Лято е, но плетачка се не отказва и плете ли плете

  • 77 860
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
Да. "Терличена" е диалект. Бански има на:
http://raboti.sitecity.ru/album_2508204009.phtml


при мен сайтът не работи.

# 16
  • Мнения: 25
Имам в предвид снимка 6. На снимка 7 се изплитат на 2 пъти, а на снимка 6 наведнъж. 7 се плете на редовете за дупчиците.
За банските: В осинка, форум 'Вязание" са изброени всичките им теми. Търси купальники.

# 17
  • Мнения: 9 903
аз там в купальниките рових цяла вечер. Проблемът беше, че най-разпространеният вид чашка нещо не ми стои добре. Мисля, че и обикновен триъгълник пак няма да ми стои добре. Снощи все пак реших да изплета и втора чашка и да ги съединя, може пък да се получи. Ще видим.

# 18
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Тити, мисля че не ти седи добре, щото малко вече бюста не ни е като ма моми  Mr. Green Mr. Green
Виждала съм да продават твърди чашки, като на сутиени. Пробвай да си вземеш такива и по тях да си плетнеш горнище.
И аз нямам бански дет да ми седи ОК, но не ми се закупува нов.....

# 19
  • Мнения: 25
За да станат по -твърди чашките, пробвай да плетеш нисък пълнеж с наметка схема 6 от схемите на мимито.

# 20
  • Мнения: 9 903
За да станат по -твърди чашките, пробвай да плетеш нисък пълнеж с наметка схема 6 от схемите на мимито.

ама те са си твърди, аз плета нисък пълнеж/а майка ми това го наричаше "крачета"/ и доста стегнато, а и преждата е мерсеризиран памук, "опечена", дет се вика. И там, където се получава чупката в средата, стои празно  Mr. Green какво зърно трябва да имаш, за да го запълни, питам се  Mr. Green
мимито - тъй е. Но все пак не съм вдлъбната  Mr. Green
ще опитам следващия път по нормален сутиен да плета - ще плета, ще разплитам/като няма схеми/ - но първо ще пробвам сегашния вариант докрай, пък каквото стане.

# 21
  • Мнения: 3 810

 newsm78. Нещо не схванах Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 903
другото мими Simple Smile права е, че вече не сме с висока моминска гръд  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 810
Аха!
Щото аз на гърдите си викам мимита Laughing Съвсем се объркахме Joy

# 24
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аха!
Щото аз на гърдите си викам мимита Laughing Съвсем се объркахме Joy

Ми аз лично едно време бях наперена мома без сутиен... а сега след инвазиатя на двама кърмака, едното от които не се отказва все още  Mr. Green Mr. Green Малко мязам на онез тъземки, дет мята на гръб и бебето и цицата  Mr. Green Mr. Green
Ако на някой му е прозвучала гнусно , сори  Peace Peace

# 25
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Момичета аз най-накрая снимах жълатата ми блузка и ви я пускам да я видите и да си кажете тежката дума, дали няма да има 7-мо разплитане. Струва ми се много дълъг ръкавът или голямо деколтето - и аз не знам...
ето: http://images17.snimka.bg/003088464-big.jpg

а ето и как ми стои, ама съм с гаден кърмачески сутиен, дет се вижда, с хубав сутиен стои малко по-добре...

http://images17.snimka.bg/003088465-big.jpg
Хайде давайте някоя критика...

# 26
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета аз най-накрая снимах жълатата ми блузка и ви я пускам да я видите и да си кажете тежката дума

Хайде давайте някоя критика...

Aз няма да критикувам. На мен ми харесва. А ръкава ако теб не те дразни така не го разплитай. Седи небрежно елегантно  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 608
Iggiberry МНОГО ми хареса блузата ти! Браво!

Мимиту с кирилизация ЧРД! Да си жива и здрава! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 810
мерси коте! Приятелките тема открили за честитки Wink

Мимито, с тебе сме колежки и по име и по хоби и по кърмачета и по туземство Peace Спирам, че може наистина някой да се отврати...

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честит Рожден ден Мими!
Много здраве, късмет, лейбоф.... и творчека муза!

Общи условия

Активация на акаунт