Възможно ли е бебето да стане от един път?

  • 4 042
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 675
Не мога да разбера просто какви са тези нападки и пълна липса на съчувствие.Аз винаги, когато съм писала в този форум не съм нападала другите, защо тогава очаквам и другите не правят същото по отношение на мен. Отново прочитам отговорите ви и се чудя кой същност е простия, след като само едно или две момичета наистина са вникнали в това, което съм искала да попитам. Искам да кажа, че сред вас наистина има момичета, които са ми помогнали много с мненията и съветите си, за което им благодаря, но не мога да разбера какъв смисъл има да се нападаме взаимно.

# 46
  • Мнения: 3 675
исках съм да напиша-затова очаквам и другите да правят същото по отношение на мен.

# 47
  • Мнения: 780
Гита като искаш да поправиш нещо недей да пишеш какво си искала да напишеш ама натисни бутона редактирай

а относно нападките няколко пъти ти обяснихем защо се получи така!

# 48
  • Мнения: 2 270
Не мога да разбера просто какви са тези нападки и пълна липса на съчувствие.

Какво съчувствие търсиш от нас?!
Извинявай, но не изпитвам съчувствие към човек, който не си е направил труда да се ограмоти по темата, който е правил секс един път, иска да забременее и се чуди какви теми да пуска докато чака да дойде времето за теста?!
А ти с пускането на тази тема прояви ли съчуствие към мен и другите момичета? Някои от нас опитваме от години!

# 49
  • Мнения: 9 100
И тя опитва от доста време, поне доколкото мога да съдя от темата за майка й и неставането на бебето...
Гита - може тогава да е било имплантация, но изчакай най-добре 2 седмици от предполагаемата овулация, тогава си прави тест.

# 50
  • Мнения: 3 675
Дайте да не се дърлим повече. И не ме обвинявайте за липса на съчуствие, защото аз много добре знам какво е да се разочароваш всеки месец. Така е вече една година. Не сме мислете за проста, тъпа и т.н., но просто обстоятелствата този месец бяха такива, че нямаше възможност да пробваме за бебе по-активно.Знам, че с един път секс бебе не става, ама човек се надява до последно.След отрицателните мнения, отравени към мен се чудя изобщо дали да се похваля тук, ако някой ден видя положителен тест.

# 51
  • Мнения: 3 675
Все пак виждам, че има момичета, които ми влизат в положението като стеф, за което им благодаря.

# 52
  • Мнения: 4 700
Гита, аz zабременях от първия месец на опитите от един път секс по време на овулацията. Е, zа съжаление не успях да го иzнося, но това е труга тема.
Дано и при теб да е станало.   bouquet

# 53
  • Мнения: 9 100
Предлагам за пореден път всички да с еуспокоят, не виждам причина за караници - просто се е получило неразбирателство в постингите, нещата не са казани съвсем правилно и се е поличло нещо като недомлъвка.
Всички тук искат бебе, Маргарита също е в тази бройка, прочетете темата й за "натякването", когато бебето се бави - всяка от нас си има болка, нека не се настройваме една срещу друга, защото всички имаме едно желание - бебе.
и сме тук, за да си помагаме.
Вярно, че всеки си има кофти дни, в които дребното нещо може да стане голямо в очите му и да го изкара извън релси.
Особено докачливи сме на тема "колко скорострелно идва бебето" и това често поражда разпалване.

Няма причина да се караме, погледнете реално на нещата и прочетете първия постинг по темата - тогава ще видите за какво всъшност е тя Hug

# 54
  • Мнения: 2 309
Авторката на темата не е толкова виновна за недоразумението,колкото майките оставили мнения по въпроса...
  Най-тъпото изказване оставило тпечатък в мен е....нямае късмет или там кВото е ....
кофти комбинация от думи! Naughty

ПП Темата ти е подходяща за форума Майки...не си приценила правилно,друг път мери два пъти,преди да режеш!!!

# 55
  • Мнения: 9 100
Авторката на темата не е толкова виновна за недоразумението,колкото майките оставили мнения по въпроса...
Да, ей т'ва имах предвид, ама не се сетих да го формулирам тъй Blush

# 56
  • Мнения: 225
......Ще ме извините ще пускам нова тема, но ми е интересно да разбера имали такива от вас при които бебето да е станало от раз. ......
Айде сега и всички дружно да попрочетем и вникнем и ние в поста на момичето, какво ще кажете.
Никъде не виждам да е зададен въпрос :Правихме секс веднъж през този месец, бременна ли съм???
Действително, ако трябва да бъдем точни има такава тема за това, кой, кога, как и НА КОЙ път е "хванал" и е трябвало Маргарита да прочете, но както Вие, така и тя живее с трепетите и надеждите всеки месец да види двете чертички, така че, нека всички бъдем толерантни една към друга, още повече момичетата, които опитват от повече време най-добре знаят какво е, така че вместо нападки, обиди и грозни думи, не е толкова трудно да бъдем по мили и с думи прости да се обясни на тези, които имат нужда от подкрепа и съвет.
Все пак наистина всички искаме бебе Peace  bouquet

# 57
  • Мнения: 3 675
Момичета, предполагам, че някои от вас вече имат детенце и искат второ. Въпросът ми беше отправен към тях- има ли такива, който първия път да са забременяли при условие, че не са били толкова активни в бебеправенето.Примерно поради някаква причина са ограничавали сексуалните си контакти и въпреки всичко са видяли 2 черти.Може би, ако бях задала въпроса така нямаше да има толкова негативни реакции. Държа да спомена за секс около/по време на периода на овулация, но не всеки ден. На мен в повечето случаи ми е толкова уморено,на мъжа ми също, така че едва ли ни е до това. Затова гледаме да сме по-активни, когато вероятността за забременяване е по-голяма.Сексът всеки ден разбира се увеличава шансовете за бебе, но понякога това е невъзможно умора, нежелание на другия. За това е важно преди всичко да обичаме човека до себе си, правете любов, а не специално бебе. Дано да не бъда нападната пак.Разбирам, че много от момичетата тук са чувствителни и всяка има проблемите си, но и на мъжете ни не е лесно. Моят е също толкова разочарован всеки месец, колкото и аз.

# 58
  • Мнения: 2 120
Цитат
Сексът всеки ден разбира се увеличава шансовете за бебе
Грешка. На сперматозоидите им трябва време за възстановяване.
Секс през ден е най-добре. 

# 59
  • Мнения: 268
Stef много си ми симпатична наистина, но престани моля те да ми обясняваш какво е искала да каже авторката на темата! Аз съм достатъчно умна и грамотна за да разбера, както и повечето от нас. Няколко момичета се опитаха да й обяснят, НЕКОЛКОКРАТНО, че първо: въпросът сам по себе си е елементарен и дори 5годишните деца са наясно че дори от един път в месеца става; второ: че този въпрос е по-подходящо да бъде зададен в "Майки"; и трето: ако просто е искала подкрепа има си седмична тема в която можеше да сподели чуденката си. Голди го е казала перфектно - не може от месеци да четеш форума и да си толкова неориентиран! И ето за пореден път ГИТАДАМ ти пускаш 2 мнения едно след друго въпреки че го пише на 100 места, а и Рошко ти е обяснила да използваш бутона "редактирай" и да добавиш това което си искала да кажеш. Нооо.... пей си пенке ле! Ето за това става дума Стеф - за тоталното НЕвникване в нещата.

Общи условия

Активация на акаунт