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 2 270


А, какво е, ако не става година? А две или три???   Thinking




Авторката дали се е замисляла над това?!

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Оооо...става и още как....в латиноамериканските сериали най вече Thinking

# 23
  • Мнения: 6 029


А, какво е, ако не става година? А две или три???   Thinking




Авторката дали се е замисляла над това?!



е стига де - това че нямате късмет или квото и да е там не значи че трябва да насаждате чувство за вина в жените които са забременели бързо и безпроблемно.

# 24
  • Мнения: 8 242
При нас стана от раз  Simple Smile

Не разбирам защо се нападате така  Rolling Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ами.защото тук всички сме изключително чувствителни на тази тема.Много е хубаво,че има момичета,които са забременяли от раз,но има и такива като нас и само тези,които вървят по нашия път,знаят колко боли!

# 26
  • Мнения: 3 116
Моля, да не го четат бременни момичета !

Мда, аз се почувствах виновна точно заради това и затова си редактирах постинга Sad Мислех, че това е форум "Искам бебе", четох описанието и никъде не видях че този форум не е за "късметлийки".

Много ми се иска момичета, всяка от вас да забременее веднага, но не винаги се получава така Sad

Ходих да пуша одеве и разсъждавах по казаното от вас. И искам да кажа нещо по въпроса. Да, първият път забременях от първият месец, НО когато родих "умирах" всеки ден по-малко защото на сутринта когато ме изкараха от реанимация ми казаха че бебето е зле и е в кувиоз. На другият ден ми казаха че едва ли е оцеляло и едва ли ще оцелее. 10 дни докато ни изпишат и бях щастливка, защото сега имам едно прекрасно здраво дете. За по-нататък няма да пиша. Да, вторият път забременях от първият месец, но направих спонтанен аборт в 6 седмица и да пак съм щастливка (въпреки че ми беше тежко), защото го загубих в ранна бременност.

Сори за този офф, но бременността е само първия етап и не може наляво и надясно да се обвинява някой че забременял от първия път. Сигурно ви е тежко, някои от вас чакат с години Sad Но съм сигурно че един ден ще забременеят, но тежкото започва после ...

Бъдете живи и здрави и възможно най-скоро бременни  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 12:45 от ritka

# 27
  • Мнения: 660
Добре, бе момичета - според вас това дали е нормален въпрос? Така и никой не ми отговори.  Crossing Arms

Джули, според теб няколко години липса на късмет ли са?  #Crazy

И никой не насажда чувство за вина, естествено! Пожелавам го на всички от сърце!!! Просто идеята е, че тук момичетата трябва да бъдат по-чувствителни и по-внимателни при задаването на въпроси или изказвания от този тип. И най-вече - да попрочетат тук-там по нещо.

Ритка, голяма част от момичетата тук имат по една неуспешна бременност, включително и аз. Много добре знаем, че забременяването е самото начало на големи изпитания и за съжаление не винаги с добър финал. И още веднъж - аз не видях никъде обвинения към тези, на които щастието се е случило веднага!!!!!  Naughty

# 28
  • Мнения: 3 116
Морги, сигурно е така за спонтанните аборти Sad А ти защо четеш Wink

Аз приех някои постинги точно така, не искам да цитирам Sad

# 29
  • Мнения: 6 029
Джули, според теб няколко години липса на късмет ли са?  #Crazy

не, проблем.
не става въпрос за това. ето аз сега се чувствам виновна, че аз имам бебе, а ти не. колкото и да ти е странно и аз имам чувства. и жената е пуснала темата в Искам бебе, а не в Проблемно забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт