ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част

  • 18 985
  • 414
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
И аз така предположих, ама реших да се пошегувам ПЪК  Crazy!!

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
вече 1 седмица на ВМ-НВХ, резлтат обиколката на талията -3/три/см newsm44
честито ! Simple Smile много добре  Hug
честита тема *
вчера и аз прекалих с калориите 1500 ударих Sad ама пусти свински шишчета - мн вкусни бяха  Blush вчера хапвах ементал, краставичка и месце за  обяд, грейпфрут за закуска+ементал,вечерях 3 шишчета, и тиквички на скара.

# 17
  • Мнения: 360
Здравейте и честит нов сериал.
Днеска събуждам, подут като плондер, туй ще е от тъпата баничка вчера нЪл? newsm78
И как не въглехидрата ми е 45%. smile3515

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 193
МНОГО ме ядосаха бее, какви хора има на тоя свят-големи неблагодарници Sad така ми се дорева-няма справедливост никаква

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Нов пост-закусих си черешите и после 80гр сметана, днес имаше ефект, много съм гладен обаче.За обяд  още не съм го измислил, но да взема да ям една пържола, днес така и така е хладно ще ми върви месото
Бай Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 897
Ти си се подула. Не си надебеляла. Знаеш го. Знаеш и че с много пиене на вода до 2 дни ще спихнеш и няма да има поражения.
Убедена съм, че въпреки тези успокоителни мисли ти е гадно, но все пак не го вземай толкова навътре, точно защото НЕ си надебеляла.
Мисли си за хубави неща   bouquet!!

# 21
  • Мнения: 360
Благодаря, Дени, ясно ми е, това ще ми е обица на ухото. ooooh!
Повечко вода и ще влезна в релса.   Peace
Тони, не се ядосвай мила, лоши емоции вредни за душата и тялото, прЪй позитивни. Grinning Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 2 147
Здравейте актриси:)
  bouquet за Тонимирка
И аз съм в някакъв тъп застой и вече ми писна #Crazy,аз пия доста кафе и като прочетох препоръките  newsm78 да го намаля ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 897
Kак го пиеш - с прясно мляко, сухо мляко, сметана, захар..? В какви количества? По колко кафета на ден?

# 24
  • Мнения: 2 147
Сутрин чисто, така отварам очи Simple Smile
в офиса към 9.30 със суха сметана,
към 11.00 с една приятелка, от машина- апарат като нес кафе е  Hug
след обяд към 15.30-16.00 пак със сметана

# 25
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ехеее, много кафе Simple Smile аз само по 1 3в1 преди обед обикновено.
намерих си шоколад - Suchard Sensations Noir 70% какао - в 100гр има 590кал, 7гр белтък,30гр въглехидрат и 49гр мазнини ! юпииииииии, позволявам си 20гр на ден Wink е, не всеки ден де  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 897
- 3 в 1 - има МНОГО въглехидрати, не помня колко, ама си спомням, че количеството ме беше впечатлило (бях си купила цяла кутия навремето)
- суха сметана - ммм не е добър вариант, но не е болка за умиране
- машина - много въглехидрати , неясен състав (освен ако не чисто еспресо де) и състояние на кафето (под състояние имам предвид завъдени мравки вътре в машината, лазещи по кафето и захарта, поне така съм чувала, може и да е градска легенда)

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
мии друго не мога да пия Sad значи да откажа кафето Grinning

# 28
  • Мнения: 2 897
Не обичаш ли еспресо с мляко, еспресо с течна сметана, нес с вода и мляко, нес с течна сметана?

# 29
  • Мнения: 2 897
1 пакетче 3 в 1:
Калории- 80
Мазнини - 1.5 гр
Въглехидрати - 14 гр

Общи условия

Активация на акаунт